SF XC za android

Član
Učlanjen(a)
23.08.2010
Poruka
45
Ovaj novi postavljeni novi SF_W je stvarno Bomba :opaaa:, ljudi svaka vam cast na ovome.

p.s Nemoj da mislite da se zalim na nesto, ali kod mene i dalje u ordneru Filmovi koce i vracaju se natrag filmovi posle koji minut i pocinju iz pocetka. Probavao sam sve postavke Playera al nepomaze. Ako je problem samo kod mene onda nikom nista, mogu onda ja i bez toga.
Jos jednom hvala svima .
Pleyer u postavkama i Nece vracati na vlc stavi
 
Učlanjen(a)
16.02.2011
Poruka
99
Pored Kodija, torrenta, raznih stream aplikacija za filmove tipa Stremio, kukati ovdje da vam ne rade filmovi je stvarno trazenje dlake na jajetu.
Ljudi su nam napravili IPTV aplikaciju koja radi bez greske. Mislim da joj je to prvenstveno cilj, VOD je samo dodatak. Ako radi radi, ako ne radi, ima alternativa, a za iptv bas i ne, ako ne mislite moljakati za liste.

Nazalost, vidio sam na drugim forumima da vec objavljuju ovu listu, ako su slike tacne. Nadam se da ce ovo potrajati, al' kakvi smo ljudi dabogda.

Jos jednom, svaka vam cast i veliko hvala na ovoj aplikaciji.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
moio bih nekog ko zna da mi kaze, zasto ako stavim u settings kod playera, vlc player, nema reprodukcije, ako ostane na default exo player, sve je ok,hvala
inace aplikacija je vrh
 
Natrag
Top