Samsung S5230

Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
3
ево да и ја напишем нешто... узео сам телефон,пре три месеца,и све нај нај за њега... батерија дуго држи,тако да и заборавим кад сам га пунио,а притом причам доста на мобилни. што се тиче камере,солидна је 3,2... испадао ми је више пута на екран и није му ништа било...све у свему ако се неко размишља да га узме,нек то и уради,ако му је много да плаћа 120 или колико већ коста у сервису,нек оде у вип и узме га за динар уз картицу...исплати се у сваком случају...а што се мене лично тиче,за мене је apple iphone врх врхова и чекам да га неко од оператера пусти уз понуду и тад ћу се коначно скрасити са телефонима
 
Član
Učlanjen(a)
11.09.2010
Poruka
2
Поздрав свима.. нов сам на форуму :)
Желим да питам везано за Самсунг с5230... Купио сам га пре 2 недеље и тражио сам неке теме и налетео на Iphone firmware, и желим да убацим тај фирмвар али не знам како... Па ако би могао неко да ми каже како се убаца?

Хвала
 
Član
Učlanjen(a)
11.09.2010
Poruka
2
Поздрав свима.. нов сам на форуму :)
Желим да питам везано за Самсунг с5230... Купио сам га пре 2 недеље и тражио сам неке теме и налетео на Iphone firmware, и желим да убацим тај фирмвар али не знам како... Па ако би могао неко да ми каже како се убаца?

Хвала

Може помоћ?
 
Učlanjen(a)
14.09.2010
Poruka
1
... zanima me el mozhe da se stawi hello caty maska na owaj tel.. widela sam na netu da ima, pa me zanima ako mozhe, gde se to kupuje ... ?
:)
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2010
Poruka
2
he he.. i mene to isto zanima, kao i cena maske za samsung S5230..

... zanima me el mozhe da se stawi hello caty maska na owaj tel.. widela sam na netu da ima, pa me zanima ako mozhe, gde se to kupuje ... ?
:)

he he i mene to isto zanima, a zanima me i koja je sena maske za s5230

1
 
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
4
@cybic
pratio sam tvoj post i upustva ali kada povežem telefon i preko onog programa idem na com kod mene nema ništa prazno plje,šta da radim.
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2010
Poruka
2
Pozdrav svima
Molio bih za pomoc,naime isao sam ubacit firmware i onda mi se slucajno komp.ugasio i sad mob pokaze samo narancasti display.
Jel se ikako moze vratit softwer u njega.
Unaprijed zahvaljujem
 
Natrag
Top