SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
29.07.2009
Poruka
141
Pozdrav prijatelji,
imam jedno pitanje: da li je moguce da se u player ugradi mogucnost da se u Favoriten moze sa TV Live odjednom ubaciti cijeli jedan tv folder - ili da se mogu dodavati "podfolderi" kao recimo favorites1, favorites2 itd.
Bio bih vam jako zahvalan na pomoci jer kad dobijem neku iptv listu onda su one po pravilu ogromne i nepregledne pa bih zelio da barem u favorites imam nekakvu svoju kakvu takvu sredenu kracu listu ...
Lijep pozdrav i hvala vam na ovako grandioznom i odlicnom plejeru.
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2009
Poruka
141
.... update ...
sada sam pronasao ovdje na forumu da je ovo sto sam gore napisao moguce sa sf vip player v1.2.1.92 verzijom, ali na zalost link za download ove verzije mi ne otvara (https://epg.serbianforum.org/Alati/SFVipPlayer) ... Zamolio bih da ako neko ima ovu verziju playera postuje ga na neki link za download ...
Lijep pozdrav!
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
67
Eto i mene opet sa jednim predlogom. Bilo bi zgodno kada bi mogla da se ponudi opcija da se m3u lista snimi kao xtream code. Ta mogucnost bi pomogla da se lakse krece kroz samu listu jer unapred grupise kanale.
 
Učlanjen(a)
14.02.2020
Poruka
1
hello from salezli.how are you, my friend, this IP-DNS Detect v1.0.7 program of yours no longer works, will you make a new version.If I could ask you a favor, I would be happy if you think about it.a new one from you.Can you also do IPTV Mac and User Pass Scanning program?I use all your programs, you make a great program, thank you in advance
 
Učlanjen(a)
19.01.2012
Poruka
5
Здраво,
Не знам шта се десило, али сви канали из УЖИВО и ВОД секција су нестали.
Једини преостали канал који ради је у одељку ФАВОРИТИ.

Да ли је могуће вратити податке УЖИВО са листе ФАВОРИТИ канала?

(Могао бих ручно да додам још омиљених канала, па када бих знао УРЛ тог канала, направио бих листу за репродукцију.)

/надам се да разумете мој проблем, користим гоогле транслате../
 
Učlanjen(a)
12.04.2012
Poruka
29
Tvoj problem je najverovatnije u listi koju koristiš, a ne u samom plejeru. Kako se ponašaju druge liste?
 
Učlanjen(a)
24.08.2022
Poruka
51
Hi, I just want to report about the side Menu... When "Copy current URL to clipboard" is clicked the player crashes and closes. However, if Ctrll+c is pressed on keyboard there is no problem.. There might be some error in the scripts...
 
Natrag
Top