SF XC za android

Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
vrati se par stranice unazad i videces da je zamenjen log za upravo to...
Probao Sam sa tim novim nalogom
Sad sam pokušao kako intelu i radi normalno dok na boxu max 96 neće da se uloguje. Prvi nalog radi i na boxu,drugi neće bez vpn (vjerovatno se radi o nekoj listi zabranjenoj u Italiji,možda clientportal....već sam pisao o tom)
Za mene sasvim dovoljna prva lista , skromna ali sve što treba
 
Učlanjen(a)
17.12.2018
Poruka
36
jutro svima kod mene live tv radi super i filmovi rade svaka cast aplikacija je vrh.nije htjelo juce ali sam bio uporan i sinoc je proradilo evo i sada radi perfektno bez imalo prekidanja.pozdrav svima u administraciji i vip gruppi kao i ostalim clanovima
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
jutro svima kod mene live tv radi super i filmovi rade svaka cast aplikacija je vrh.nije htjelo juce ali sam bio uporan i sinoc je proradilo evo i sada radi perfektno bez imalo prekidanja.pozdrav svima u administraciji i vip gruppi kao i ostalim clanovima
Da, i to ce uredno nastaviti raditi dok se ne nadje neki pametnjakovic koji ce url helperom i nekakvim android emulatorima izvlaciti strimove i postavljati ih po kojekakvim facebook i telegram grupama.
Imate jako ugodan i nadasve jednostavan izvor gledanja iptv, ako to "prdne" jbg, obratite se gore pomenutim kolegama koji su htjeli biti inventivni.
Nista osobno, cisto kao opaska, puno je lakse sjesti u fotelju, uzeti daljinski u ruke i gledati nego svaki dan moliti za listu. Zato su neki clanovi ovdje podmetnuli ledja za sve ovo, ne zato sto njima osobno treba.
 
Član
Učlanjen(a)
23.08.2010
Poruka
45
Da, i to ce uredno nastaviti raditi dok se ne nadje neki pametnjakovic koji ce url helperom i nekakvim android emulatorima izvlaciti strimove i postavljati ih po kojekakvim facebook i telegram grupama.
Imate jako ugodan i nadasve jednostavan izvor gledanja iptv, ako to "prdne" jbg, obratite se gore pomenutim kolegama koji su htjeli biti inventivni.
Nista osobno, cisto kao opaska, puno je lakse sjesti u fotelju, uzeti daljinski u ruke i gledati nego svaki dan moliti za listu. Zato su neki clanovi ovdje podmetnuli ledja za sve ovo, ne zato sto njima osobno treba.
Sve je ok sto si napisao drug samo si naveo malo i ti na put te koji bi selili eto sa tim helperom itd nebi da nikome pametujem al nemozemo svi biti majstori ili slicno neko eto mora i gledati ja sam zadovoljan sta god al ako nešto neradi sto da vata paucinu pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Sve je ok sto si napisao drug samo si naveo malo i ti na put te koji bi selili eto sa tim helperom itd nebi da nikome pametujem al nemozemo svi biti majstori ili slicno neko eto mora i gledati ja sam zadovoljan sta god al ako nešto neradi sto da vata paucinu pozdrav
Drug, koristenje ovakvih stvari podrazumijeva elementarnu kolegijalnost i solidarnost ljudi koji to koriste. Kako rekoh, ako se nadje neki pametnjakovic svi ostanu na golu, ali to vise nije problem tvorca istog jbg. :(
 
Učlanjen(a)
06.02.2021
Poruka
22
Promjenjen player u postavkama na vlc (filmovi + serije) za sad sve super klinci odusevljeni ... kapa dole svima i hvala jos jednom .
 
Učlanjen(a)
17.12.2018
Poruka
36
extra radi evo ja gledam utakmicu preko 3 sata na sk1 nije nitrznuo akamoli prekinuo kapa do poda svima koji su radili na njemu svaka cast i hvala adminima i ivip clanovima sto su podijelili i objasnili kako da udjemo u aplikaciju
 
Natrag
Top