SF Vip plejer

Učlanjen(a)
25.04.2020
Poruka
58
Oprostite ako sam predosadan, znam da sam o ovome prije pisao, ali ima jedna želja. Da li bi se mogla u sfvip player dodati opcija offset settings u kojoj bi se na mac listama u timeshiftu na emisijama moglo mijenjati da idu u određeno vrijeme unazad ili unaprijed. Ta opcija postoji i na iptv extreme app gdje se mogu tv emisije maksimalno 30 minuta vratiti u nazad i isto tako se mogu maksimalno 30 minuta pomaknuti unaprijed.
Pogledajte prilog 149967 Pogledajte prilog 149969
@salezli Oprosti ako sam ti dosadan, ali imam jedan problem. Mi možeš reći žašto mi je sfvip player u timesfitu preskočio više od 10 minuta filma. Može li se to ikako popraviti.

Bok @salezli . Oprostit mi ako sam predosadan jer znam da sam več o ovome pisao na forumu, ali player mi je u timeshiftu opet preskočio više od 10 minuta filma i to 2 put u tjedan dana. Zanima me jel bi se mogla dodati jedna postavka u sfvip player koja bi to popravila.
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
15
onda koristi iptv extreme
nije to do sfvip-a nego to provajdera i njegove snimalice
lijepo pokrenes po epg-u sljedecu seriju i bude dalje tamo gdje te stopiralo
 
Učlanjen(a)
02.07.2019
Poruka
128
kod mene ova zadnja verzija v1.2.2.2 ne otvara stalker_portal servere poput resena i jos par servera dok sa v1.2.1.95 rade sa isim mac
 
Natrag
Top