SF Vip plejer

¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
Nije do toga. Evo nasao sam neku drugu listu na netu i ista stvar.
Slika 1: Prva lista sa Dutch titlovima
Slika 2: Druga lista (sa istom serijom kao i na prvoj listi) sa engleskim titlovima
Slika 3: Druga lista (sa nekom drugom serijom) sa francuskim titlovima

Stalno isti problem. A CTRL++ i CTRL+- ne radi.

A titlovi zauzimaju trecinu ili cak pola ekrana.

Pogledajte prilog 158431
Pogledajte prilog 158432
Pogledajte prilog 158433


EDIT: Evo sad sam probao na starom laptopu sa Windows 7 istu listu sa istim MAC-om i velicina titlova je normalna i nije zute boje!?

CTRL++ i CTRL +- i dalje ne radi.

Nije mi jasno u cemu je problem? Rezolucija mi je ista na laptopu sa W10 i sa W7 (oba na 1366x768). Znaci iz nekog razloga na W10 laptopu titlovi su ogromni i zute boje :) LOL


Otvori kovertu gde ti je
SFVIP-Player-x64

Udji u
-----------------------------
mpv.conf

sa Notepad++
-----------------------------
spustaj se dole idi na
-----------------------------
Subtitles settings
-----------------------------
nadji

Specify the sub font size.
sub-font-size=45

i stavi na 45 ili neku drugu manju vrednost
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Hvala vam na pomoci! Sada sve radi. Ne znam kako ali sub-font-size=45 mi je bio podesen na 90. Usput sam ispravio i zutu boju :) Inace, gledam liste preko box-a, a SFVip Player koristim za testiranje listi koje nadjem na netu uglavnom. Moguce je da sam ga skinuo sa tim fontom 90, a da nisam ni probao titlove do sada, pa mi je tek sada zapelo za oko. Ne znam. U svakom slucaju puno ste mi pomogli. Pozdrav!

EDIT: Da stvar bude jos zanimljivija, SFVip Player na W7 ni nema mpv.conf file :) A sve radi normalno...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.08.2012
Poruka
32
Imam SFVIP player verzija 1.2.7.6.x64 koju sam instalirao kada sam izbrisao neku stariju verziju. Od kada koristim ovu verziju nisu mi kanali, filmove i serije poredani u različite kartice, već mi je sve u jednoj kartici (live) i ima još kartica favoriti. Da li mogu podesiti da mi se opet pojeve sve kartice?
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Da li je moguće da se namesti nekakva notifikacija na ikonama tipa da je portal na MAC ili UP ili Playlist. Kod velikog broja portala, a verujem svi imamo podosta, bilo bi, bar meni, cool da znam koji je portal na MAC, a koji na UP ili na playlist. Naravno, to nije funckionalna stvar, vec samo estetska, ali eto, meni bi značilo.

Pozdrav i svako dobro
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
Da li je moguće da se namesti nekakva notifikacija na ikonama tipa da je portal na MAC ili UP ili Playlist. Kod velikog broja portala, a verujem svi imamo podosta, bilo bi, bar meni, cool da znam koji je portal na MAC, a koji na UP ili na playlist. Naravno, to nije funckionalna stvar, vec samo estetska, ali eto, meni bi značilo.

Pozdrav i svako dobro
Pozdrav. Moze da ides na edit i ubaci sliku po zelji koju sam napravis da pise MAC ili user & pass.... ili kako ti odgovara.
 
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
53
Da li je moguće da se namesti nekakva notifikacija na ikonama tipa da je portal na MAC ili UP ili Playlist. Kod velikog broja portala, a verujem svi imamo podosta, bilo bi, bar meni, cool da znam koji je portal na MAC, a koji na UP ili na playlist. Naravno, to nije funckionalna stvar, vec samo estetska, ali eto, meni bi značilo.

Pozdrav i svako dobro
ja dodam u imenu, mac, up, m3u ili vrstu portala recimo XUI, XC ... itd, nije mozda elegantno resenje, ali funkcionalno
 
Učlanjen(a)
24.08.2022
Poruka
51
How about a mobile app for SFVIP Player, either iOS or Android or both...if not so troublesome for the developer, Salezli? ;)
 
Učlanjen(a)
03.01.2023
Poruka
39
hi please

it is possible to add global search in movie and possible to optimise the time of load of MOVIE/SERIE.

thanks
 
Natrag
Top