SF Vip plejer

VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
893
SFVIP-Player v1.2.0.95
- Added audio device list (on the player right click then on Audio).
 

Prilozi

  • Update_x64.zip
    467,9 KB · Pregleda: 138
  • Update_x86.zip
    468 KB · Pregleda: 51
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
106
SFVIP-Player v1.2.0.90
- Added audio device list (on the player right click then on Audio).
Kad probam da otvorim ovu novu verziju,samo pise "Please Wait" i nestane sa desktop-a. Kad kliknem na "updater exe,nista se ne desava.Stara verzija 1.2.0.80 radi super.Hvala @salezli za trud i nesebicnost:)
Jos da dodam da se radi o win.10 64bit
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2019
Poruka
22
Kod mene sve radi, Win7 32bit. U dir sf vip player kopirao Update_x86. Raspakovao, mislim da je pregazio staru verziju i radi sve.
Pozdrav i hvala Salezli mnogo !!
 
Učlanjen(a)
14.02.2020
Poruka
26
When I try to open this new version, it just says "Please Wait" and disappears from the desktop. When I click on "updater exe, nothing happens. Old version 1.2.0.80 works great. Thanks [USER = 163173] @salezli [/ USER] for effort and selflessness:)
Let me add that this is a win.10 64bit

Same thing is happening to me in both versions. Again thanks for the effort salezli :)
 
Učlanjen(a)
17.07.2009
Poruka
16
Salezli, možeš li da apdejtuješ fajlove za podršku, tipa youtube i mpv-1.dll, ako postoje novije verzije, čisto za svaki slučaj i ako si mogućnosti
i jedna dobra ideja (možda je i moguće ali ja ne znam kako). Možeš li dodati neki kvalitetan deinterlace filter i da može da se bira kroz opcije. Ima dosta kanala koji su interlejsovani pa slika izgleda ružno.. deinterlace bi to fino ispeglao... Ima sigurno tog u tom mpv-1.dll da se aktivira, samo ih aplikacija izgleda ne koristi (za sada) ??

pozz Sale imenjace
radiš li na time shift funkciji
hvala
da bi time shift radio mora da se kešira video. Koliko vidim, iptv portali to ne podržavaju pa mora da se radi lokalno... Ma dobro je i ovako
Imam samo jedno pitanje, zašto kad se prijavimo na portale loginom i passwordom postoji tab sa tv serijama a kad se prijavimo mac adresom, nema tv serija? kod pravih stb emulatora tv seriju su prisutne uvek? Od čega to zavisi i može li nekako da se nabudži da uvek prikazuje i tab sa tv serijama.. Inače sve ovako, ovo ostalo, je super!
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
164
molim pomoc oko najnovije verzije sfvip playera, sve mi je radilo dobro, ono kad sam jutros updejtovao na zadnju verziju kada pokrenem macove ne podize listu i pise mi u prozoru object reference not set to an instance of an object, ...continue,
hvala puno

malo da pojasnim, akaunte vidim i sfvip playeru, kada aktiviram pojedini akaunt pojavi se poruka object reference not set to an instance of an object , a kada odem u edit akaunt, aplikacija mi je pretvorila sve akaunte za editiranje kao da sam stavljao portal,user i pasword, a jas sam stavljao samo portal sa macovima, tako da ne mogu da editiram da ponovim da stavim jos jedanput tamo mac, molim pomoc
 
Natrag
Top