SF Vip plejer

Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
106
slovo t je precica u plejeru i slika trenutno sta se nalazi na pustenom strimu ali ne i meni plejera,komandnu dugmad i sve ostalo vezano za to......
Hvala @boki71,znam za precicu a ovaj drugi dio odgovora me interesovao.Znaci pleyer vidi samo strim sliku a windows komplet...
Izgleda da si jedini koji me razumio:) Sreca nisam koreanac:beee:
 
Učlanjen(a)
12.04.2022
Poruka
25
I wrote you use Translate



Next Post if not translated into Croatian or Serbian Delete and you get Ban


Pozdrav
Izgovor. Nisam dobro razumio vaš prethodni post. Stoga ću pokušati barem prevesti uz pomoć prevoditelja s hrvatskog
jezika bližeg od engleskog, ali stvarno ne znam, vjerojatno će to biti tako jasno. Djelomično razumijem hrvatski,
ali samo pasivno dok čitam. Ne mogu pisati. A tehnička pitanja moraju biti točna. Prevođenje uz pomoć prevoditelja
može dovesti do velikih komplikacija.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Izgovor. Nisam dobro razumio vaš prethodni post. Stoga ću pokušati barem prevesti uz pomoć prevoditelja s hrvatskog
jezika bližeg od engleskog, ali stvarno ne znam, vjerojatno će to biti tako jasno. Djelomično razumijem hrvatski,
ali samo pasivno dok čitam. Ne mogu pisati. A tehnička pitanja moraju biti točna. Prevođenje uz pomoć prevoditelja
može dovesti do velikih komplikacija.
Samo ti prevedi i bit ce sve Ok
Edit:
Ja i meni slicni ljudi sa SF foruma prevodimo pomocu Translate takodjer vasa pitanja ... ne zna svako engleski tako da i kod nas moze doc do greske u Translate ako uzmem u obzir

A tehnička pitanja moraju biti točna. Prevođenje uz pomoć prevoditelja
može dovesti do velikih komplikacija.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
12.04.2022
Poruka
25
Samo ti prevedi i bit ce sve Ok
Edit:
Ja i meni slicni ljudi sa SF foruma prevodimo pomocu Translate takodjer vasa pitanja ... ne zna svako engleski tako da i kod nas moze doc do greske u Translate ako uzmem u obzir

A tehnička pitanja moraju biti točna. Prevođenje uz pomoć prevoditelja
može dovesti do velikih komplikacija.

Pozdrav
Razumijem. Moje prethodno pitanje uglavnom je bilo usmjereno na salezli i već sam s njim razgovarao na engleskom,
pa to nisam smatrao problemom. Ako u budućnosti moram ovdje napisati nešto složenije, mogu ga poslati na engleski
za one koji razumiju engleski jezik i dodati prijevod prevoditelja s češkog (koji je moj materinji jezik) na hrvatski,
a prijevod na hrvatski mora biti precizniji od engleskog zbog sličnosti dvaju jezika jezici.
To bi trebalo isključiti moguće gubitke u prijenosu.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Da jbg, turbo se pali obicno na 1800-2000, sale stvarno moras malo spustiti granicu. :roll: :roll:
P.S. Jbg, referirao sam se na onu spiritovu zajebanciju sa 5000 llisti pa na gore, iz nekog razloga nije citirao tu poruku, da se neko ne cudi sta ja sad baljezgam. :beee:
 
Učlanjen(a)
25.04.2020
Poruka
58
Pozdrav. Zanima me da li se uskoro planira u sf vip player dodati direktno skidanje tv emisija i filmova s timeshifta kao što to postoji i u IPTV EXTREME app?
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
164
Molba za maestra Salezlija. Dali moze u sfvip player da se stavi da moze sam plejer da daje info za rok trajanja liste i broj konekcija u ovom formatu
Kod:
http://s1.4ip.us:1997/fullplaylist.m3u?type=m3u&deviceMac=*
Ili ako ne moze, molio bih info kako procitati takve liste, rok i broj konekcija.
Hvala
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top