Reunion

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ako administracija misli da tema ne odgovara za ovaj deo foruma, ili da joj nije mesto na forumu, neka je ''likvidira'' ili prebaci u onom delu foruma gde joj je i mesto.

Temu sam otvorio kako bih pokušao da oživim ovaj deo foruma kroz ponovno okupljanje nekih starijih članova koji dugo ne pišu. Pa nek se jave makar da kažu jesu li dobro, ima li šta novo...
Tito Pulo, Ivanjuška, PYC, Ceca, Nensi, Sendi, Kantona, Erinija, Mihajlo, Mena, Belja, Alziraczizu, Vuk...Death, Mars, Crvendać i Dum (koja je tu i zvirka al' neće da se javi :D) neka nastave niz, sigurno sam nekog zaboravio.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Da se nije desila ova tema bila bih baš zabrinuta! :)
Ne mogu se oteti utisku susreta sa dragim ljudima posle dužeg vremena! :):)
Draga Crvena je tu, Medo poviri povremeno i suptilno ostavi znak da je živ, Dum odmara od biznisa...:rolleyes:

A sad death, da otvorimo podrum! Delija je poveo, sad će društvo da stigne! :
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Death, ja zaboravio na legendarnog Ulukioru. Šteta što je forum zamro inače bi mu se verovatno ispunio san i postao moderator. :D Valjda je sada postao punoletan?
b0418.gif
Bilo je raznih likova. Ja se sećam onog blentavog Kilometraže koji se isticao svojim šarlatanstvom. Sreća pa više ne piše. :D

Mars, Death je dao ideju, ja poveo i sada nam preostaje da zajedničkim snagama pokušamo da privolimo starije članove da se vrate. Samo da ne doživimo fijasko. :D
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ma bilo je tu raznih osoba teško je svakoga se setiti...iz vremena kad je forum bio pravi forum, u smislu konstantnog pisanja a ne samo kopiranja koje čega, naravno ne računajući pisanje privatnih poruka :D
Nije loše da stoji ova tema, valjda će pojedinci koji nekad navrate ako su vaspitani znati da se ovde jave a ne da su u brzini samo došli da "pokupe linkove" ili da su možda :D

Tako je kako je ko god da se javi dobrodošao je pa makar se naslov teme promenio u "Sećanja" :D
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Jeste bilo likova... :) i taj Kilometraža nikako da se javi! CCC :)
Ulke je porastao do sad i verovatno je urednik negde... Ceca, Nensi, Black, Erik i verovatno mnogi koji su ovde pisali su na drugom forumu... Vukajlo se skoro javio... A druga Tita nigde... Death, prenesi mu pozdrave...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Lepo je što ste se setili, stvarno se ovaj deo mnooogo ućutao (da ne kažem nešto gore). Ono jes', meni manje posla kad se ćuti, pošto znate i sami kakvih je sve ovde budibogsnamaibožemesakloni likova bilo, ali je otišlo i mnogo dragih ljudi... da se setimo i Rekontre, i njegove sada verovatno već gospođe Dame Srce, pa Kalimerčice i njenog bate Krejzija... bilo tu mnogo finih, dragih i kreativnih ljudi. Ali, život ide dalje, jel'?
Hvala vam za temu i pokušaj reanimacije. ;)

Od mene, kao šefa kuhinje, malo posluženje za dobro jutro i lep dan. Izvol'te, poslužite se... :)

breakfast-on-the-balcony_zpsb34743a8.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Tako je kako je ko god da se javi dobrodošao je pa makar se naslov teme promenio u "Sećanja" :D

Kad smo kod sećanja malopre prošetao do muzičkih diskusija i podsetio se kako je to nekada bilo prometno mesto. Rasipao sam najveći broj zahvalnica u tom delu foruma. Skoknuo i do teme o Gansima i video da je tamo udomljeno nešto što se retko pojavljivalo na muzičkim diskusijama, a to su komentari. Neka dvojica likova su ih pisali. :D No, bez obzira što su komentari bili retkost, u tom delu foruma sam uvek voleo da svratim.
t2711.gif
Sećam se i teme - Zextra i kako smo se ''tukli'' rimama. :)

A druga Tita nigde... Death, prenesi mu pozdrave...

On je bio podstrekač dobre atmosfere na forumu, šteta što je izbačen iz društva normalnih ljudi. Šalim se Mars, reko da te podsetim na dvoboje koje sam imao sa Titom. :D Death, prenesi mu i od mene pozdrave.

Od mene, kao šefa kuhinje, malo posluženje za dobro jutro i lep dan. Izvol'te, poslužite se... :)

breakfast-on-the-balcony_zpsb34743a8.jpg

Poslužio se. Hvala Crvendać. :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Eto, okupljamo se!:dance2:(Ovde bi bolje pristajao skakutavi smajli!:oopss:Ovo je Death već primetio!)

U to vreme (rizikujem da zvučim kao baba - eh te 41.-e... :) ),
podrazumevala se kafica na temi Dobro jutro, muzika na Muzičkim diskusijama, novosti, zanimljivosti, Zombi tema...
Ukućani primećuju da imam taj "kez":p kad sam na forumu ali u to vreme bilo je situacija kad sam se smejala na sav glas a dolazilo je i do granice padanja sa stolice...

Nastaviće se...
Čekam da stigne Crvena sa njenim đakonijama! Zna ona da je doručak najvažniji obrok!:give_r:
Delija vreba situaciju kad ga niko na poslu ne vidi, samo što nije!;)
Samo mi nije jasno, gde je Death?:confused: Šalila sam se za ključ od podruma! Vrati se Death!:)

friends.jpg


:give_r:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Uvrebao sam priliku Mars. :) Mada, ja nekad kuckam komentare na forumu čak i kad imam pune ruke posla, bez obzira što su mi obe ruke zauzete, ja sam jedan od onih ljudi koji i glavom ume da kucka komentare. :D

A Death zabušava, utefterisaću mu zbog toga jedan minus. :D
 
Natrag
Top