Reunion

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ej ako budete osnivali taj neki sindikat i štrajkački odbor itd...jel' mogu ja da budem blagajnik :D

Što se tiče tvog predloga normalno da se bacamo u sumnju, a i unutrašnji glas mi dovikuje da bi to bilo rizično, tako da ne mo'š. :D

ali bez kampanje jer ako se Delija uključi crno ti se piše :D

Ti zaboravljaš da je zahvaljujući mojoj kampanji njen američki san da na brzaka dože do uspeha, želja i žudnja da dostegne nebeske visine, žeđ za prvom zvezdom foruma, postala realnost.
7ae53d4420dff900313dad9e9919347b.gif
Druga je stvar što to nije umela da iskoristi, opili su je hvalospevi a i popularnost je zaslepila. :D

Treba mnogo toga ali nećemo se žaliti čak i ako forum jednog dana nestane sve ostaje zapisano na
Kod:
https://archive.org/i
tako da nema brige ideje su zabeležene za sva vremena :beee:

Upravo tako, arhiva foruma biće prenatrpana dobrim idejama, novim članovima ostaje samo da ih pametno iskoriste. :D

Ne znam samo, kako na Deliju utiče čokolada? Možda je potkupljiv!:mig:

Ma presela mi ta čokolada, te evo ti 4 kocke, ne, ipak 3, ma 2...nisam mogao da verujem, od zaprepašćenja odoše mi oči na čelo. :D Od nje više ni vodu.
c04d32b3e64c0878e2b9aedc29d27be2.gif
:D
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Nikako da se oglasi Dum. Čini mi se, bilo bi lakše! :beee:

Ma presela mi ta čokolada, te evo ti 4 kocke, ne, ipak 3, ma 2...nisam mogao da verujem, od zaprepašćenja odoše mi oči na čelo. :D Od nje više ni vodu.
c04d32b3e64c0878e2b9aedc29d27be2.gif
:D

Nemoj tako Delija, znaš da mora da štedi za autoportret u prirodnoj veličini.
Još se sećam torte za proslavu Dumkine Master titule, bila je mala ali slatka!:p Isto kao i titula!:oopss:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Znači....ništa od blagajnika....Pa dobro....shvatam ja da su ljudi zavidni i da ti ne daju da napreduješ...pa to ti je...:lol:
Al nema veze, ja sam tu ako vam zatreba neki ''pametan savet''....to delim za džabe...:beee:

I ja sam htela da budem VIP ili makar legenda... al' ne može. Nije ti ovo RL pa može i ovako i onako, pravila su to draga moja Dum... zasluge... :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Znači....ništa od blagajnika....Pa dobro....shvatam ja da su ljudi zavidni i da ti ne daju da napreduješ...pa to ti je...:lol:
Al nema veze, ja sam tu ako vam zatreba neki ''pametan savet''....to delim za džabe...:beee:

Nemoj da misliš de te članovi bojkotuju, da ti ne žele uspeh i da su protiv tvojih funkcija, samo ti prijateljski na vreme kažemo da se posle ne bi razočarala ako ne bi bila izabrana :D

U svakom slučaju crno nam se piše... članstvo se slabo odazvalo i uopšte nije prepoznalo važnost teme koja ne prozilazi samo iz naslova ali šta da se radi, sigurno ne da se :gl_sigh: eto, na četboksu se samo nižu komentari, privatne poruke su sigurno i dalje glavno sredstvo komunikacije mnogih forumaša poruke, a ovde slabo, u stvari nema ni volje da se prate Slobodne diskusije a kamoli da se preduzme neka konkretna akcija :bfghb:tako da, ozbiljno se zagazilo na put beznađa, to nije više pitanje kao u pesmi Ritma Nereda iz sredine 90-tih, to je činjenica... ali sve se to da promeniti. Tako da npr. propagandnu funkciju ili funkciju portparola bi trebalo dati Če Gevari zato što je deo stafa i nesumnjivo uticajan čovek :cool: kako bi organizovao prikupljanje članstva u ovoj temi nezavisno od ideologije, znači ne pominjati brigade, proletere i sl. :D već ljude spontano usmeriti da kvalitetnije trošenje vremena na dragom nam forumu :)
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Većina članstva, mislim na starije članove, ne zna za postojanje ove teme (zaista treba biti pametan pa doći do ovakvog zaključka :rolleyes:). Znajući da na forumu dugo nije bilo živosti i da je sve išlo u pravcu da je neće ni biti, digli su ruke od foruma. Ova tema neće da nestane, dobro sam je zabetonirao :D, tako da ostaje nada da će neki od njih za par dana, nedelja, meseci, ili godina :D, svratiti i pozdraviti drugove.

