SF Vip plejer

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.641
Zar ima i bezalkoholna? :beee: Ovo je neka za "mladje" generacije.
Ima ... pijem svake godine kad otopli u ovo vrijeme nekako pa na dalje ....sad bi napravio jedan al nemam kuci smeđeg secera :roll: i one male suncobrane za koktel .... pricam sa zence o koktelu i pitam zence reko ... jel imamo mi suncobran :roll:kaze zence naravno da imamo na terasi je..

Screenshot_20200423-184824_Gallery.jpg

Pritom zence na instagramu :beee:

E reko jos da se sam sa sobom dogovorim kako da ga stavim u casu i miran :roll::roll::roll:

Sota ovo nisam ocekivao od tebe (da gledas)
Jok ja moje cure gledaju :beee:

Pozdrav
 
V

vatrogasec2020

@salezli imam jednu molbu. Da li bi mogao na playeru napraviti sljedeće npr. kada neka videoteka nema prijevode, da se onda napravi jedan program kao na vlcu al za player da on sam pronađe prijevod i onda ih mi putem tog programa skinemo i onda da uz video radi i prijevod za određen film ili seriju.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
@salezli imam jednu molbu. Da li bi mogao na playeru napraviti sljedeće npr. kada neka videoteka nema prijevode, da se onda napravi jedan program kao na vlcu al za player da on sam pronađe prijevod i onda ih mi putem tog programa skinemo i onda da uz video radi i prijevod za određen film ili seriju.

Ima opcija dodavanja titlova. Jedino nisam probao nikada. Moozda i tu opali. Skini pa jih unesi.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
@salezli imam jednu molbu. Da li bi mogao na playeru napraviti sljedeće npr. kada neka videoteka nema prijevode, da se onda napravi jedan program kao na vlcu al za player da on sam pronađe prijevod i onda ih mi putem tog programa skinemo i onda da uz video radi i prijevod za određen film ili seriju.
to je salezli odradio i sigurno nece dva puta raditi :beee: .....na sf nema sta nema i razmisljamo o svemu... :roll: :roll: ...samo moze da nestane......ali mislim da je jos uvek u vip delu.......mozda i javno bude ,ne vidim zasto nebi......

Ashampoo_Snap_2020.04.23_22h18m36s_003_.png
Ashampoo_Snap_2020.04.23_22h41m28s_004_.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.08.2012
Poruka
127
kad već gnjavimo sa sitnicama :) ... jel se može napraviti da kada se izabere neki sub track iz popup menija (ili audio track) da player zapamti odabrano prilikom ponovnog pokretanja kanala ...ili to može samo ja ne kužim kako ? thnx za super player :)
 
Natrag
Top