Samsung S5230

Član
Učlanjen(a)
19.05.2010
Poruka
1
damir95 samo ih odzipujes na komp i prebacic na telefon i instaliras na telefonu i rade imam ja neki sajt za igrice probaj ima puo igrica evo ga [URL="http://gallery.mobile9.com/" je napisao(la):
Free Nokia Themes, Sony Ericsson Themes, Mobile Themes, Mobile Downloads - mobile9[/URL] samo ih brebacis nisu zipivane.pozzz :)


Hvala, nadam se da cu znati da ih instaliram :):):):) :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
1
Iako ovaj telefon ima godinu dana od pojavljivanja, tek sada postaje "prava stvar" i ikona i inspiracija za mnoge. Uopste ne smeta to sto nema wi-fi i GPS. Ionako je namenjen multimediji za svakoga, a sve to moze i bez operativnog sistema. Filmovi(cak i sa prevodima) spotovi, muzuka, igre....sve to radi ...provereno..Evo moj mali pridones siroj publici...stranice odakle sam ja sve i svasta skidao....za igrice i aplikacije potrebno je ubaciti .jar fajl i instalirati ga, a za neke je potreban i .jad fajl (koji se pravi pomocu JAD makera)...
WWW za Samsung S5230:
Free Samsung S5230 Java Software - mobile9
free ringtones, free mobile games, themes, software apps, flash lite download - umnet.com, mobile your fun!
Samsung Tocco Lite/Star s5230 -
S5230.ws ?? ??? ????????
Фан-клуб LG KP500 Cookie, Samsung GT S5230 Star - скачать бесплатно сенсорные игры java, темы для KP500, для S52300, приложения, виджеты, картинки, фильмы и др. для с
Samsungomania.com
DownArchive - Your Future Downloads
www.dasofts.com - Search Enginer Free Download Games Music Movies Software Scripts Web Templates on rapidshare, megaupload, mediafire, hotfile, 4shared
s5230.tk
PocketDivXEncoder
smobile.tk
Mobile Gamers Hell
240x400 ? Touch-Games ??????? ????????? ???? ??? ?????????
???? ? ??????, ???????, ?????????, ????????? ???? java, ??? ???????????, ??????????, ?????????, ??????, ??????, ????????, cms, Joomla, DLE, WordPress, ?????, ?????, ???????, 240x400, 720x400, ??? ??? ????????? ????????? ? ?????? ????????
S5230.ws ?? ??? ????????
Фан-клуб LG KP500 Cookie, Samsung GT S5230 Star - скачать бесплатно сенсорные игры java, темы для KP500, для S52300, приложения, виджеты, картинки, фильмы и др. для с
???? (240x400) ? ??? ???? Samsung GT S5230,S3650 | ??????? ????????? ????????? ??? ????,??????????,???? ? ????????????,????,?????,???????,wiget,games,
Java-???? ? ?? ??? S5230, s3650
JAVA-???? ??? LG ? ALLGe.RU ?? ??? LG KM900 Arena, LG GC900 Viewty Smart, LG GD510 Pop, LG KM555E Clubby, LG GS290 Cookie Fresh, LG KP500 Cookie
240x400 ? * SamsungStar.Ru * - ??? ???? ?????????? ???????? ???????.
Samsung-Star » Скачать бесплатно сенсорные игры java, без регистрации, приложения, программы, картинки, видео, виджеты, картинки, 240x400, 720x400, 240x320, 48
http://s5230star.ru/

pozdrav svima!!!
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
1
Jel moze neko da mi objasni kako da dekodiram ovaj telefon a da ne moram da ga nosim u servis....unapred hvala.....
 
Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
2
Idi na S5230 tamo ces naci sve sto ti je potrebno, od otkljucavanja telefona do sasvim novog firmware:):)
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2010
Poruka
4
Moram da se pohvalim da sam i ja prezadovojna telefonom.Dobila sam ga na poklon u oktobru prosle godine u rozoj boji i nemam nameru u skorije vreme da ga promenim.Tonovi za poruke se vrlo lako menjaju,baterija dugo traje i touch screen je jako jednostavan za koriscenje.Telefon za svaku pohvalu!!!
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
18
kao prvo ne mozete instalirati JAVA igre dok ne ubacite novi fw ..
 
Član
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
12
ljudi jel' zna neko kako da aktiviram(instaliram) nove widget-e skinute sa neta jer su formata .wgt i pise da je nepodrzan tip fajla kada pokusam da ih otvorim:dntknw:
 
Natrag
Top