SF Vip plejer

Učlanjen(a)
23.03.2013
Poruka
14
Molim nekoga ko zna da mi odgovori. Kada unesem server i mac u sf vip playeru lista radi a kada istu tu listuunesem ustb emu ona ne radi. Dali postoji sfvip za android box ili neki player koji otvara sve liste kao sfvip na računaru? Sfvip nekako zaobilazi te glupe zaštite. Dalo postoji takav player za andoid box da otvara listu i sa zaštitom kao sfvip ?
 
Učlanjen(a)
08.10.2020
Poruka
5
Koji User-Agent koristi SFVIP Player? Primetio sam da pusta sve zive linkove, a da ih ne pustaju VLC, Kodi, Tivimate itd...
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Molim nekoga ko zna da mi odgovori. Kada unesem server i mac u sf vip playeru lista radi a kada istu tu listuunesem ustb emu ona ne radi. Dali postoji sfvip za android box ili neki player koji otvara sve liste kao sfvip na računaru? Sfvip nekako zaobilazi te glupe zaštite. Dalo postoji takav player za andoid box da otvara listu i sa zaštitom kao sfvip ?

Vise puta napisato da ne postoji. U biti postoji, ali ne mogu toliko kao SFP...

Koji User-Agent koristi SFVIP Player? Primetio sam da pusta sve zive linkove, a da ih ne pustaju VLC, Kodi, Tivimate itd...

Da si pogledao u settings, video bi.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Ovako.. Svaki server radi u svemu.. Samo je pitanje sta ste izvukli.. Usera za mag usera za vlc sve moze
 
Učlanjen(a)
08.04.2020
Poruka
118
Pozdrav... Moze li se nekako znati sta se izvuklo ili treba sve provjeriti jedan po jedan? Recimo niti jedan mac od bitke ne radi u stbemu, ne vjerujem bas da nitko od njihovih pretplatnika ne gleda na stbemu
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Pozdrav... Moze li se nekako znati sta se izvuklo ili treba sve provjeriti jedan po jedan? Recimo niti jedan mac od bitke ne radi u stbemu, ne vjerujem bas da nitko od njihovih pretplatnika ne gleda na stbemu
Nisi shvatio.. Ovo sve sto se vuće na mac je predviđeno za mag.. A to sto ti bitka neradi je pitanje njijove zaštite
 
Učlanjen(a)
08.04.2020
Poruka
118
Hvala da to je to ovo sto se izvuce sa OB je jedino za mag, za vlc treba skenirati sa necim drugim
 
Natrag
Top