Samsung S5230

Član
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
3
i ja sam isto uzela preko vip-a.
Lako sam se snasla da postavim sliku na pozadinu. Rasirite samo onaj kvadratic sto vam izadje dok ne selektujete celu sliku i to je to. Budu jos 2 bele slike pored ali nije bitno, ne vide se.
Ja mu formiram bateriju. Kupila sam ga 19.2. stavila da se puni 20 uvece i jos uvek mi drzi.
Ja bih mu samo zamerila sto nema vise igrica. Ima neku "timbanje kockica" koja je glupa. Meni se telefon svidja...
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
3
Ovo mi je 3. da ga imam.Nzm sha da kazhem, def. najbolji telefon ikada :D
Jedino shto smara jeste shto ima samo 1 igricu, ali i nije losha, a i uskoro cu potraziti da skinem nekoliko :]

Ja imam beli ..naj je :]
 
Član
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
3
ja sam kao nasle neke igrice, ali sad imam problem da ih prebacim na telefon. zipovane su. ako neko moze da mi pomogne neka se javi.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
29
Kupio sam ga preko vip-a pre mesec dana telefon je super ima prosirivu memoriju do 8gb,takodje sto se tice melodija za poruke i zvona redovno moze da se menjaju samo malo po meniju treba potraziti!!!Svaka preporuka za cena-kvalitet.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
100
mozez samo treba da konvertujes film u 3gp i gledas ja sam gledao.EXTRA JE

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ZA TIJANU87

samo ih odzipujes na komp i prebacic na telefon i instaliras na telefonu i rade imam ja neki sajt za igrice probaj ima puo igrica evo ga Free Nokia Themes, Sony Ericsson Themes, Mobile Themes, Mobile Downloads - mobile9 samo ih brebacis nisu zipivane.pozzz :)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top