SF XC za android

Učlanjen(a)
16.03.2012
Poruka
163
Ja nisam znao da je problem jer sam čuo od nekih koji imaju kupljenu listu s jednom konekcijom da mogu gledati Multi 4 programa tj 4 utakmice... Sad kad znam da je problem ne gledam multi... Bilo bi dobro da se u novoj verziji aplikacije izbaci ta opcija da nebi bilo nismo znali...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ne znaju ljudi da tako mogu napraviti problem, treba izbaciti tu opciju ako se može.

da se nadovezem na torpeda......

ne bi bilo problema kada bi u multi iz cetiri razlicita panela povukao po jedan strim......to je ok i zato i sluzi.....a povlacenje cetri strima iz istog panela je pogubno.....mozda u sledecem updejtu i ne bude te opcije ........inace aplikacija radi vec puna dva meseca i ako mislite da potraje jos nemojte zloupotrebljavati na gore opisan nacin......
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Све честитке за овај 'пројекат'. Пуно боље од Коди адона. Иначе, адони на Кодију и не могу бити пуно бољи, по мом скромном мишљењу.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 

Mg0

Član
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poruka
204
Jel to sad znaci da sad ja fudbal, a zena turske serije nemozemo gledati u isto vreme na dva TV?
E sad san nadrljao moram i ja gledati te serije :bfghb:
Možeš ali na različitim panelima, imaš ih 4 sa kanalima pa vidi gde ti odgovara.... Dakle jedna konekcija na jedan panel, poželjna, kako bi i ostali uživali... Već su administratori i moderatori objasnili.
 
Učlanjen(a)
01.03.2021
Poruka
5
Pozdrav svima koje sam želeo da znam, jer kada mi kaže da je dostupna nova verzija, daje mi grešku na SC KSC, prilažem fotografije koje znate razlog ove greške ... hvala i pozdrav svima...
Screenshot_1.jpg
Screenshot_2.jpg
 
Natrag
Top