SF XC za android

Učlanjen(a)
31.08.2014
Poruka
5
Kako se loguje u SF XC, izbacuje mi "Login failed! Please check your server address, Username and Password."? Za logovanje koristim podatke za Serbian Forum, a pokusavam da se ulogujem preko kompa i LDPlayer emulatora.
 
Učlanjen(a)
27.02.2021
Poruka
58
Kako se loguje u SF XC, izbacuje mi "Login failed! Please check your server address, Username and Password."? Za logovanje koristim podatke za Serbian Forum, a pokusavam da se ulogujem preko kompa i LDPlayer emulatora.
Zar nisu svi podaci za logovanje u zip fajlu gde i sama aplikacija u prvom postu? Ne treba log podatak odavde vec taj iz zip fajla.
 
Učlanjen(a)
25.02.2019
Poruka
31
Hvala Bokiju i ostalima na ulozenom trudu oko ove aplikacije,Stvarno je vrh.Dzaba vas toliko kritikuju stvarno znate znaje.Od vas se moze nauciti puno toga.Kod mene na boxu sljaka ko ludo,Veliki pozdrav
 
Učlanjen(a)
27.02.2021
Poruka
58
Problem je možda to što je aplikacija napustila okvire foruma i došla u ruke ljudi poput mene na primer koji nisu toliko upoznati sa funkcionisanjem ovih lista, aplikacija i sličnog. Ja na primer evo dok nisam pročitao ovde da vuče 4 konekcije nisam imao pojma. Ali dobro je znati pa da ni ne pomišljam to da iskoristim. Što neko reče umesto edukacije može se možda ukinuti ta opcija.
 
Natrag
Top