Reunion

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Jedini, a samim tim i prvi profil na ovom forumu, a inace aktivan sam na velikom broju stranih sportskih foruma.
Drago mi je zbog ovog reuniona, voleo bih da se sto veci broj drugara koji su u proslosti uzivali na ovom forumu jave u ovoj temi. :)
Ja vas ne poznajem, nismo imali konverzacije, ali citao sam vase postove, pogotovu one u sportskom delu i u opstim diskusijama pa sam na osnovu istih stekao neki utisak o vama.
Uzivajte na forumu u svakom trenutku boravka, neka tema zazivi, druzimo se svi zajedno! :mig:

Inace, forum je 6. decembra prosle godine presao sa vbulletin verzije na xenforo verziju pa je svim clanovima bez obzira na broj lajkova (hvala) resetovan na 0.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Nemam vremena a i više volim realu i ''bančenje'' nisam nešto za virtuelno. U početki mi je bilo simpatično ali me je brzo prošlo.
No uvek mi je drago da sretnem zanimljive ljude. Ovde smo se baš lepo družili, slušali dobru muziku i razmenjivali razna mišljenja.
U svakom slučaju....lepo vas je sve sresti....:)

To je slučaj sa mnogim forumašima, u početku im je zanimljivo a onda vremenom im postaje sve dosadnije, tako da je verovatno i dosada glavni razlog odlaska sa foruma. Realu treba svi više da vole, lepše je Dum kad uz kaficu razgovaraš licem u lice sa svojom drugaricom nego kada to radiš preko fejsbuka. Ipak, društvene mreže pogotovo u današnjem vremenu medijske cenzure i gde je sve posvećeno kultu jedne ličnosti, mogu biti korisne zbog povezivanja.

Evo Tito Pulo i ja smo pre nekog vremena pokušali da organizujemo revoluciju, ali naš vapaj i krik očajnika niko nije čuo. :D

Normalno da sam popularnija...Tu nema šta da se raspravlja....:D

Naravno...

















da nisi. :D
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Suština je da mnogi očekuju nešto od foruma i kada to pronađu ostaju a kada očekivano izostane krenu dalje. To je sasvim u redu.
Što se dosade tiče, ja sam operisana od toga. A i kako bi ljudi poput vas mogli da mi dosade?o_O
Jednom je Jurivaka odlično objasnio moj nekontrolisani osmeh dok čitam postove i lupam po forumu.
(Ne znam tačno šta je rekao ali naš čovek je pobedio...:beee: Šala.)
U pitanju je razmena, energije, mišljenja... Dobre vibracije.

Na ovom forumu ima za svakoga po nešto i niko nije blesav da ode na deo koji ga ne zanima. Eto, na primer ja nikad neću otići na onaj deo gde su Delija, Če a Boga mi i Death uživali ali zato na muzici mogu da visim ceo dan. Eto.

Drago mi je zbog ovog reuniona, voleo bih da se sto veci broj drugara koji su u proslosti uzivali na ovom forumu jave u ovoj temi. :)
Ja vas ne poznajem, nismo imali konverzacije, ali citao sam vase postove, pogotovu one u sportskom delu i u opstim diskusijama pa sam na osnovu istih stekao neki utisak o vama.
Uzivajte na forumu u svakom trenutku boravka, neka tema zazivi, druzimo se svi zajedno! :mig:

Ostani sa nama Če! :)

:give_r:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
No sad ozbiljno...
Nisam nešto aktivna na netu niti nešto forumašim. Ovde svratim obično zbog nekih stvari koje mi trebaju....evo skoro sam skidala mape koje je VladCepesh postavljao i da pohvalim taj deo....i ujedno prošetam malo da vidim šta ima. Nemam vremena a i više volim realu i ''bančenje'' nisam nešto za virtuelno. U početki mi je bilo simpatično ali me je brzo prošlo.
No uvek mi je drago da sretnem zanimljive ljude. Ovde smo se baš lepo družili, slušali dobru muziku i razmenjivali razna mišljenja.
U svakom slučaju....lepo vas je sve sresti....:)

