Religija i zdravlje

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Bavljenje nečijom ličnošću dokazuje da nemate arg. za svoje tvrdnje
Znaci ti kad se bavis nasim licnostima dokazujes da nemas argumenata za svoje tvrdnje?

Pa ti se bavis nama ovde na forumu a u svojim knjigama nam neprestano lepis etikete "kurvi i pokvarenjaka".

Blagoslovio te Trojedini Bog Otac Sin i Sveti Duh u kojeg ne verujes!

nemate arg. za svoje tvrdnje.
Kad bi ti imao argumente, ti bi pobio nobelovca iz videa koji je dokazao da virus nije pustio tvoj 'bog' vec covek!

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Truju sebe, ovamo nama pričaju o veri. Popovi mnogi puše cigarete.

Onda im smeta 5G mreža, Harp, a sami sebe truju.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Truju sebe, ovamo nama pričaju o veri. Popovi mnogi puše cigarete.

Sta ces jadan, propade ti nauka (ne smes ni da komentarises) , pre par dana je Nobelovac dokazao a sada i Nestorovic potvrdjuje - "virus je delo coveka", a grmeo si ovde kako tvoj 'bog' kaznjava koronom:

Nestorović potpuno siguran: Koronavirus je veštački napravljen


Profesor Nestorović kaže da je sada uveren da je KOVID-19 veštački stvoren virus.

Kako ističe, nakon mnogobrojnih ranijih radova i tvrdnji uglednih i svetski priznatih naučnika koji zastupaju taj stav prošle nedelje pojavio se australijski rad koji je konačno razrešio dilemu.

- Oni su izlagali razne ćelije tom virusu, koroni, i pokazalo se da se on najbolje vezuje za ljudske ćelije. Da je originalni domaćin šišmiš, a da smo mi prelazni, pa će preći na mačke recimo, onda bi on trebalo da se vezuje najbolje za ćelije šišmiša, pa tek onda mnogo slabije za naše ćelije. Tako da je ta priča oko porekla virusa dosta jasna, ostaje to pitanje: "Zašto, kako, ko". Ja ne verujem da ćemo mi to ikada saznati jer, ukoliko je to biološko oružje, biološko oružje je ipak zabranjeno svim konvencijama - rekao je Nestorović za televiziju Prva.

Izvor: https:// www. republika .rs/vesti/drustvo/207916/nestorovic-potpuno-siguran-koronavirus-vestacki-napravljen
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
U bibliji u otkrivenju pise "DA CE BOG UPOTREBITI SVOJE NEPRIJATELJE DA IZVRSE NJEGOVU VOLJU KAKO BI KAZNIO BEZBOZNI SVET"

Ovde u izrazu "NEPRIJATELJI BOZJI" spadaju svi oni koji ne sluze Bogu.

U tom smislu, Korona virus moze biti da je vestacki stvoren, to ne menja stvari da je to sud bozji.

Mada... infektolog Doktor Kon je dao jedno objasnjenje u kome je obrazlozio kako se jasno moze odrediti da li je virus napravljen vestacki, ili je prirodna mutacija jednog od mnostva korona virusa, i da ovaj virus nije napravljen vestacki.

Sve ostalo spada u teoretisanje i teorije zavere, sto nije vredno za diskusiju, jer spada u spekulacije.


SPEKULACIJA?

ženski rod fil. Ispitivanje čistim mišljenjem, težnja za saznanjem putem čistog mišljenja uz saradnju intuicije i fantazije, težnja za saznanjem koje prelazi granice iskustva;
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
U bibliji u otkrivenju pise "DA CE BOG UPOTREBITI SVOJE NEPRIJATELJE DA IZVRSE NJEGOVU VOLJU KAKO BI KAZNIO BEZBOZNI SVET"
Kao prvo ovo nije citat iz biblije.

Kao drugo, onda je po tebi Bog upotrebio i hitlera da kazni jevreje! Upotrebio je i Rimljane da razori jerusalim 70 n.e, a Hristos kaze da to ne radi Bog! Ne mozemo mi svaku nevolju rat i sl. pripisivati Bogu, i fanaticno tumaciti otkrivenje kao vi..

Kao trece, izlivanje sudova Bozjih, ne pocinje prema otkrivenju pre objave evandjelja nego tek posle. Isto je i prema Hristovom poznatom eshatoloskom govoru, kazna dolazi tek nakon objave evandjelja.. Dakle, ne salaze ti se hronologija..

Kao cetvrto, od korone su vise stradali amerikanci i protestanti po evropi nego kinezi, katolici i pravoslavci zajedno. Ispada da Bog vise kaznjava vas dobre protestante nego zle tradicionaliste i pagane..

Kao peto, to da je virus korone napravljen rukom coveka u laboratoriji vise nije spekulacija, vec cinjenica! A ovo potvrdjuje australijska studija, indijska studija, isto potvrdjuje i nobelovac profesor dr. Luc Montagnier i brojni drugi eminentni strucnjaci. Na kraju to je potvrdio i nas Nestorovic, a Kon samo nije hteo spekulisati unapred dok se ne potvrdi, sad je potvrdjeno..

Posto si ti izjavio da nas Bog kaznjava koronom isto kao i Tripo, sada moras da se nekako izvadis, umesto da priznas da ti je zakljucak bio neozbiljan.. Ne vidim u cemu je problem priznati gresku osim ako hoces da se sramotis..
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mire, Isus sam kaze "DA CE JERUSALIM BITI RAZOREN 70 GODINE KAO POSLEDICA ODBACIVANJA NJEGA KAO MESIJE"

Ja za Hitlera nisam nista tvrdio, a ti si mi to lazno pripisao.
Mada, sta je sve Jevreje snaslo tokom istorije, sve je moguce, jer mi sami odlucujemo o sebi, odnosno - nasa vera ili nevera.

