SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
16.08.2012
Poruka
128
Može li se razmotriti u nekim sljedećim updateovima da se napravi mogučnost favorite liste, da se mogu kombinirati kanali iz raznih lista u favorit listi? Neznam koliko je to uopče tehnički moguće i zeznuto za programirati
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
stalker_portal, učita kanale, ali ne može ih pokrenuti, greška 'unrecognized file format', za VOD 'loading failed'.
Probao sam sa VPN-om na dotičnu državu ali bez uspjeha. U čemu je onda problem?
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
stalker_portal, učita kanale, ali ne može ih pokrenuti, greška 'unrecognized file format', za VOD 'loading failed'.
Probao sam sa VPN-om na dotičnu državu ali bez uspjeha. U čemu je onda problem?
Unekim slucajevima listama bude problem , ucita listu a nepusta kanale zato sto je uneta pogresna Adresa (Address:) na primer kao dole nije unet port , ucita ti listu a nemoze da pokrene kanal.
U dosta slucajeva se javlja zbog pogresnog ili nepotpunog unosa Adrese.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Unekim slucajevima listama bude problem , ucita listu a nepusta kanale zato sto je uneta pogresna Adresa (Address:) na primer kao dole nije unet port , ucita ti listu a nemoze da pokrene kanal.
U dosta slucajeva se javlja zbog pogresnog ili nepotpunog unosa Adrese.
Adresa izgleda ovako, http://xxxxxxxx.com/stalker_portal/c/ i ranije sam sa drugim MAC-om
uredno pokretao programe. Probao sam unijeti port 8000 ali onda se uopće ne ulogira, 'invalid login credentials' :(
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
Adresa izgleda ovako, http://xxxxxxxx.com/stalker_portal/c/ i ranije sam sa drugim MAC-om
uredno pokretao programe. Probao sam unijeti port 8000 ali onda se uopće ne ulogira, 'invalid login credentials' :(

Nije u pitanju port 8000 , ja sam samo naveo kao primer port :8000.

Moras da vidis za taj tvoj http://xxxxxxxx.com/stalker_portal/c/ koji je port u pitanju.

Da si naveo ovde u temi i postu adresu tog stalker_portal-a vec bi ti neko napisao koji je port u pitanju.
 
Učlanjen(a)
23.03.2013
Poruka
14
sfvip je nešto najbolje za windows. Dali postoji takav sfvip za android box ili makar neki player koji otvara sve živo baš kao ovaj sfvip ? Dali neko zna neki takav player za android box? Pišite u inbox slobodno ako znate.
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Da li vidite ikonice ako ubacite m3u link/fajl? Ja vidim ikonice samo iz MAC listi. Od moje liste imam samo imena kanala, nema ikonica, nemam podešavanja za moj EPG koji sam pravim.

Najveća želja za SFVIP Player mi je da ima podešavanja kao i ostali IPTV player-i, podešavanje odakle da SFVIP uzima ikonice: iz m3u, xmltv ili lokalno.

Kao i podešavanje da se ubaci EPG link i dodeli po želji. Npr. EPG 1 dodeliti listi 1, kao u TiviMate gde dodeljujemo koji EPG da bude na kojoj listi.

I na kraju, favoriti i mogućnost promene imena kanala iz favorita. Ovako trenutno imam samo praznu listu kanala.
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
261
Zasto neke liste idu normalno u sfvip plejeru a kad ih pustim na android box preko nekog plejera ne rade izbacuje gresku.Zna li neko koji je razlog ?
 
Natrag
Top