Dum, pa to ti niko ne veruje, nezainteresovana si nema te pa nema a onda novi "look" na forumu :D

Evo, ja ću u uskoro u čast "reale" izaći na pivo-dva... :beee:


Jedini, a samim tim i prvi profil na ovom forumu, a inace aktivan sam na velikom broju stranih sportskih foruma.
Drago mi je zbog ovog reuniona, voleo bih da se sto veci broj drugara koji su u proslosti uzivali na ovom forumu jave u ovoj temi. :)
Ja vas ne poznajem, nismo imali konverzacije, ali citao sam vase postove, pogotovu one u sportskom delu i u opstim diskusijama pa sam na osnovu istih stekao neki utisak o vama.
Uzivajte na forumu u svakom trenutku boravka, neka tema zazivi, druzimo se svi zajedno! :mig:

Inace, forum je 6. decembra prosle godine presao sa vbulletin verzije na xenforo verziju pa je svim clanovima bez obzira na broj lajkova (hvala) resetovan na 0.

Mislio sam na to da li si menjao ime jednog te istog profila ili je od početka bilo isto ime ;)

Ako si pratio sportski deo verovatno te je iznenadilo što i dalje komuniciram sa Delijom kad je ispoljio onoliko neznanje, ali šta ću, ipak sa druge strane nije loš čovek :D

Ja tek sada kopčam da sam Jurivaku verovatno zbog avatara zamenio Če Gevarom. Ajoj, puče bruka. :oopss: :D

Mislim da većini sa forumaša ne bi bilo svejedno da ih neko zameni sa Jurivakom :D nadam se da ti Če neće zameriti :D
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ja tek sada kopčam da sam Jurivaku verovatno zbog avatara zamenio Če Gevarom. Ajoj, puče bruka. :oopss: :D
Nema sta, razlika izmedju mog i Jurivakinog avatara je u nijansama, niko ti ne moze zameriti :D
Neverovatno!:beee: Kako si uspeo da zameniš Če Gevaru sa njegovom slikom! :)
(nemam dovoljno smajlića, Če učini nešto;))
Ja jedino sto mogu je da ti prodam smajlice, cak mozda i po nekoj akciji ;)
Ako si pratio sportski deo verovatno te je iznenadilo što i dalje komuniciram sa Delijom kad je ispoljio onoliko neznanje, ali šta ću, ipak sa druge strane nije loš čovek :D
Dobri ste obojica, samo ako zelite da dostignete sportsko znanje od @mars68 morate jos mnogo napredovati :D
Dobri ste svi ljudi, mada oni koji su zvezdasi su nijansu bolji :roll: Bog je to rekao, ja samo konstantujem. :D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
@delija
Naravno, reala je uvek lepša. No i ovako se može čovek opustutu i nasmejati kada ima vremena i ako ima prave sagovornike. Ne možeš se sa svima ni zezati, to znaš i sam.
FB ne gotivim. Imam neki profil i čitavih 7 prijatelja...Čestitam im rođendan i tako....:lol:čista simbolika da sam u trendu. Tako da ne brini....tamo nisam popularna....:p Dugo sam član jednog stručnog foruma i na njemu sam upoznala realno preko 10 ljudi. Imaju svoja okupljanja i to je meni baš OK. Volim kada ljudi iz kompjutera postanu realnost. Volim da znam sa kim pričam. Međutim ni tamo nisam baš čest gost. Bude vremena pa me nema ni po 20 dana uopšte. Ali se oglasim uvek kad ima nešto, baš kao i sada ovde.
Inače, drago mi je da si i dalje vragolast i pun energije, a pazi porodičan čovek....Nemoj slučajno da ''pustiš'' neku stomačinu...Vidim da je to sad u trendu....:rolleyes:

@mars
Ne mislim da bilo ko šta očekuje od foruma...Na forumima se obično bivstvuje zbog tema i ljudi. Sve zavisi šta je kome tu prioritet. Ako imaš dobru ekipu i ako se ona ''raspada'', odnosno ako jedan po jedan odlazi, onda postaje dosadno itd. Takođe, ako se one koji odlaze ne upotpunjuju nekim novim...koji imaju druga mišljenja, stavove itd. dolazi do ''gušenja''....

