SF XC za android

Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
@schundo13 , @salimen... U pravu ste. Evo sad sam malo probao Andriju i Andjelku, i isto se desilo. Posle par minuta blokira i vrati na pocetak. Takodje i kada se premotava, desi se da zakoci i vrati na pocetak ili totalno blokira.

@ironaca Nema potrebe za takvim tonom. Nista se strasno nece desiti ako se napise da postoji neki problem. I to nije nikakvo izvoljevanje vec slanje povratnih informacija.
 
Član
Učlanjen(a)
23.08.2010
Poruka
45
probao sam sve deinstal pa instal.nista cim se promjenio ulazak u filmove malo radi i vrati se na pocetak par minuta pisao sam o tome a nije netreba nikoga napadati ili nekakve reći koristiti sve je ovo dobronamjerno nije da se mora udovoljiti Boki majstor je rekao ako ima problema javite ja nepratim a ako se kaže da se nakon nekakve promene javi i kaže problem da ne radi to i to cemu reci da se ugasi to ako moze ako nemoze Bože moj hvala i na ovome pozdrav raja
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
probao sam sve deinstal pa instal.nista cim se promjenio ulazak u filmove malo radi i vrati se na pocetak par minuta pisao sam o tome a nije netreba nikoga napadati ili nekakve reći koristiti sve je ovo dobronamjerno nije da se mora udovoljiti Boki majstor je rekao ako ima problema javite ja nepratim a ako se kaže da se nakon nekakve promene javi i kaže problem da ne radi to i to cemu reci da se ugasi to ako moze ako nemoze Bože moj hvala i na ovome pozdrav raja
Jeste probali promjenit pleyer u postavkama
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
@schundo13 , @salimen... U pravu ste. Evo sad sam malo probao Andriju i Andjelku, i isto se desilo. Posle par minuta blokira i vrati na pocetak. Takodje i kada se premotava, desi se da zakoci i vrati na pocetak ili totalno blokira.

@ironaca Nema potrebe za takvim tonom. Nista se strasno nece desiti ako se napise da postoji neki problem. I to nije nikakvo izvoljevanje vec slanje povratnih informacija.
saljem samo tebi na poruku novi log za filmove pa istestiraj......ako je ok postavicemo svima.....nemam puno vremena sa time se zezati i gledati o cemu se radi niti imam instaliran.....to jest imam isto to samo vip verziju pa bi to trebao brisati,istalirati ovu pa posle ponovo unositi vip verziju.....
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.368
Kad pisete o problemima, navedite o kom nalogu se radi 1,2 ili 3.
Lakse je tako administraciji da proveri i nadje problem.
Iz vasih postova pretpostavljam da se radi o nalogu na kom su samo filmovi, namam instaliranu tu verziju (kao sto rece Boki) pa nemogu ni videti sta je problem.
Pretpostavljam da problem nije u aplikaciji nego u listi koja je u njoj.
 
Učlanjen(a)
17.12.2018
Poruka
36
Kad pisete o problemima, navedite o kom nalogu se radi 1,2 ili 3.
Lakse je tako administraciji da proveri i nadje problem.
Iz vasih postova pretpostavljam da se radi o nalogu na kom su samo filmovi, namam instaliranu tu verziju (kao sto rece Boki) pa nemogu ni videti sta je problem.
Pretpostavljam da problem nije u aplikaciji nego u listi koja je u njoj.

pozdrav za administratore i kreativce app meni cim updejtuje app odmah iskoci app
neznam u cemu je problem jednom sam samo uspio da ne iskoci app ali slika se uopce ne pojavljuje samo vrti onaj krug
 
Učlanjen(a)
10.07.2013
Poruka
33
Pozdrav za ekipu sa foruma!Danas sam probao instalirati ovu aplikaciju kod sestre na box sa androidom 4.4.2,ne ide!Dobijam poruku da je doslo do problema pri analiziranju paketa!Box je inace MXQ Pro 4k!Dali zna neko u cemu je problem,zasto ne ide?Pozz
 
Učlanjen(a)
17.12.2018
Poruka
36
evo sada sam probao cim se apdejtuje odmah izbaci nemogu a sf_xc javlja gresku iako je user i pass ispravni gdje je problem
 
Učlanjen(a)
22.08.2019
Poruka
22
Kod mene radi sve. Svi programi koje je super ekipa plasirala i svi nalozi.
Bez greške mi radi na mobu samsung s6 sa andr. 6.01, Radi mi i na Xiaomi sticku i to svi nalozi. Isto tako sve app koje su momci nesebično podelili svima rade mi na oba uređaja bez problema. Hvala ekipi i želim vam mnogo uspeha u radu i privatnom životu.
Probavao sam na desetke app za android i ovi nalozi i app rade super.
 
Natrag
Top