SF Vip plejer

Učlanjen(a)
12.02.2020
Poruka
3
Danas sam probao preko jedne liste da gledam seriju u SFvip playeru ali imam samo VOD za filmove ne i za serije. Na STB emu u istoj listi imam i VOD za serije. Da li ima neka opcija u playeru da se pojavi i VOD za serije ili jednostavno to nije moguce?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Danas sam probao preko jedne liste da gledam seriju u SFvip playeru ali imam samo VOD za filmove ne i za serije. Na STB emu u istoj listi imam i VOD za serije. Da li ima neka opcija u playeru da se pojavi i VOD za serije ili jednostavno to nije moguce?
Ako je lista koju gledas na u&p onda ima i serija, na mac vidljiv je samo vod filmski.
500.png
 
Učlanjen(a)
27.10.2012
Poruka
186
Pozdrav... Moze li se nekako znati sta se izvuklo ili treba sve provjeriti jedan po jedan? Recimo niti jedan mac od bitke ne radi u stbemu, ne vjerujem bas da nitko od njihovih pretplatnika ne gleda na stbemu
Nažalost moraš pješaka provjeriti, bar koliko moje znanje doseže. Bitka radi u stbemu ako ubodeš pravi MAC i državu (što je manji dio problema)...
 
Učlanjen(a)
08.04.2020
Poruka
118
Hvala na odgovoru, nesto mi je tu cudno, kao da postoji jos neka zastita, bitku sam uzeo za primjer koja ima jako puno pretplatnika. Od sto macova radi samo jedan u stb, a bas da samo jedan gleda preko stb ne vjerujem
 
Učlanjen(a)
12.04.2017
Poruka
28
Hvala na odgovoru, nesto mi je tu cudno, kao da postoji jos neka zastita, bitku sam uzeo za primjer koja ima jako puno pretplatnika. Od sto macova radi samo jedan u stb, a bas da samo jedan gleda preko stb ne vjerujem
mislim da je ovako:
ljudi odluče u čemu gledaju....
čovjek odluči preko stb i iz tvoje je zemlje --- kad ubodeš takvog BINGO.
Sve ostale komb su loše po tebe.
Samo što ljudi uzimaju komb tv-a ili proizvodno a ne defolt komb. 00:1A:79.......
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
491
Hvala na odgovoru, nesto mi je tu cudno, kao da postoji jos neka zastita, bitku sam uzeo za primjer koja ima jako puno pretplatnika. Od sto macova radi samo jedan u stb, a bas da samo jedan gleda preko stb ne vjerujem
uglavnom se stavljaju geoblokade, nego ako ti treba bitka reci u kojoj državi gledaš pa ćeš dobiti za tu državu par linkova
 
Učlanjen(a)
08.04.2020
Poruka
118
Ne treba prijatelju, hvala ti velika, gledam preko stalker player za android na njemu radi nego me cisto interesiralo kako to funkcionira, hvala u svakom slucaju, pozdrav
 
Natrag
Top