Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Nevješto ste zaobišli kletvu Riste S.

Jedan katolik je učestvovao u odbrani idola (ksrtionice) u Tivtu.

In4s. net
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
Nevješto ste zaobišli kletvu Riste
Kad ti grmis kako "Bog treba da nam rusi Hramove" to onda nije strasno, ali je strasno kada neko drugi kaze "Bog da im naplati i vrati!"! Tebi je to kletva a ne vidis sta sam radis! E to je ipak najveca sramota! Sto ti, kako rece Adrijan umesto da napadas ateiste i neverne , napadas nas, svoje Hriscane! Da Bog blagi sacuva takve teologije!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Što mislite , dali se pravi ??????

Bolje bi mu bilo da se ne pravi. Jer mu u tom slučaju Bog može pomoći.
Ipak, moje skromno mišljenje je da se ne pravi, tačnije, da je on samo ekstremno bezobrazan. No takvih im je puna "remnant" "crkva". Bogdanović stariji, Bogdanović mlađi, Pavle Simović, Miroljub pod mač bato Petrović.... arogantni narcisoidni oportunisti, tako nalik "vesnici" iz Mejna.
Kad ti grmis kako "Bog treba da nam rusi Hramove" to onda nije strasno, ali je strasno kada neko drugi kaze "Bog da im naplati i vrati!"! Tebi je to kletva a ne vidis sta sam radis! E to je ipak najveca sramota! Sto ti, kako rece Adrijan umesto da napadas ateiste i neverne , napadas nas, svoje Hriscane! Da Bog blagi sacuva takve teologije!

Mire, mi nismo njegovi, niti je on naš. Što pre to prihvatiš, biće ti lakše da razumeš njegovo ponašanje. Jer vidiš ipak u dubini svoje duše za koju tvrdi da ne postoji, zna da je reč pravih Hrišćana delotvorna, da je Bog čuje, zato i vrišti kada kažemo neka im Bog plati. Vrišti jer nije siguran da se to neće desiti, boji se.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Ne brini brate, čitao je on, ali literaturu Instituta za proučavanje religije. Progoni ranih Hrišćana mu se odnose na one što ih vizije udaraju u kukuruzima severne amerike i njihovo baštinjenje dualističkih i gnostičkih sekti, koje sa Hrišćanstvom veze imaju tek toliko što pominju Hrista. Ideal mu je usukani Kalvin, koji je po Ženevi katedrale rušio iznutra, a Boga vidi u ljudskom rukom pisanoj knjizi. Toliko o njemu, ali i njima kojima Krštenje nije ništa više osim inicijacije, tek onako obred koji vrši službenik,

Hrišćnaska kultura mu je ono što amerikanci, narod u svemu pomalo budalast, tvrde da jeste, a to ti je "Biblija i samo Biblija", japi odeća i besomučno ponavljanje praise the lord, dok ti kaplju dolari od zabludelih ovčica.
Samo da izdvojimo Darthove bisere:
što ih vizije udaraju u kukuruzima. Izgleda da je Darth udaren u glavu.
dualističkih i gnostičkih sekti,
sa Hrišćanstvom veze imaju. A oni koji imaju veze sa Hriscanstvom ovako lupetaju kao Darth .
njima kojima Krštenje nije ništa . A Dartvu izgleda ni toliko nije!
narod u svemu pomalo budalast, Mozda, oni su pomalo, a vidis ima ih podosta.
japi odeća i besomučno ponavljanje praise the lord. Odlicno Darth, odkada ti imenicu LORD, pises malim slovom?
Zar tebi smeta ako neko i GOSPODA SLAVI? Kojoj sekti ti pripadas?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Kad ti grmis kako "Bog treba da nam rusi Hramove" to onda nije strasno,

Naravno da nije strašno. Nije isto kada vi to želite i kada kunete, a mi vama to ne želimo, ali jeste pravedno da vam Bog sruši hramove u kojima se molite mrtvima i u kojima se klanjate predmetima.

ali je strasno kada neko drugi kaze "Bog da im naplati i vrati!"!

Pa jeste strašno kada se vi pozivate na Boga, to je isto kao i kada se bradonje u Iraku pozivaju na Boga.

Tebi je to kletva a ne vidis sta sam radis!

Gdje smo mi kleli. Opet naše arg. koristiš protiv nas. Ne ruši Bog nama hramove, vama ruši.

E to je ipak najveca sramota!

Sramota je da se klanjate idolima i da prizivate mrtve.

Sto ti, kako rece Adrijan umesto da napadas ateiste i neverne

Pa ateisti imaju bolji rod od vas. Pokazalo istraživanje Filozofskog u BG.

napadas nas, svoje Hriscane!

Niste vi moji hrišćani.

Zar su prvi hrišćani jeli svinjetinu i kršili subotu. Lažni hrišćani to rade.

Da Bog blagi sacuva takve teologije!

Ti svoju nauku možeš samo da nađeš u paganskim mitologijama, a ja svoju teologiju u Bibliji.


Kada su oni bili hrišćani? Nikada. Osim rijetkih pojedinaca.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pavle kaze:

"Svi koji pobozno hoce da zive u Hristu Isusu bice gonjeni"!

A što onda kukate ako ste stradali za Hrista? Znači da niste stradali za Njega. Kukanjava za Jasenovcom, kuknjava za hramovima, za teritorijama.

Zasto vama niko ne rusi hramove? Sto niste prognani!? Koliko je jadno ovo sto dajes katastrofa!

Ko kaže da nismo, pa jesmo prognani i ubijanji, to je vaša povijest.

I jos se radujes kada smo mi progonjeni!

Opet ideš suprotnim smjerom, vi kukate je moj stav, a ti pošto te to obara onda imaš potrebu da dokazuješ kako se ja radujem.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Zasto vama niko ne rusi hramove? Sto niste prognani!? Koliko je jadno ovo sto dajes katastrofa!

I jos se radujes kada smo mi progonjeni!

Pavle kaze:

"Svi koji pobozno hoce da zive u Hristu Isusu bice gonjeni"!

Nikada EGWisti neće biti progonjeni. Prvo jer ne ispovedaju veru u Hrista, a drugo jer imaju novac, i njemu se klanjaju, jer su korporacija, a moderni svet poštuje korporacije. Ujedno njihov "Isus" nije smetnja zamotanima, niti neo marksisitima od kojih ovi poslednji padaju u sevdah na pomen "zdrave hrane". Da ne govorim o najvažnijoj činjenici, oni, EGWisti svoju "veru" ne šire među onima koji Hrista ne primiše, nego lešinarenjem među onima koji Hrista imaju.

Ovo ti brate i daje odgovor zašto se "nepomenik" i "genije" raduje kada smo mio progonjeni. Uklanja mu se, njemu i njegovom "covenu" konkurencija.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
SPC iznenađena odlukom Bugarske crkve da zastupa MPC

Sinod BPC odlučio da formira komisiju koja će započeti razgovore sa raskolničkom Makedonskom pravoslavnom crkvom i ostalim pravoslavnim crkvama, dok se Sinod SPC nada da će u Sofiji ostati na liniji kanonskog poretka crkve

Politika

Zabili nož u leđa svojoj braći, šta bi radili "sektašima".
 
Natrag
Top