Reunion

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
A druga Tita nigde... Death, prenesi mu pozdrave...
On je bio podstrekač dobre atmosfere na forumu, šteta što je izbačen iz društva normalnih ljudi. Šalim se Mars, reko da te podsetim na dvoboje koje sam imao sa Titom. :D Death, prenesi mu i od mene pozdrave.

Za pozdrave se obratite Gogi radiju
Kod:
http://www.radio-hosting.net:8000/gogi.mp3.

ili sličnom emiteru :D
;)

Kad smo kod sećanja malopre prošetao do muzičkih diskusija i podsetio se kako je to nekada bilo prometno mesto. Rasipao sam najveći broj zahvalnica u tom delu foruma. Skoknuo i do teme o Gansima i video da je tamo udomljeno nešto što se retko pojavljivalo na muzičkim diskusijama, a to su komentari. Neka dvojica likova su ih pisali. :D No, bez obzira što su komentari bili retkost, u tom delu foruma sam uvek voleo da svratim.
t2711.gif
Sećam se i teme - Zextra i kako smo se ''tukli'' rimama. :)

Bilo nekad...u stvari kad dođemo do nivoa da se potroše dnevne zahvalnice (ako je 10 granica) onda ćemo znati da je forum oživeo :tease: a ovako šta je tu je...ni ja nisam više toliko oran da toliko vremena provodim po forumima uopšte...
A i šta ima više da se kaže, šta je ko imao da kaže to je već rekao :rolleyes:
A što bi rekao pominjani Rekontra "došlo do zamora materijala" :)
Uglavnom, kako god akcija da prođe dobro je da se makar na ovaj način pokaže zahvalnost forumu na kojem smo, čim smo i dalje tu, proveli puno lepih trenutaka.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Za pozdrave se obratite Gogi radiju
Kod:
http://www.radio-hosting.net:8000/gogi.mp3.

ili sličnom emiteru :D
;)



Bilo nekad...u stvari kad dođemo do nivoa da se potroše dnevne zahvalnice (ako je 10 granica) onda ćemo znati da je forum oživeo :tease: a ovako šta je tu je...ni ja nisam više toliko oran da toliko vremena provodim po forumima uopšte...
A i šta ima više da se kaže, šta je ko imao da kaže to je već rekao :rolleyes:
A što bi rekao pominjani Rekontra "došlo do zamora materijala" :)
Uglavnom, kako god akcija da prođe dobro je da se makar na ovaj način pokaže zahvalnost forumu na kojem smo, čim smo i dalje tu, proveli puno lepih trenutaka.

Ma oživeće forum...mada, ''doktor'' koji je otvorio ovu temu možda pogrešnim lekovima kljuka pacijenta. :D

Da, bilo je lepih trenutaka. Ovo je jedini forum na kojem sam se zadržao. Na ostalim forumima sam se uglavnom registrovao zbog skidanja muzike, filmova, pojedinih utakmica. Na jednom sam neko vreme piskarao, ali sam ga napustio jer gotovo nije bilo dana a da ti se ne prilepi neki kurčeviti brbljivac, a onda se sve svodi na neka međusobna prepucavanja a na temu se zaboravi. Uopšte nisam želeo da mi neki virtuelni brbljivci proždiru vreme pa sam odlepršao sa foruma. Sada posećujem jedan naš zvezdaški forum. Vidim da je dosta živahan, veliki broj komentara nikne tokom dana a ja najviše svratim zbog informacija o klubu i pojačanja.

Imaš Death ti još puno toga da kažeš. Recimo da odgovoriš da li si poradio na svom sportskom znanju, sećam se da sam dosta vremena izdvojio na sportskim diskusijama kako bih ti pomogao da ga popraviš i da pročistiš svoje mišljenje u vezi nekih sportskih tema, a ni hvala mi nisi rekao. :D ;)

PS - Pozdrav i za Če Gevaru, vidim da je i on tu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Pazi ti ovo! :rolleyes: Death ... Gogi radio!? Da te ne znam, pomislila bih da je ovo provokacija! :))) Nemoj da se naljutiš na nas.
Delija brate da pozdravimo mi duhovitog druga na koturaljkama!? :) Dum? Možda dobijemo i po nosu?!:oops:

Meni je ovo prvi forum na koji sam nabasala i ostala, trebalo mi je 6 meseci da progovorim a onda... onda je sve krenulo svojim tokom! :)
Divni, divni ljudi. Na neki način postali ste deo stvarnosti i tako sve do danas a nije malo vremena prošlo.
:give_r:

Pozdrav Če! :)
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Naravno Mars, šaljemo mu pozdrave i valjda će se nakaniti da dođe.

