SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Nightwolf mozes li na private neki link ako znas da je u xml formatu posto koristim u winfast pvr2. Sa novim izmenama ne ucitava mi kanale. Probao sam i direktno i da skinem fajl pa raspakujem, moguce da zabunu pravi sto sada vuce i ikonice.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Nightwolf mozes li na private neki link ako znas da je u xml formatu posto koristim u winfast pvr2. Sa novim izmenama ne ucitava mi kanale. Probao sam i direktno i da skinem fajl pa raspakujem, moguce da zabunu pravi sto sada vuce i ikonice.
Od kad ti tacno ne ucitava epg,jel od skoro ili vec duze vrijeme? Ove ikonice i ne znace bog zna nesto u epg fajlu,tako da meni nije tesko njih izbaciti ako je do toga. Vecinom svi logo znake ucitavaju sa kompa tako ako ih izbacim i nece biti neka steta
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Od kad ti tacno ne ucitava epg,jel od skoro ili vec duze vrijeme? Ove ikonice i ne znace bog zna nesto u epg fajlu,tako da meni nije tesko njih izbaciti ako je do toga. Vecinom svi logo znake ucitavaju sa kompa tako ako ih izbacim i nece biti neka steta
Ma ne moras zbog mene da menjas. Ne radi od kad je spakovan xml. Mada u zadnje vreme je ucitavalo za najvise jedan do 3 dana. Posto ova aplikacija nema autorefresh uvek moram sam da ucitavam ali recimo da sam zadnji put ucitao pre 4-5 dana. Posto na toliko otprilike gledam tv :)
 
Učlanjen(a)
29.01.2014
Poruka
9
Pozdrav drustvo imam mali problem nemogu ukljucit.
IPTV Simple Client...Na widows7,64bitni.Molim pomoc,nov sam u tome,2dana se mucim
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Master a ka ndonjë shpresë për t'u përfshirë në EPG

Super Sport 1 ALB
Super Sport 2 ALB
Super Sport 3 ALB
Super Sport 4 ALB
 
Natrag
Top