Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Izgleda je zabranjeno nekom odati priznanje za dobra dela prema crkvi i narodu..


Bitno je da si pobegao sa teme o dusi, duhu i telu.
A jel neko nesto rekao protiv? Jesam li dao nekakav komentar na ovo? Ali se zato sa drzavnicima znas vec sta.

Svaka takva religija je osudjena na propast, a to i vidimo.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
esam li dao nekakav komentar na ovo? Ali se zato sa drzavnicima znas vec sta.

Evo se i vi sa drzavnicima "znas vec sta"! (vi mozete a mi ne smemo).

Adventisticka crkva u albaniji urucuje zahvalnicu ministru vlade Bumciju, sledi tekst:

"Na završetku, gospodinu Bumçiju je uručena udružena zahvalnica od strane Crkve adventista sedmog dana i ADRA-e u Albaniji, kojom su prepoznali njegov doprinos vjerskoj slobodi i promicanju humanitarnih vrijednosti temeljenih na vjeri narodu Albanije."

Vise o tome mozete procitati ovde:
https: // adventisti. hr/vode-adventisticke-crkve-sastali-se-s-ministrom-kulture-u-albaniji/

*Inace nisam ja pobegao ni sa jedne teme, ti si raaturen na temi o dusi!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ne, nego stvarno ne razumem zasto je greh odati priznanje nekom clanu vlade za njegove doprinose crkvi ili narodu

Evo pogledajmo isto rade i adventisti:

Adventisticka crkva u albaniji urucuje zahvalnicu ministru vlade Bumciju, sledi tekst:
Mire vs Biblija

mire000 said:

Covek se nalazi u blizini Bozjoj.
On je Duh,
nemoze da govori ,

Po Miretu je čovek duh kada umre.

Šta kaže Bog?

Postanak 3,19U znoju lica svoga kruh svoj ćeš jesti dokle se u zemlju ne vratiš: ta iz zemlje uzet si bio - prah si, u prah ćeš se i vratiti.

Šta kaže Avram?

Postanak
18,27
"Ja se, evo, usuđujem govoriti Gospodinu", opet progovori Abraham. - "Ja, prah i pepeo!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Mire vs Biblija

mire000 said:

Covek se nalazi u blizini Bozjoj.
On je Duh,
nemoze da govori ,

Po Miretu je čovek duh kada umre.

Šta kaže Bog?

Postanak 3,19U znoju lica svoga kruh svoj ćeš jesti dokle se u zemlju ne vratiš: ta iz zemlje uzet si bio - prah si, u prah ćeš se i vratiti.

Šta kaže Avram?

Postanak
18,27
"Ja se, evo, usuđujem govoriti Gospodinu", opet progovori Abraham. - "Ja, prah i pepeo!
Zasto spamujes temu Milose Bogdanovicu? Ovo je tema 'religiozne vesti'? Ti si taj koji bezi od teme a ne ja od tvojih podmetanja na temi o dusi! Toliko sam te pogodio razotkrivanjem da me sad vijas navodnim kontradikcijama, vidi se koliko te je to zabolelo! :)

Rekao si da se nasa crkva 'sa drzavnicima (prostituise)' a evo i vi radite isto:

Adventisticka crkva u albaniji urucuje zahvalnicu ministru vlade Bumciju, sledi tekst:

"Na završetku, gospodinu Bumçiju je uručena udružena zahvalnica od strane Crkve adventista sedmog dana i ADRA-e u Albaniji, kojom su prepoznali njegov doprinos vjerskoj slobodi i promicanju humanitarnih vrijednosti temeljenih na vjeri narodu Albanije."

Vise o tome mozete procitati ovde:
https: // adventisti. hr/vode-adventisticke-crkve-sastali-se-s-ministrom-kulture-u-albaniji/
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Adventisticka crkva u albaniji urucuje zahvalnicu ministru vlade Bumciju, sledi tekst:

"Na završetku, gospodinu Bumçiju je uručena udružena zahvalnica od strane Crkve adventista sedmog dana i ADRA-e u Albaniji, kojom su prepoznali njegov doprinos vjerskoj slobodi i promicanju humanitarnih vrijednosti temeljenih na vjeri narodu Albanije."