Nego, Mars sejo, nisi pratila izgleda forum pažljivo ovih dana. Pojavio se komentar drugarice Dum u kojem kaže:

Obaveštavam sve moje fanove da moj povratak na forum zavisi od ispunjenja 3 uslova. Ne brinite, moji uslovi nisu poput onih iz Brisela.

1. Da mi forum nadoknadi štetu koju mi je naneo prilikom rekonstrukcije. Konfiskovano mi je zlato koje sam teškom mukom zaradila.

2. Da mi fanovi izglancaju i očiste temu posvećenu meni, previše se paučine sakupilo.

3. Da Delija konačno prizna da sam popularnija od njega.

Pozdrav! Vaša džepseterka Dum.

:D :D
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Opet sam nešto propustila!:beee: A rekla sam sebi "Mars ovog puta ne! Ne smeš i nećeš! Skini slušalice, otvori oči... vodi računa o tome kad je Dobro jutro..."

Pa ti brate Delija vidi, da mi nije tebe ne znam šta bi radila! :)

Nego, za glancanje ćemo lako. Za zlato... sigurno je još kod Bata Rake... moglo bi da se reši :D.
Samo ne znam za ovaj poslednji uslov, ni šta ćemo ni kako ćemo!:gl_sigh:

:give_r:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Izglancaćemo temu tako da će oči pevati od sreće. :D Ako bata Raka ne vrati zlato, viknućemo u pomoć don Vučka da taj problem reši.

A treći uslov je najlakši. Evo ja javno priznajem da je Dum popularnija od mene, da su njeni nastupi na SF pozornici interesantniji i uvek propraćeni uz ovacije, osim kad se u publici nađe neko poput Death-a i Tita Pula koji svojim dobacivanjima vole da joj pokvare nastup. :D
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Da, bilo je lepih trenutaka. Ovo je jedini forum na kojem sam se zadržao. Na ostalim forumima sam se uglavnom registrovao zbog skidanja muzike, filmova, pojedinih utakmica. Na jednom sam neko vreme piskarao, ali sam ga napustio jer gotovo nije bilo dana a da ti se ne prilepi neki kurčeviti brbljivac, a onda se sve svodi na neka međusobna prepucavanja a na temu se zaboravi. Uopšte nisam želeo da mi neki virtuelni brbljivci proždiru vreme pa sam odlepršao sa foruma. Sada posećujem jedan naš zvezdaški forum. Vidim da je dosta živahan, veliki broj komentara nikne tokom dana a ja najviše svratim zbog informacija o klubu i pojačanja.

Imaš Death ti još puno toga da kažeš. Recimo da odgovoriš da li si poradio na svom sportskom znanju, sećam se da sam dosta vremena izdvojio na sportskim diskusijama kako bih ti pomogao da ga popraviš i da pročistiš svoje mišljenje u vezi nekih sportskih tema, a ni hvala mi nisi rekao. :D ;)

Na nekim forumima koji više ne postoje imao sam ukupno par hiljada komentara ali to su bili pravi forumi, bez download sekcija, gde pravila postoje onako kako ih admin protumači, znači pravi forumi :)...a ti navijački forumi su poznati kao mesta gde možeš slobodno da kažeš šta misliš, bez posledica, jednom rečju, demokratski :D pa su i informacije i znanje koje se pokupe odatle vrlo skromni, a što se videlo po odgovorima na sportskim diskusijama na ovom forumu :D
Kako god, ovaj forum je ponudio prostor mesto za diskusije koji zajedno sa download sekcijom predstavlja kombinaciju koja se nije, makar u toj meri, razvila na nekom drugom forumu ovo našeg govornog područja... posle je sve to krenulo drugim tokom...

Pazi ti ovo! :rolleyes: Death ... Gogi radio!? Da te ne znam, pomislila bih da je ovo provokacija! :))) Nemoj da se naljutiš na nas.
Delija brate da pozdravimo mi duhovitog druga na koturaljkama!? :) Dum? Možda dobijemo i po nosu?!:oops:

Meni je ovo prvi forum na koji sam nabasala i ostala, trebalo mi je 6 meseci da progovorim a onda... onda je sve krenulo svojim tokom! :)
Divni, divni ljudi. Na neki način postali ste deo stvarnosti i tako sve do danas a nije malo vremena prošlo.
:give_r:

Ne brini Mars i Deliji je trebalo puno vremena da počne sa pisanjem, kasnije je to pokušao da prikrije promenom identiteta, ali to naknadno ne može da se promeni :D

Dum je sad u Guči čekajte da se vrati pa da nam prenese utiske...nadam se da glavni doživljaj nije penjanje na stolicu već da je dovoljno bilo vođenje kola :D

