SF XC za android

501

Učlanjen(a)
29.08.2012
Poruka
89
Pa sad, kako se uzme. ;)
Kod mene prvi panel radi, sve ok.
Drugi je savršen ako znaš arapski (nema naših kanala, ili ja nisam našao).
Treći, filmski radi sve!!
Červrti nema naših kanala (ili ih nisam našao).
Peti, ima naših kanala ali neće da se otvore.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pa sad, kako se uzme. ;)
Kod mene prvi panel radi, sve ok.
Drugi je savršen ako znaš arapski (nema naših kanala, ili ja nisam našao).
Treći, filmski radi sve!!
Červrti nema naših kanala (ili ih nisam našao).
Peti, ima naših kanala ali neće da se otvore.
neznam koliko poznajes iptv ali treba da znas da nema smisla stavljati nase liste ...meni nije problem da se postave nase u sva 5 medjutim ova aplikacija je javna i u svakom trenutku gleda po minimum 300 korisnika a isto to prate i vlasnici ovih piratskih panela ,ja ih znam minimum 5-6 koji posecuju nas forum a ima ih ko zna koliko pod raznoraznim nikovima i odmah gase cim ugledaju svoju listu u app.....dakle to bi bilo sa nase strane cisto unistavanje listi sto nam nije cilj jer iste te liste su visekonekcijske i gleda ih krisom ko zna koliko njih.....
pokusavali smo mi mesecima unazad postavljati ali je sve to bilo kratkog daha,te ne preostaje nista drugo nego postavljati strane liste u kojima ima nasih kanala i na tome mozemo poraditi.....
prva lista potice iz odlicnog portala i nju bi svako pozeleo i tu bi trebalo da ima kanala iz celog sveta.....nadam se da dobro radi i po meni samo ona je i dvoljna uz filmove i serije .......
 

501

Učlanjen(a)
29.08.2012
Poruka
89
Apsolutno se slažem s tobom.
I meni je prva i treća lista dovoljna.
Samo sam se osvrnuo na dosadašnje liste u kojima su bili ex-yu kanali. Naravno, ako su problem treba ih izbegavati.
Sve u svemu ja sam prezadovoljan. ;)
 
Učlanjen(a)
18.07.2021
Poruka
37
I ja sam prezadovoljan sa prvom i trećim i uopšte ne proveravam šta mi je da četvrtom i petom. Danas kada sam pokrenuo na telefonu radila je peta, tako da sam možda iskopirao pogrešno.
Samo nastavite ovako. Hvala na svemu.
 
Natrag
Top