SF Vip plejer

¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
razumijem
da li postoji mogucnost na PM da se dobije 1.0.2 verz
ili opcenito da clanovi foruma zamole na PM koju verziju zele
hvala

 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
7
Ово што је направио @salezli је за сваку похвалу.
То што су турци присвојили овај плејер као свој, не мо'ш ту ништа, ал је#е их то што не знају шта значи SF. SerbianForum.
Ја би питао нешто друго. Дали наш @salezli зна или има вољу да направи овај програм за tizen os, тј за Самсунг Смарт ТВ у верзији за usb?
То би многима од нас пуно значило.
 
Učlanjen(a)
19.02.2020
Poruka
3
Evo rešio sam problem. :)
Ako SFVIP player neće da pušta više od 20 - 30 sekundi u kontinuitetu, nema veze sa player-om već sa Windows-om.
Uglavnom ne dešava se to svima, a koliko vidim ima veze sa poslednjim Windows updejtom.
Moja verzija windowsa je :
Win 10 pro
version 1909
Ušao sam u Event Viewer (Windows logs =>Application ) i pronašao grešku koja se ponavljala stalno, a vezana je sa mrežom u nekom obliku.
Naziv greške je ESENT 455
Grešku sam sredio po uputstvu sa ove stranice , restartovao komp i sve je sada OK. :)
Tako da ako neko ima ovakav problem, neka proba ovo i neka javi ovde da znamo da li ovo rešenje radi, da li je baš tačno do toga.
Postavio sam slike moje verzije Windows-a i greške koja je u EV.
Pozdrav svima i hvala za player. Odličan je error.PNGWindows version.PNG
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
moje skromno misljenje je da je plejer vrhunski.....bar ti Sota znas koliko je pretrpeo promena od prve verzije do sadasnje,salezli je minimum bar 15 puta doradjivao pre nego sto je postavljen javno...ja sam bio nemilosdan u zahtevima i sugestijama a i ostali...veliki rad i trud i znanje je ulozeno u njega i kapa dole salezli,sta smo zamislili integrisao je......fali jos recimo info o broju konekcija recimo sto je neko predlozio i mislim da je kompletirana celina.....ostaje samo da se radi na ministra malo detaljnije sto nimalo nije jednostavno
Heh, ministra po mojim skromnim saznanjima iz ove oblasti nece ici tako lako dok se ne provali nacin kako doci do debug_key od doticne a onda skinuti listu, to je nazalost povezano sa dosta onih fensi operacija tipa sql injections, path traversal i slicnih, pustimo malo saleta na miru, ovo bi moglo malo potrajati. :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Heh, ministra po mojim skromnim saznanjima iz ove oblasti nece ici tako lako dok se ne provali nacin kako doci do debug_key od doticne a onda skinuti listu, to je nazalost povezano sa dosta onih fensi operacija tipa sql injections, path traversal i slicnih, pustimo malo saleta na miru, ovo bi moglo malo potrajati. :)
isla preko linka bez problema u vlc........losmij izoperisao ministru.....
 
Član
Učlanjen(a)
15.08.2009
Poruka
51
Ово што је направио @salezli је за сваку похвалу.
То што су турци присвојили овај плејер као свој, не мо'ш ту ништа, ал је#е их то што не знају шта значи SF. SerbianForum.
Ја би питао нешто друго. Дали наш @salezli зна или има вољу да направи овај програм за tizen os, тј за Самсунг Смарт ТВ у верзији за usb?
То би многима од нас пуно значило.
Kada bi to napravio možda bi bio jedan od retkih playera za tu namenu !!!!
 
Natrag
Top