Zadrzavam stav da Bog koristi svoje neprijatelje da izlije svoje sudove, jer tako pise u otkrivenju, a sudovi danas pogadjaju SVE, prvo mnogobosce, pa formalno hriscanstvo, bilo ono tradicionalno, ili neko drugo.


To je bio biblijski metod i u starom zavetu, i danas.

Evo samo jednog teksta koji na to upucuje:

"I deset rogova, što si video na zveri, oni će omrznuti na kurvu, i opustošiće je i ogoluzniti, i meso njeno poješće i sažeći će je ognjem.
Jer je Bog dao u srca njihova da učine volju Njegovu, i da učine volju jednu, i da dadu carstvo svoje zveri, dok se svrše reči Božije"
( otkrivenje 17. 16 - 17 )
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.01.2016
Poruka
371
Veliki broj sveštenika puši, a ovamo prop. veru.
Da, koriscenje duvana je oblik zavisnosti - greh
a duvan je droga.

Sta ces jadan, propade ti nauka (ne smes ni da komentarises) , pre par dana je Nobelovac dokazao a sada i Nestorovic potvrdjuje - "virus je delo coveka", a grmeo si ovde kako tvoj 'bog' kaznjava koronom:

Nestorović potpuno siguran: Koronavirus je veštački napravljen


Profesor Nestorović kaže da je sada uveren da je KOVID-19 veštački stvoren virus.

Kako ističe, nakon mnogobrojnih ranijih radova i tvrdnji uglednih i svetski priznatih naučnika koji zastupaju taj stav prošle nedelje pojavio se australijski rad koji je konačno razrešio dilemu.

- Oni su izlagali razne ćelije tom virusu, koroni, i pokazalo se da se on najbolje vezuje za ljudske ćelije. Da je originalni domaćin šišmiš, a da smo mi prelazni, pa će preći na mačke recimo, onda bi on trebalo da se vezuje najbolje za ćelije šišmiša, pa tek onda mnogo slabije za naše ćelije. Tako da je ta priča oko porekla virusa dosta jasna, ostaje to pitanje: "Zašto, kako, ko". Ja ne verujem da ćemo mi to ikada saznati jer, ukoliko je to biološko oružje, biološko oružje je ipak zabranjeno svim konvencijama - rekao je Nestorović za televiziju Prva.

Izvor: https:// www. republika .rs/vesti/drustvo/207916/nestorovic-potpuno-siguran-koronavirus-vestacki-napravljen
Da tako je.
Sve u vezi Korone je prevara.
Osim toga Virusi iz grupe Korona postaje odavno i to je jako slab virus.

Ali bitno da su ljudi uplaseni tzv Koraona smrtonosnim virusom sto je laz.

Ovi sto su pomrli pomrli su od bolesti a ne Korone.
Takodje test je neispravan .
Takodje pitanje je sta je korisceno kao biolosko oruzje u mestima gde je
pusteno.
Mozda neki bojni otrovi na primer sarin.
On ima iste simtome kao ovaj izmisljeni Covid.

Pravu istinu necemo saznati ali itreba koristiti mozak
pa videti da je sve u vezi ovoga cudno i kontradiktorno.
Oni i danas nemaju jasnu sliku te navodne bolesti covida
Cilj je bio zatvoriti ljude, a kasnije ih vakcinisati
E te vakcine su opasne a ne tzv virus.
Ko zna sta ce ubacivati u vakcine.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Evo samo jednog teksta koji na to upucuje:

"I deset rogova, što si video na zveri, oni će omrznuti na kurvu, i opustošiće je i ogoluzniti, i meso njeno poješće i sažeći će je ognjem.
Jer je Bog dao u srca njihova da učine volju Njegovu, i da učine volju jednu, i da dadu carstvo svoje zveri, dok se svrše reči Božije"
( otkrivenje 17. 16 - 17 )
To se desava nakon izlivanja sudova a ne pre toga! Da bi se ovo desilo sto ti napominjes (konkretno bolest) ili bilo sta kasnije, mora se ostvariti prethodno proreceno! A nista od toga se nije dogodilo!

Znaci, hronoloski, ne mozes ti iskakati iz redosleda biblije, ako tvrdis da se radi o sedam poslednjih zala, ili da se radi o sedam pecata iz otkrivenja koji se ostvaruju parelelno sa ovim zlima, mora sve ici hronoloski redosledom...

Dakle, gde ti je redosled?
Prvo ide objava evandjelja (koja se jos nije desila) pa izlivanje sudova i sve ostalo, na kraju je unistenje bludnice (a Tripu vec sad bludnica prima sud)..

Posto nista nije u skladu sa hronologijom i redosledom iz biblije - otkrivenja, to je dokaz da vi iskacete iz biblije.

Osim toga, sve sudove iz otkrivenja vrse licno andjeli a ne ljudi! Pa ti ne mozes pricati kako Bog "koristi ljude" da izvrsi svoje sudove! Konkretno bolest ne uzrokuju ljudi, vec Bog sam..

Sud nad velikom bludnicom istina vrse jednim delom i ljudi, ali ostale stvari ne pise da oni rade niti da imaju ucesca. A opet cak i da rade ljudi, napominjem, ti si van redosleda biblije!

Jedino ako hoces opet reci, kao sto i ranije tvrdis da mi "ne mozemo Boga zakljucati u bibliju" i da se nista prema redosledu biblije nece ni desiti..

A ti onda vise nisi biblijski Hriscanin, niti si "sola scriptura" niti si adventista, pa ti njome nista i ne vredi dokazivati..

Vec sam ti odgovorio u privatnoj poruci isto..
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top