SF Vip plejer

Učlanjen(a)
08.09.2015
Poruka
131
Bravo za ažuriranje i jedan prijedlog da se vidi koliko lista ima konekcija i koliko je aktivnih korisnika
 
Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
65
Jedno pitanje. Primetio sam kad ukljucim plejer i jedno vreme ne radim nista na njemu iako sam ga ostavio ukljucenog pa se onda nakon nekog vremena vratim i hocu da pustim neki kanal on nece da ga pokrene koliko god "silovao" misa tipkanjem na oderedjeni kanal u listi... onda moram da izadjem iz account-a i opet udjem i onda radi sve normalno... da li je to tako i kod drugih? Ili je jednostavno tako napravljeno da ako se ne koristi neko vreme plejer a bude ukljucen nece da pokrene kanale u listi?
 
Član
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
96
Jedno pitanje. Primetio sam kad ukljucim plejer i jedno vreme ne radim nista na njemu iako sam ga ostavio ukljucenog pa se onda nakon nekog vremena vratim i hocu da pustim neki kanal on nece da ga pokrene koliko god "silovao" misa tipkanjem na oderedjeni kanal u listi... onda moram da izadjem iz account-a i opet udjem i onda radi sve normalno... da li je to tako i kod drugih? Ili je jednostavno tako napravljeno da ako se ne koristi neko vreme plejer a bude ukljucen nece da pokrene kanale u listi?

To je problem jos od prve verzije. Isklucis SF player pa opet proradi... ali nije to resenje
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
65
Ja takodje i dalje imam problem sa Update... Onako normalno kad treba da se apdejtuje nece jer mi sve obrise, a takodje nece ni onako kako je @bind napisao... bar meni nece. Uradim sve tako i kad odradi update ja kad god hocu da udjem u plejer on pokrece opet apdejt i sve tako u krug i jednostavno ne mogu uci u plejer. Tako da sam morao da se vratim na 1.04ver ali bez ovog poslednjeg preko onih linkova sto je @boki71 ostavio i necu da radim vise update sve dok ne bude drugo resenje. Stavio sam Autoupdate na Off.
 
Učlanjen(a)
19.02.2020
Poruka
3
Pozdrav svima.
Skinuo sam ovaj naš SF VIP player. Želim ovde da zahvalim svima koji su radili na njemu i omogućili nam da gledamo naše kanale. Generalno kod mene radi, ali...
Manje više svaki kanal koji počnem da gledam, traje od 20 do 30 sekundi. Onda stane i ne mogu ništa. Kao da mu je buffer mali. Jedino što mogu je da prebacim na drugi kanal, a i tu se isto to dešava.
Da dodam da mi STBEmu, na Android emulatoru, radi mnogo bolje, a iskreno,mnogo više mi se dopada ova opcija direktno na Windows platformi.
Ima li ko predlog kako da rešim ovo, u čemu bi mogao biti problem? U nekom pluginu, playery...
Hvala na odgovorima.
 
Učlanjen(a)
05.02.2020
Poruka
72
Pozdrav svima.
Skinuo sam ovaj naš SF VIP player. Želim ovde da zahvalim svima koji su radili na njemu i omogućili nam da gledamo naše kanale. Generalno kod mene radi, ali...
Manje više svaki kanal koji počnem da gledam, traje od 20 do 30 sekundi. Onda stane i ne mogu ništa. Kao da mu je buffer mali. Jedino što mogu je da prebacim na drugi kanal, a i tu se isto to dešava.
Da dodam da mi STBEmu, na Android emulatoru, radi mnogo bolje, a iskreno,mnogo više mi se dopada ova opcija direktno na Windows platformi.
Ima li ko predlog kako da rešim ovo, u čemu bi mogao biti problem? U nekom pluginu, playery...
Hvala na odgovorima.
imam isti problem.
 
Učlanjen(a)
11.01.2020
Poruka
18
zašto jednostavno neko ne postavi 1.0.4. verziju za x86 i x64 verziju ...Jednostavno kad idem na update sa 1.0.3sve se briše i kad vratim iz tmp uvek isto...
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
Meni nije baš jasno čemu potreba da svaki dan apdejtujete. Juče sam pisao, našao neku verziju na startu koja mi radi super i od tad nisam ništa dirao. Ili bar sačuvajte verziju koja vam radi pa se igrajte novijim.
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
zašto jednostavno neko ne postavi 1.0.4. verziju za x86 i x64 verziju ...Jednostavno kad idem na update sa 1.0.3sve se briše i kad vratim iz tmp uvek isto...

Imas par strana unazad SFVIP-Player 1.0.4,isto imas par stranica unazad objasnjenej ako nece da odradi upadate kako da se odradi
 
Natrag
Top