SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
hmm, ali ja bi ipak zamolio sve koji koriste bein sport kanale da pogledate kako vam stoji EPG? meni se cini da ne radi dobro....ne zezam se, molim vas da malo precekirate jer me vrlo nervira.....nesto nije u redu definitivno.....
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
hmm, ali ja bi ipak zamolio sve koji koriste bein sport kanale da pogledate kako vam stoji EPG? meni se cini da ne radi dobro....ne zezam se, molim vas da malo precekirate jer me vrlo nervira.....nesto nije u redu definitivno.....
Izgleda da je do EPG,tj. bilo je promena na sajtu pa sad ne preuzima kako treba. Bice sredjeno a tvg-shift je i dalje +2
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Ja sam sada proverio u Simple plejeru , podesio sam na +1 vremensku razliku da bi mi se poklopio EPG ...

cpwz018.jpg
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
vidi jos na bein sports 2 i 3 recimo.....ima ogroman razmak izmedju sportova....postavi sliku jos od bein sports 2 sa epg ovde pa ces vidjeti da nije dobro.....

Pazi stvarno , evo isao sam na +3 +2 vremensku razliku , sve sam probao stoji mi stalno Sevilla - Levante , a igraju Sociedad - Elche .... Sredice to NightWolf kada bude imao vremena , siguran sam :) Pozz

sasa.jpg
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
sto se tice epg za bein sport kanale, primer vecerasnja utakmica evrolige bajern-cska koja pocinje u 20:00 po nasem vremenu, a na epg na sajtu beinsport pise da pocinje u 19:00 casova, sto znaci da ce problem biti resen ako se stavi +1

PS ja uopste nemam beinsport kanale, ali ko ima nek proba, po meni je ovo logicno...pozzzz
 
Natrag
Top