Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Koliko znam Milos Bogdanovic je ucinio jedno velikodusno delo jer je svojevremeno spasio jednog malog slepog misica, hranio ga i cuvao.

Vi koliko vidim ne bi ste nahranili ni pticu koja bi vam sletela na prozor, pod izgovorom da prljaju svojim izmetom.
Ovde se ne radi o zivotinji kao zivotinji, vec o njegovoj sklonosti da ljudima 'pije krv', otuda i njegovi osecaji prema ovoj vrsti zivotinje a ne prema nekoj drugoj!

Obicno gazda lici na zivotinju i bira zivotinju prema sopstvenoj licnosti, tako je gotovo uvek!

Zato sam to rekao! A ne iz neosetljivosti prema zivotinji!

Da Slap recimo ima za kucnog ljubimca zmiju, ti bi se prvi uhvatio za to! I tvrdio bi da pokazuje simpatiju prema zmijama jer je i sam zmija!

Tvoja primedba da mi ne bismo nahranili ni pticu ili neku drugu zivotinju, je zlonamerna opaska!

* P.S. prijavicu i ovo tvoje pisanje velikim fontom, jer vec sam ti rekao da ne pises tako,jer to nije dozvoljeno pravilnikom, pa si izignorisao. I vec sam prijavio jednom, ali ocigledno niko ne reaguje? Pitam se razumem li ja pravila ili o cemu se ovde radi?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
* P.S. prijavicu i ovo tvoje pisanje velikim fontom, jer vec sam ti rekao da ne pises tako,jer to nije dozvoljeno pravilnikom, pa si izignorisao. I vec sam prijavio jednom, ali ocigledno niko ne reaguje? Pitam se razumem li ja pravila ili o cemu se ovde radi?
Zabranjeno je pisati Caps Lock fontom, dok ostalim velikim fontovoima u principu nije zabranjeno pisati. To baš i nije logično, ali je za sada tako.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ovde se ne radi o zivotinji kao zivotinji, vec o njegovoj sklonosti da ljudima 'pije krv', otuda i njegovi osecaji prema ovoj vrsti zivotinje a ne prema nekoj drugoj!

Obicno gazda lici na zivotinju i bira zivotinju prema sopstvenoj licnosti, tako je gotovo uvek!

Zato sam to rekao! A ne iz neosetljivosti prema zivotinji!

Da Slap recimo ima za kucnog ljubimca zmiju, ti bi se prvi uhvatio za to! I tvrdio bi da pokazuje simpatiju prema zmijama jer je i sam zmija!

Tvoja primedba da mi ne bismo nahranili ni pticu ili neku drugu zivotinju, je zlonamerna opaska!

* P.S. prijavicu i ovo tvoje pisanje velikim fontom, jer vec sam ti rekao da ne pises tako,jer to nije dozvoljeno pravilnikom, pa si izignorisao. I vec sam prijavio jednom, ali ocigledno niko ne reaguje? Pitam se razumem li ja pravila ili o cemu se ovde radi?

Hmm opet oni i njihovo bukvalisanje. Prvo, Bogdanović čuva šišmiša, ne zbog pijenja krvi (domaći šišmiši ne piju krv nego se hrane insektima) nego da bi naglasio svoju "posebnost". Isto kao što pojedini "pažnje željni" benigni narcisoidi čuvaju zmije, guštere, paukove.

Drugo, iz njegovog komentara se jasno može videti da oni kao zapete puške jedva čekaju da Hrišćane optuže za svakojake gadosti, pa tako i ovo da smo mi navodno neosetljivi na životnije (znate mi jedemo meso, ijuuuft), što samo pokazuje koliko ovi lukavci igraju na "osećanja", danas tako moderna kod infantiliziranog sveta.

Lično poznajem katoličkog sveštenika koji ne da voli životinje, nego svako ostavljeno mače ili štene pokupi sa ulice i donosi kući. O vrapcima i golubovima da ne govorim.

Tako da adventistička primedba ne samo da nema veze sa temom, nego nema veze ni sa realnošću, što opet nije ni za čudo, znajući na koji način su nastali, i u šta veruju.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Pa eto lepo, onda cu i ja da uvelicam font sebi, ako moze on, sto ne bi svi tako pisali? Ima nas ovde i coravih

Hmm, predlažem i veći izbor fontova, pa da možemo da piskaramo kako nam drago. Što se tiče povećavanja fontova, čini mi se da on nije povećavao veličinu slova nego da je upravo namerno pritisnuo caps lock (za neupućene, to je onaj taster levo od slova A na tastaturi, i kada se pritisne svetli druga lampica iznad numeričkog dela tastature).

PS. ne da nas ima ćoravih, nego neki nose i po dva para naočara. :)
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
čini mi se da on nije povećavao veličinu slova nego da je upravo namerno pritisnuo caps lock (za neupućene, to je onaj taster levo od slova A na tastaturi, i kada se pritisne svetli druga lampica iznad numeričkog dela tastature).

Ne, mire je dobro primjetio da Laodikeja, a i Marko, koriste veći font, a ne velika slova. Neka im bude, ali veći font nije nikakav argument. :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Siniši Malom uručen orden Velikomučenika Кragujevačkih prvog stepena

Ministar finansija Srbije Siniša Mali prisustvovao je osvećenju krstova i zvona u novom Hramu Silaska Svetog Duha na apostole u selu Barzilovica kod Lazarevca, i tom prilikom uručen mu je orden Velikomučenika Кragujevačkih prvog stepena, uz blagoslov Patrijarha srpskog Irineja, saopštilo je Ministarstvo finansija.


Orden je uručio Vladika Šumadijski Jovan, koji je prethodno u hramu služio liturgiju.

Mali, koji je, kako se navodi u saopštenju Ministarstva, prošle godine, kao gradonačelnik Beograda, izdvojio sredstva koja su bila neophodna kako bi se posle 10 godina završio hram kod Lazarevca, danas je crkvi uručio predoltarsko kandilo.


N1
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Siniši Malom uručen orden Velikomučenika Кragujevačkih prvog stepena

Ministar finansija Srbije Siniša Mali prisustvovao je osvećenju krstova i zvona u novom Hramu Silaska Svetog Duha na apostole u selu Barzilovica kod Lazarevca, i tom prilikom uručen mu je orden Velikomučenika Кragujevačkih prvog stepena, uz blagoslov Patrijarha srpskog Irineja, saopštilo je Ministarstvo finansija.


Orden je uručio Vladika Šumadijski Jovan, koji je prethodno u hramu služio liturgiju.

Mali, koji je, kako se navodi u saopštenju Ministarstva, prošle godine, kao gradonačelnik Beograda, izdvojio sredstva koja su bila neophodna kako bi se posle 10 godina završio hram kod Lazarevca, danas je crkvi uručio predoltarsko kandilo.


N1
Izgleda je zabranjeno nekom odati priznanje za dobra dela prema crkvi i narodu..
 
Natrag
Top