SF Vip plejer

Učlanjen(a)
25.04.2020
Poruka
58
imas time bar (vremenska traka) pa misom pomeraj gde ti odgovara.
Znam da ima. Ali to bi bilo idealno za timeshift da emisija završi tamo di bi trebala završiti, a ne da timeshift prijevremeno zatvori emisiju pa onda moram ponovno otvarati timeshift i onda otvarati drugu emisiju i nastaviti gledati prošlu do kraja tamo di je timeshift stao Ako me razumiješ.
@salezli Oprosti ako sam ti dosadan, ali imam jedan problem. Mi možeš reći žašto mi je sfvip player u timesfitu preskočio više od 10 minuta filma. Može li se to ikako popraviti.
bandicam 2022-03-01 22-30-03-648.jpgbandicam 2022-03-01 22-29-45-007.jpg
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
Učlanjen(a)
25.04.2020
Poruka
58
Oprostite ako sam predosadan, znam da sam o ovome prije pisao, ali ima jedna želja. Da li bi se mogla u sfvip player dodati opcija offset settings u kojoj bi se na mac listama u timeshiftu na emisijama moglo mijenjati da idu u određeno vrijeme unazad ili unaprijed. Ta opcija postoji i na iptv extreme app gdje se mogu tv emisije maksimalno 30 minuta vratiti u nazad i isto tako se mogu maksimalno 30 minuta pomaknuti unaprijed.
Pogledajte prilog 149967 Pogledajte prilog 149969

naravno da mozes, pustis prethodnu emisiju i poguraj misom time bar napred 10 min pre kraja, tako mozes odgledati pocetak i posle nastaviti.
Sada sam probao i timeshift mi jednostavno zaustavi film kada bih ga pomaknuo naprijed 10 min prije kraja.
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
15
a kako se timeshift aktivira ?
imam neke kanale koji to podržavaju (rade u drugim programima) al ovdje ne kontam
prijavljen kao user&pass
 
Natrag
Top