@death
Nije bre to moj novi look, već moj avatar koji koristim uvek , sem ovde jer sam u startu postavila onaj što vam je ličio na lutku, pa mi bilo žao da menjam....lol Uvek imam isti avatar, isti potpis i isti nick (Sagacity)....samo sam ovde dumspirospero....:)

Eto koliko sam se raspisala....a sad svi po lajk....:D
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Evo, ja ću u uskoro u čast "reale" izaći na pivo-dva... :beee:

Za koji tim igraš Death? Videla sam Lavovi, Jeleni...?:)

Ja jedino sto mogu je da ti prodam smajlice, cak mozda i po nekoj akciji ;)

Dobri ste obojica, samo ako zelite da dostignete sportsko znanje od @mars68 morate jos mnogo napredovati :D
Dobri ste svi ljudi, mada oni koji su zvezdasi su nijansu bolji :roll: Bog je to rekao, ja samo konstantujem. :D

Od kad je ukinuto zlato ništa ne kupujem a baš sam htela pametno da uložim da kupim neku titulu, odem kod babe u selo...
Nezvanično, sumnjam da je ukinuto zbog prevelikih apetita određenih članova.:cool: Bolje da ne pominjem!:beee:


Dobri ste obojica, samo ako zelite da dostignete sportsko znanje od @mars68 morate jos mnogo napredovati :D
Dobri ste svi ljudi, mada oni koji su zvezdasi su nijansu bolji :roll: Bog je to rekao, ja samo konstantujem. :D

Što se tiče sportskog znanja, mislim stvarno, morate još mnooogo da učite! Samo me malo muči ofsajd...
I ti si dobar čovek Če:give_r: ali je trenutak da navijaš za Radnički, ne možeš da se razočaraš... uopšte!:beee:
Kad ti kažem...


@delija

FBI ne gotivim. Dugo sam član...

Sve si sama rekla! Isto si potvrdila i kad je nestalo zlato pa si se bacila u potragu ali to ćemo raspraviti na sastanku! :mig:

Evo zašto volim ovaj forum!:give_r:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ako si pratio sportski deo verovatno te je iznenadilo što i dalje komuniciram sa Delijom kad je ispoljio onoliko neznanje, ali šta ću, ipak sa druge strane nije loš čovek :D

Mani se ovakvih trikova, nastavio si komunikaciju kako bi obogatio svoje siromašno znanje po pitanju sporta. :D

Nema sta, razlika izmedju mog i Jurivakinog avatara je u nijansama, niko ti ne moze zameriti :D

Ostao meni urezan u glavi Jurivakin avatar i ono kuckanje Če Gevare, tako da sam mislio da mu je i nik Če Gevara. Srećom, pojavio se komentar Mars koji me je ošinuo po glavi i vratio pamćenje. :D

Inače, drago mi je da si i dalje vragolast i pun energije, a pazi porodičan čovek....Nemoj slučajno da ''pustiš'' neku stomačinu...Vidim da je to sad u trendu....:rolleyes:

Sada sam duplo vragolastiji i puniji energije zahvaljujući porodici. A i kako da ne budem kad imam u kući jednog vragolana čiji osmeh otklanja umor izazvan nekada zbog posla i ulije mi dodatnu pozitivnu energiju. Stomačinu nemam i za to je zaslužna supruga koja me je dovela u red po pitanju ishrane. Nekada mi je prvi obrok bio u 4, a večera oko 11. Sada se to promenilo. Tako je to kad žena zavede red. :D Ja sam za to da što više žena bude i u politici, samo ne naravno neke popt MMF trčkarala Kori Udovički i Gospođe ministarke Jorgovanke Tabaković. :D

Nezvanično, sumnjam da je ukinuto zbog prevelikih apetita određenih članova (čitaj Dum). :cool:

Dobro bre Mars, pa nisi morala baš ovako da naglasiš. :D
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top