SF Vip plejer

Učlanjen(a)
31.07.2014
Poruka
75
Ja prvi put koristim ovaj SF VIP player i dobro mi radi na PC-u.

Interesuje me da li neko moze da mi da savet kako da instaliram nesto slicno za Android box (Nvidia Shield). Probao sam STB Emu Pro medjutim kada god pokustavam da ga startujem (nakon konfiguracije) dobijam "starting portal" i odmah zatim crni ekran gde se nista ne dogadja).

Hvala unapred
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
Ja prvi put koristim ovaj SF VIP player i dobro mi radi na PC-u.

Interesuje me da li neko moze da mi da savet kako da instaliram nesto slicno za Android box (Nvidia Shield). Probao sam STB Emu Pro medjutim kada god pokustavam da ga startujem (nakon konfiguracije) dobijam "starting portal" i odmah zatim crni ekran gde se nista ne dogadja).

Hvala unapred
Meni se sa "STB Emu Pro" to isto desava na TV Box-u, kad ga pokrenem imam samo crni ekran na TV-u i tako stoji dugo, onda prisilno gasim TV Box, sta bi moglo biti problem.
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
124
Ja prvi put koristim ovaj SF VIP player i dobro mi radi na PC-u.

Interesuje me da li neko moze da mi da savet kako da instaliram nesto slicno za Android box (Nvidia Shield). Probao sam STB Emu Pro medjutim kada god pokustavam da ga startujem (nakon konfiguracije) dobijam "starting portal" i odmah zatim crni ekran gde se nista ne dogadja).

Hvala unapred
kad dobijes crni ekran, pokusaj sa vise servera, makova.. mozda neki bde radio.. crn ekran je obicno kada ne uneses ispravno adresu servera...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.632
Idu serveri i bez /c/ .. samo Port i / .. ja skoro pa i ne stavljam /c/.....

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.632
Da to stoji ... pobrko loncice :beee: mislio pisete o Sf plejeru
Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
kad već gnjavimo sa sitnicama :) ... jel se može napraviti da kada se izabere neki sub track iz popup menija (ili audio track) da player zapamti odabrano prilikom ponovnog pokretanja kanala ...ili to može samo ja ne kužim kako ? thnx za super player :)
mislim da to moze da se upise u mpv.conf
Kod:
# subtitle
# https://mpv.io/manual/master/#options-slang
slang=sr,hr,en
# audio
# https://mpv.io/manual/master/#options-alang
alang=sr,hr,en

Update subtitles downloader
 
Natrag
Top