SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Da li je moguće namestiti jačinu tona da ide "preko" 100%, kao na primer kod VLC playera. Na dosta kanala mi je ton izuzetno slab, iako je pojačano "do daske". Onda moram da pojačam TV baš puno. Možda to već može u nekom "conf" fajlu.
 
Učlanjen(a)
26.06.2015
Poruka
15
Hi, can someone explain to me how to hide the upper and lower control bar when the reader is full screen? I can't hide them, I tried as vaskempek said i.e. double clicking full screen, I tried to move the mouse arrow in a corner above below but the control bars remain, maybe you need to change some parameters in the mpv.conf file? :confused:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.01.2020
Poruka
29
Hi, can someone explain to me how to hide the upper and lower control bar when the reader is full screen? Also I can't hide them, I tried as vaskempek said i.e. double clicking full screen, I tried to move the mouse arrow in a corner above below but the control bars remain, maybe you need to change some parameters in the mpv.config file? :confused:
if you move mouse cursor away from top and bottom bar they're automatically hiding

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
Dali bi se mogla napraviti i verzija-tema playera u "orange" boji na izbor, kako bi uz sad postojece tri teme dobili i jednu sa lijepim bojama "orange", a ne samo da budu bjela - crna (svjetla - tamna).
Nesto poput ovih zivljih boja kao na ovom "Gom playeru"

1587735087804.png
 
Član
Učlanjen(a)
30.06.2009
Poruka
48
Кад већ толико цедите човека, иако вам је направио најбољу апликацију за гледање ИПТВ, онда ћу и ја тако да се понашам.
Да ли може да се направи да кад трепнем десним оком промени канал на горе, а кад трепнем левим, промени канал уназад? Исто тако кад подигнем десну руку да промени листу?

Ајмо људи мало поштовања!

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
26.05.2016
Poruka
58
Jos kad bi i vakcinu ugradio!Pa da se sami bodemo!;)

PS
Hvala jos jednom na ulozenom trudu,vremenu,potrosenoj energiji....SVIMA koji su doprinijeli da ovakav uredjaj imamo BESPLATNO na koriscenje!:)
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Кад већ толико цедите човека, иако вам је направио најбољу апликацију за гледање ИПТВ, онда ћу и ја тако да се понашам.
Да ли може да се направи да кад трепнем десним оком промени канал на горе, а кад трепнем левим, промени канал уназад? Исто тако кад подигнем десну руку да промени листу?

Ајмо људи мало поштовања!

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
Jel možeš molim te da imenuješ konkretno na koga misliš i da preciziraš čiji je post poredstavljao "odsustvo poštovanja". S obzirom da sam ja napisao 2 posta (do sada) na ovu temu, svakako da se osećam prozvanim.
Takodje, ako @salezli ima neki problem sa postovima, on će to svakako napisati, a i siguran sam da mu ne treba advokat.

(sorry za offtopic)
 
Natrag
Top