Koliko znam u Albaniji postoji Adventisticka crkva, tako da je ovo pozitivan cin crkve.

Ali protivnici "OCEDJUJU KOMARCA A PROZDIRU KAMILU" sto kaze rec Bozja.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Koliko znam u Albaniji postoji Adventisticka crkva, tako da je ovo pozitivan cin crkve.

Ali protivnici "OCEDJUJU KOMARCA A PROZDIRU KAMILU" sto kaze rec Bozja.
Kako moze biti pozitivan cin u slucaju vas a negativan kada nasa crkva nekom uruci zahvalnicu?

Pa zasto ste vi onda urucili zahvalnicu predsedniku vlade kad je to "kurvanje sa politicarima"?

Umesto da si osudio Tripa - Milosa sto je ovo nazvao "kurvanjem sa politicarima", i da si se od toga ogradio, ti si nas osudio a vas si opravdao! Vec po poznatom sistemu "guram nos u komsijino dvoriste, a djubre u svom ne vidim"!

Pa bolje da nista nisi rekao, jer ovim si samo osramotio adventiste!

I onda se pitas, zasto mi osporavano vasu licnost, pa zato sto ste neiskreni, zato sto nas osudjujete za ono sto i sami radite!

Zlo i naopako!

Pa umesto da primetite koliku sramotu sebi nanosite optuzujuci druge za ono sto i sami radite, vi istrajavate u suludim optuzbama koje vam se vracaju kao bumerang!

Zalim vas, iskreno!

I onda Tripo tvrdi da "iza njega stoji tim strucnjaka"? Pa kakvi su to strucnjaci koji sami sebi uskacu u stomak? To je jos zalosnije ako je istina, ako iza njega stoji tim teologa, i jos strasnije da oni nisu u stanju da se nose sa jednim obicnim covekom a toliko ih ima, on kaze da iza njega stoji 5 teologa..

Strasno!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Umesto da si osudio Tripa - Milosa sto je ovo nazvao "kurvanjem sa politicarima", i da si se od toga ogradio, ti si nas osudio a vas si opravdao! Vec po poznatom sistemu "guram nos u komsijino dvoriste, a djubre u svom ne vidim"!

Ja to nisam nazvao kurvanjem sa političarima, nešto drugo je kurvanje.

I onda Tripo tvrdi da "iza njega stoji tim strucnjaka"? Pa kakvi su to strucnjaci koji sami sebi uskacu u stomak? To je jos zalosnije ako je istina, ako iza njega stoji tim teologa, i jos strasnije da oni nisu u stanju da se nose sa jednim obicnim covekom a toliko ih ima, on kaze da iza njega stoji 5 teologa..

Uporan si u dokazivanju onoga što je rekao Jurivaka.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
МЦП: Припрема ли се то власт да опљачка и отме и храмове Цркве Божије да би стварала своју безбожну партијску ”цркву”?

Припрема ли се то власт која је посљедњих тридесет година допринијела разарању и пљачки стотина предузећа, оставивши десетине хиљада радника без хљеба и посла, да опљачка и отме и храмове Цркве Божије да би стварала своју безбожну партијску ”цркву”?

IN4S
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ja to nisam nazvao kurvanjem sa političarima, nešto drugo je kurvanje

Nemoj da izmisljas, rekao si, evo dokaza:

A jel neko nesto rekao protiv? Jesam li dao nekakav komentar na ovo? Ali se zato sa drzavnicima znas vec sta.

Znam dobro sta, mislio si "kurvaju se sa politicarima"! To je bio razlog postavljanja ove vesti, da nama zabijes, pa si dao sebi autogol!

Uporan si u dokazivanju onoga što je rekao Jurivaka.

A ti bi voleo da je Jurivaka to meni rekao :)

Sto uopste igras utakmicu kad ne umes, ti neprestano svojima zabijas autogolove!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top