SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
dal se samo meni cini da kod kanala bein sports ne sljaka dobro epg?gledam sad malo i primjecujem da na pola kanala nije na programu to sto jim je napisano u epg.....
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
dal se samo meni cini da kod kanala bein sports ne sljaka dobro epg?gledam sad malo i primjecujem da na pola kanala nije na programu to sto jim je napisano u epg.....
EPG za Bein Sports kanale je odavde
Kod:
[url]http://www.en.beinsports.net/tv-guide[/url]
tako da ako imas primedbe sto se tice tacnosti programske seme zali se njima :roll:

P.S. Mozda su ti Bein Sports kanali sto ti imas kineska kopija:roll::roll::roll:
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Kad sam u prolazu, da pomognemo, ne želim da budem advokat, moguće da je vremensko podešavanje u listi kod Milera problem, odnosno, vreme od Slovenije tj exyu, prema istoku ide u plusu, kao sa Rusijom, gde je razlika tri sata, verovatno treba Miler da uskladi vreme prema Qataru odakle se emituje EPG beIN Sports. Nadam se da je bilo od pomoći. Pozdrav svima...
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Kad sam u prolazu, da pomognemo, ne želim da budem advokat, moguće da je vremensko podešavanje u listi kod Milera problem, odnosno, vreme od Slovenije tj exyu, prema istoku ide u plusu, kao sa Rusijom, gde je razlika tri sata, verovatno treba Miler da uskladi vreme prema Qataru odakle se emituje EPG beIN Sports. Nadam se da je bilo od pomoći. Pozdrav svima...

pa imam podeseno na -2....kao pre bein sports kad su bile al jazeere....ne znam....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
neki kanali stvarno nemaju pravi EPG.....pola pola bi rekao.....ali otkrio sam da tvg-shift mora ice iz -2 na +1....proverite kod sebe....

ovo se koristilo za bivse al jazeere sport kanale
Kod:
tvg-shift=-2 tvg

sada ne sljaka vise kod bein sports....mora biti na +1
Kod:
tvg-shift=+1 tvg
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
neki kanali stvarno nemaju pravi EPG.....pola pola bi rekao.....ali otkrio sam da tvg-shift mora ice iz -2 na +1....proverite kod sebe....

ovo se koristilo za bivse al jazeere sport kanale
Kod:
tvg-shift=-2 tvg

sada ne sljaka vise kod bein sports....mora biti na +1
Kod:
tvg-shift=+1 tvg
Kad su Al Jazeera Sports kanali postali Bein Sports tvg-shift je ostao isti, e sad moguce je da je u medjuvremenu doslo do promene kao sto si ti naveo. Sto se tice ne poklapanja programske seme (EPG je sa njihovog sajta, to mozes i proveriti), moguce je da postoje (nisam siguran) razliciti Bein Sports kanali tako da ovaj EPG ne odgovara tvojim Bein Sports kanalima.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Jel moze potvrda ko koristi epg, dal svima ucitava player ako je ovako adresa (nakon unosenja adrese,resetujte epg)
Kod:
[url]http://epg.serbianforum.org/epg.xml.gz[/url]
Ako bude sve u redu onda ce tako biti adresa

Simple Player sigurno ucitava, a i XBMC bi trebao bar kod mene ide bez problema
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Jel moze potvrda ko koristi epg, dal svima ucitava player ako je ovako adresa (nakon unosenja adrese,resetujte epg)
Kod:
[url]http://epg.serbianforum.org/epg.xml.gz[/url]
Ako bude sve u redu onda ce tako biti adresa

Simple Player sigurno ucitava, a i XBMC bi trebao bar kod mene ide bez problema
Ma vuče ko FAP u XBMC.Brže dosta od predhodne adrese.
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Radi ko bombona :)

cpwz013.jpg


cpwz014.jpg


cpwz017.jpg
 
Natrag
Top