A Če bi mogao da se predstavi ili da nas podseti ako je koji slučajem menjao nik pa mu se izgubio kontinuitet...među neredovnim članstvom.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Na nekim forumima koji više ne postoje imao sam ukupno par hiljada komentara ali to su bili pravi forumi, bez download sekcija, gde pravila postoje onako kako ih admin protumači, znači pravi forumi :)...a ti navijački forumi su poznati kao mesta gde možeš slobodno da kažeš šta misliš, bez posledica, jednom rečju, demokratski :D pa su i informacije i znanje koje se pokupe odatle vrlo skromni, a što se videlo po odgovorima na sportskim diskusijama na ovom forumu :D

Nije to bio navijački forum, na tim navijačkim forumima bi možda bio prisutan pre nekoliko godina kad sam voleo da drugujem sa severom. Sada, kao juče, volim da sa istoka pratim utakmicu (draži mi je istok nego zapad :D).

Kako god, ovaj forum je ponudio prostor mesto za diskusije koji zajedno sa download sekcijom predstavlja kombinaciju koja se nije, makar u toj meri, razvila na nekom drugom forumu ovo našeg govornog područja... posle je sve to krenulo drugim tokom...

Ovde mogu da klimnem glavom. Šteta što ovako nisi briljirao i na sportskim diskusijama, a tamo si mi nekako delovao k'o Đorđe Rakić u protivničkom šesnaestercu, nesnalažljivo. :D

Ne brini Mars i Deliji je trebalo puno vremena da počne sa pisanjem, kasnije je to pokušao da prikrije promenom identiteta, ali to naknadno ne može da se promeni :D

A Če bi mogao da se predstavi ili da nas podseti ako je koji slučajem menjao nik pa mu se izgubio kontinuitet...među neredovnim članstvom.

Delija bolje da ne priča početak njegovog bivstvovanja na forumu, jer kad bi pričao o njegovoj neslažljivosti, osuo bi se smeh forumom. :D

Kad smo kod Če Gevare, sećam se kako je nekada umelo da bude veselo na onom delu foruma koji je on uređivao. Bio je tamo jedan lik, mislim da mu je nalog bio valjda Milorad ili kota, koji je voleo da se ''rve'' sa Če Gevarom a i sa mnogima je redovno ratovao tamo. :D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Obaveštavam sve moje fanove da moj povratak na forum zavisi od ispunjenja 3 uslova. Ne brinite, moji uslovi nisu poput onih iz Brisela.
1. Da mi forum nadoknadi štetu koju mi je naneo prilikom rekonstrukcije. Konfiskovano mi je zlato koje sam teškom mukom zaradila.
2. Da mi fanovi izglancaju i očiste temu posvećenu meni, previše se paučine sakupilo.
3. Da Delija konačno prizna da sam popularnija od njega.
Pozdrav! Vaša džepseterka Dum.

:D :D
Normalno da sam popularnija...Tu nema šta da se raspravlja....:D
A što se tiče zlata....to sam već odavno prežalila. Iskukala. Objavila u Blicu, Kuriru itd.

Nego, mene drugo muči....Gde su moja ''hvala''. Gde su mi lajkovi. Toliko pametnih misli i zahvalnica za iste i nema ih....Aj ove druge što sam zahvaljivala manje više...ali ove koja sam ja dobila...pa misim...
Ne vredi, opet ću morati da se žalim....Malo malo, pa oštećena....:D

Ne mogu da se snađem sa ovim smajlijima a Bogami ni sa forumom lol

No sad ozbiljno...
Nisam nešto aktivna na netu niti nešto forumašim. Ovde svratim obično zbog nekih stvari koje mi trebaju....evo skoro sam skidala mape koje je VladCepesh postavljao i da pohvalim taj deo....i ujedno prošetam malo da vidim šta ima. Nemam vremena a i više volim realu i ''bančenje'' nisam nešto za virtuelno. U početki mi je bilo simpatično ali me je brzo prošlo.
No uvek mi je drago da sretnem zanimljive ljude. Ovde smo se baš lepo družili, slušali dobru muziku i razmenjivali razna mišljenja.
U svakom slučaju....lepo vas je sve sresti....:)
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
I mi smo isto realni Dum!

Iskukala. Objavila u Blicu, Kuriru itd.

U to ne sumnjam, ni malo...:beee:

Nego, mene drugo muči....Gde su moja ''hvala''. Gde su mi lajkovi. Toliko pametnih misli i zahvalnica za iste i nema ih....Aj ove druge što sam zahvaljivala manje više...ali ove koja sam ja dobila...pa misim...
Ne vredi, opet ću morati da se žalim....Malo malo, pa oštećena....:D

Opet...:(
Sad ti Death idi kod Bata Rake da pitaš gde su Dumkine zahvalnice.:mig:
Ja više ništa ne smem da tražim. :cool:
 
Natrag
Top