SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
124
vratih se na prethodnu verziju... kvalitet slike na istom serveru je bolji na 1.0.4.. zatim kad otvori listu na moram vise puta kliknuti na kanala da ga otvori... na prvi kli se dobije loadin failed.. ali svaka cas saletu na ulozenom trudu.....
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.540
Da dodam

Juce sam isprobavao neke servere i mac adrese ... na starijoj verziji nije otvaralo kanale neke liste nisu ucitane dok sa ovom najnovijom verzijom 1.0.5.0 izgleda da ucitava sve ... probao bas te sto predhodna verzija nije ucitavala a verzija 1.0.5.0 ucitava

sto se tice kvaliteta slike :mig:


kva1.png


kva2.png

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
124
ja imam jedan server koji gledam, ostali su samo za test.. ali na tome kojeg gledam, na novom plejeru je nesto losija slika... kanale otvara novi plejer, ali treba na nekima kliknuti vise puta da se otvori.. ne znam mozda kod tebe radi sve ok... za sada ostajem na 1.0.4 ...
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
(๏ 。๏)

Press F to pay respect!

F za @boki71 & @salezli

Tek sad videh thread da je objavljen SF player! Ovo je masterpiece, ako se ovako nešto jednog dana nađe na Android-u optimizovano za touchscreen i daljinski (Android TV, WebOS, Tizen) biće must have globalno za svakog pojedinca koji voli IPTV. I tada bi bilo red da naplatite svoj trud jer zaslužujete to!

Ovde se pored stvari koje player obavlja u pozadini da omogući gledanje svega i svačega koje ja ne kapiram gledalo i da se napravi player koji je lep na oko i UI je 10/10! UI podseća na Microsoft-ov pokušaj Internet Explorer-a za Windows 8/8.1 zar ne? :D Meni se lično sviđao taj interfejs i za ovakvu vrstu player-a na PC-u (m3u, MAC) ne može bolje!

Hvala vam što ste ovako nešto podelili javno i besplatno. A ovi Turci........ Neću ništa reći, dobijem ban još za proste reči........
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
(๏ 。๏)

Press F to pay respect!

F za @boki71 & @salezli

Tek sad videh thread da je objavljen SF player! Ovo je masterpiece, ako se ovako nešto jednog dana nađe na Android-u optimizovano za touchscreen i daljinski (Android TV, WebOS, Tizen) biće must have globalno za svakog pojedinca koji voli IPTV. I tada bi bilo red da naplatite svoj trud jer zaslužujete to!

Ovde se pored stvari koje player obavlja u pozadini da omogući gledanje svega i svačega koje ja ne kapiram gledalo i da se napravi player koji je lep na oko i UI je 10/10! UI podseća na Microsoft-ov pokušaj Internet Explorer-a za Windows 8/8.1 zar ne? :D Meni se lično sviđao taj interfejs i za ovakvu vrstu player-a na PC-u (m3u, MAC) ne može bolje!

Hvala vam što ste ovako nešto podelili javno i besplatno. A ovi Turci........ Neću ništa reći, dobijem ban još za proste reči........

salezli je alfa i omega svega ...i samo sprovodi nase ideje,preporuke i sugestije,dakle sta zamislimo on integrise u app.....ja davno postavio jednu sliku kako ja zamisljam takav plejer i na koji princip bi radio a salezli ga je sabio da nema dalje....kapa dole majstoru za fantastican plejer .......i jos da vam kazem da decko sve ovo radi zbog nas i vas i da on gotovo da iptv i ne prati a jos manje gleda i to treba ceniti i postovati.......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
i jos da dodam,uporedite ga sa turskim i koje ima mogucnosti jedan i drugi i sve ce vam biti jasno bez lazne skromnosti......ja turski provalio odma jos kod prve verzije cim ga video ....jer mi smo mnogo pre toga imali isto to samo na drugu foru i otvaralo je gotovo sve........evo moje slike kada video turski ,napravljene tada u vb net.....

121.png
 
Natrag
Top