SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
225
uglavnom se stavljaju geoblokade, nego ako ti treba bitka reci u kojoj državi gledaš pa ćeš dobiti za tu državu par linkova
Drug ako imas visak bitku da se moze gledati u nemackoj zahvalan bibio,sestri instalirati na stbemu.Hvala.

Jos nesto da pitam u vezi Sfvip plejera,instalirao sam komsiji na hp-lap i radi sve ok osim sto slika bude crno bela pa bude koja boja zelena itd. kako to resiti ? ima sve drajvere instalirane i win 10 redovno update. Ako neko zna kako resiti problem. pOzdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
491
Drug ako imas visak bitku da se moze gledati u nemackoj zahvalan bibio,sestri instalirati na stbemu.Hvala.

Jos nesto da pitam u vezi Sfvip plejera,instalirao sam komsiji na hp-lap i radi sve ok osim sto slika bude crno bela pa bude koja boja zelena itd. kako to resiti ? ima sve drajvere instalirane i win 10 redovno update. Ako neko zna kako resiti problem. pOzdrav
PP
 
Učlanjen(a)
14.02.2020
Poruka
26
Is it possible the add a delete protection box when creating a profile? My grandfather accidentally deleted 2 profiles. : p
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Imam problem sa downloadom titlova. Za svaki titl mi izbaci "error while downloading". Probao na 2 računara i isto. Jel ima neko sličan problem i da li može nekako može da se reši.
 
Učlanjen(a)
14.02.2020
Poruka
26
An other suggestion if it is possible, can you add in settings sound output field? Like in Discord so you don't have to rely on windows sound output source.
 
Natrag
Top