SF Vip plejer

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
sada bi trebalo da guta veliku vecinu /c.....stalker_portal/c......ministre......m3u liste.......na playlist mogu se dodavati gotovo sve liste iz racunara ,strimovi raznorazni i kreirati acc kao sto se radilo i preko mac i m3u.....vuce i reprodukuje online video strimove...snima........i ko zna sta jos..........imam jednu zamerku,ne vidim nigde tu tocilicu za pivo........ :roll: salezli ovo nista nevalja,nasao sam sta nedostaje......:beee:
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
sada bi trebalo da guta veliku vecinu /c.....stalker_portal/c......ministre......m3u liste.......na playlist mogu se dodavati gotovo sve liste iz racunara ,strimovi raznorazni i kreirati acc kao sto se radilo i preko mac i m3u.....vuce i reprodukuje online video strimove...snima........i ko zna sta jos..........imam jednu zamerku,ne vidim nigde tu tocilicu za pivo........ :roll: salezli ovo nista nevalja,nasao sam sta nedostaje......:beee:
Mani se piva, da se još pobijemo koje će se točiti
4g91Ccv.gif


Ako ipak odlučite predlažem ovo (neću Coronu :beee:zbog ove belosvedske zavere)
p3Vb0NY.jpg
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ma meni je bio cilj da otvara srpski i bosanski telekom........udesio ga salezli i sada mi je savest cista kada i to radi.......nemora vise nista da otvara od sutra..........tocilica u njega i corona........ :roll: a ne ove strunfove sto nudi torpedo..... :roll:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.633
Za nas koji ne koristim alkoholna pica ukljucujuci pivo

Predlazem

Caipirinha Cocktail

20200423_183059.jpg

:dance2:

Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Hehe, obzirom da Pitu, brazilski rum od kojeg se pravi Caipirinha ima samo 40% alkohola stvarno ne koristis alkohol! :beee:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.633
Hehe, obzirom da Pitu, brazilski rum od kojeg se pravi Caipirinha ima samo 40% alkohola stvarno ne koristis alkohol! :beee:
Caipirinha bezalkoholna

200 ml Ginger Ale
½ Limette(n)
n. B. Eiswürfel oder Crushed Ice
2 TL Zucker, braun

200 ml alele đumbira
½ vapna
n. npr. kocke leda ili drobljeni led
2 žličice šećera, smeđeg

Pozdrav
 
Natrag
Top