Samsung S5230

Član
Učlanjen(a)
17.06.2009
Poruka
21
da li neko moze da objasni postupak kako da sredim film sa prevodom da gledam na telefonu, da li treba neki player ili sta :D :D :D
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2009
Poruka
21
E ovako, gledao sam na youtube kako su neki likovi uradili tzv. firmware na s5230 i totalno promenili izgled telefona, nekima izgleda kao windows 7, iphone, itd... I ja bih hteo isto to da uradim ali nemam iskustva sa tim, pa hocu da pitam da li neko moze da mi pomogne oko toga da mi kaze koja je verzija najbolja, kako da install, da li steti nesto telefonu, kao i da li moze kasnije da se vrati na prvobitnu verziju znaci svaka pomoc je dobrodosla
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
9
gde mogu da nadjem displej za ovaj model telefona s5230. naprsao je displej pa se mora zameniti
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
6
tweeter.jpg
Da li ima ova igrica "Teeter" za SAMSUNG s5230 ako moze da se postavi unapred HVALA.
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2010
Poruka
5
Program za flashovanje vaseg telefonaSGT S5230 MultiLoader V5 56 - Download from mediafire.com - Filestube.com
Na ovom sajtu imate sva detaljna upustva za fleshovanje vaseg telefonahttp://www.arunorvic.tk/.A na ovom Samsung Flash Wiki spisak svih FW.

Dve stvari su bitne:
1.Proveriti vas fw.Ukucate *#1234# i pojavice vam sa vas fw.
2.Proveriti da li je auto sim lock u off rezimu.Ukucati *#7465625# i poslednja stavka je auto sim lock,ako stoji( ON) ne moze se fleshovati telefon.
U telefon se takodje moze ubaciti i crna tema (pored narandzaste i zelene)
Po meni dva naj bolja fw su XEII4 i MXEIL2,ja koristim ovaj prvi.Za oba ova fw imaju patchevi koji se ubacuju u fw,tako da mozete dodavati razne theme ,odnosno promeniti celokupan izgled telefona.(pogledati na you tube-u S5230 firmware)
Zamena fw sve ukupno traje 5-10 min.i nema bojazni za vas telefon,ja sam ih dosada isprobao desetak,a teme menjam dva puta dnevno.
Ako zapnete,pitajte!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.07.2010
Poruka
5
Tutorijal za Black temu:[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Xp6lBbnOQCA"]YouTube- Samsung S5230 - Tutorial for black theme[/ame]
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top