Inače, mislim da ne treba da budemo toliko surovi prema Dumspir...itd.(skrati već jednom taj nik :D). Pokazuje da je orna za rad, pa možda možemo da joj dodelimo neku funkciju. Evo ja prepuštam tebi i Mars da odlučite koja bi to funkcija mogla da bude (ne sumnjam da ćete predložiti nešto originalno). :beee:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
I samo ''nabrzinu'' da dodam.......
Neplaćene funkcije ne računam....:D ne mogu da dirničim za dž. (ovo za slučaj da budem ''funkcioner'').
Nemaaaaa........Kod mene je sve ''crno na belo''. Nema iznenađenja...''Čist račun, duga ljubav'' i to je to...
Nisam ja ko ovi što obećavaju, a posle ispostave račun.
Ja unapred kažem da će biti račun....:D
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Ja mislim da Dum, specijalno za ovu priliku, treba da bude general (generalka :beee:postoji li to?).
Em je plaćeno, em je to više od funkcije.
Imajući u vidu poštenje i čast kojim Dum zrači a svojstveno je treniranim lovcima na pare :oopss: mislim, borcima za pravdu.:beee:Vidite kako unapred sve kaže, nema dileme, čist račun - duga ljubav prema Dum.:give_r:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ova tema neće da nestane, dobro sam je zabetonirao :D, tako da ostaje nada da će neki od njih za par dana, nedelja, meseci, ili godina :D, svratiti i pozdraviti drugove.

Tako je i Dinkić mislio da je zabetonirao svoje ministarsko mesto u vladi :D mada ne bi čudilo...

cujem-da-je-mali-laza.jpg

:beee:

I samo ''nabrzinu'' da dodam.......
Neplaćene funkcije ne računam....:D ne mogu da dirničim za dž. (ovo za slučaj da budem ''funkcioner'').
Nemaaaaa........Kod mene je sve ''crno na belo''. Nema iznenađenja...''Čist račun, duga ljubav'' i to je to...
Nisam ja ko ovi što obećavaju, a posle ispostave račun.
Ja unapred kažem da će biti račun....:D

Pošto je Vlada zabranila da se ima više funkcija, nema ništa... ovo jedino ne važi za članove stafa što je i opravdano, tako da Dum uopšte ne mogu da dođem do nekog tumačenja koje bi tebi išlo u prilog, a baš se trudim, mislim da je to očigledno :D
A i red bi bio da se kao prave pristalice revolucije posvetimo volonterskom radu, a s obzirom kakve su danas plate to ne bi bilo daleko od reale, verujem većine :gl_sigh:
Če Gevara nam se nešto ućutao iako bi prema prirodi stvari tj nadimku mogao svašta da kaže :D
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Death, mani Dinkića, sve što se gradi veštački brzo i propadne, a ja se nadam da će on uskoro zabetonirati svoje mesto u Zabeli, sa zadovoljstvom ću onda da mu sašijem prugasto odelo. :D

Mars, nemoj molim te da daješ tako važnu funkciju drugarici Dum. Sklona je diktaturi što je davno potvrdila na forumu. U jednom od komentara napisala je da kada bi ona postala admin svako ko se drzne da joj uputi malu kritiku, bio bi brzo zakatančen. :D

Dum, taman posla da radiš za džabe. Imaćeš redovnu platu, a prvu ćeš dobiti unapred.

Handful-of-Peanuts-Cropped-DSC03245-300x245.jpg


Dakle, radićeš za šaku kikirikija. :D
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top