Religija i zdravlje

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mire, jednoistavan odgovor je "SVE JE U BIBLIJI U VEZI POSLEDNJEG VREMENA NAPISANO USLOVNO"

Zato se NISTA nece desiti onako kako je zapisano, jer je vec trebalo u vreme predhodnih administracija u Americi.
Tada bi zver sa dva roga napravila kompromis sa papstvom, nastupilo bi vreme ekumenskog jedinstva u Vavilonu, bio bi uveden nedeljni zakon, nastupilo bi vreme progonstva onih koji odbiju taj savez, paralelno bi se dogodilo probudjenje Adventista koji bi primili pozni dazd sa poslednje delo objave jevandjelja, nastupilo bi kratko vreme muka Jakovljevih, proslo bi vreme milosti, i hristos bi dosao.

Ovako, nema nista od toga, jer ce Bog sam objaviti sebe, i svoj zakon i subotu, i pozvati svet da se obrati i pripremi za hristov dolazak.

Ja te razumem, jer ti nemas svesti o ovome.
A kako bi ako ti Bog nije otkrio kao i meni.

Ali sam si kriv, ali ces se osvedociti uskoro, a tvoja nevera ce trajati do tog casa.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Kina je ipak morala makar delimično da primeni biblijski princip ishrane.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Mire, jednoistavan odgovor je "SVE JE U BIBLIJI U VEZI POSLEDNJEG VREMENA NAPISANO USLOVNO"

Zato se NISTA nece desiti onako kako je zapisano, jer je vec trebalo u vreme predhodnih administracija u Americi.
Tada bi zver sa dva roga napravila kompromis sa papstvom, nastupilo bi vreme ekumenskog jedinstva u Vavilonu, bio bi uveden nedeljni zakon, nastupilo bi vreme progonstva onih koji odbiju taj savez, paralelno bi se dogodilo probudjenje Adventista koji bi primili pozni dazd sa poslednje delo objave jevandjelja, nastupilo bi kratko vreme muka Jakovljevih, proslo bi vreme milosti, i hristos bi dosao.

Ovako, nema nista od toga, jer ce Bog sam objaviti sebe, i svoj zakon i subotu, i pozvati svet da se obrati i pripremi za hristov dolazak.

Ja te razumem, jer ti nemas svesti o ovome.
A kako bi ako ti Bog nije otkrio kao i meni.

Ali sam si kriv, ali ces se osvedociti uskoro, a tvoja nevera ce trajati do tog casa.
To si mi rekao i privatno..

Evo malo cinjenica, za one koji hoce da ukljuce mozak:

 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja imam neku vrstu otkrivenja da je korona dosla bas u odredjeno vreme po Bozanskom providjenju.

Da li je ljudska tvorevina ili Bozja, to je ne bitno, jer Bog sprovodi sudove na razlicite nacine, pa i kroz ljude.

Jos nesto.

Postoji nesto sto se zove "POVLACENJE BOZJE MILOSTI"
Naime, u bibliji pise "DA CETIRI ANDJELA DRZE CETIRI VETRA DA NE DUVAJU NA ZEMLJU DOK BOG NE ZAPECATI VERNE"

Cetiri vetra predstavljaju upravo zemaljske posasti, bolesti, ratove, zemljotrese..itd.

Dakle, Bog polako pusta vetrove nevolja, i to je upravo rezultat, to jest virus Korona.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ja imam neku vrstu otkrivenja da je korona dosla bas u odredjeno vreme po Bozanskom providjenju.

Da li je ljudska tvorevina ili Bozja, to je ne bitno, jer Bog sprovodi sudove na razlicite nacine, pa i kroz ljude.

Jos nesto.

Postoji nesto sto se zove "POVLACENJE BOZJE MILOSTI"
Naime, u bibliji pise "DA CETIRI ANDJELA DRZE CETIRI VETRA DA NE DUVAJU NA ZEMLJU DOK BOG NE ZAPECATI VERNE"

Cetiri vetra predstavljaju upravo zemaljske posasti, bolesti, ratove, zemljotrese..itd.

Dakle, Bog polako pusta vetrove nevolja, i to je upravo rezultat, to jest virus Korona.
Pusta pusta bog sudove, a sve preko reda..
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Pusta pusta bog sudove, a sve preko reda..

Sve onako ljudski. Ljudskim putevima i ljudskim mislima....

A niko da ne pomisli da je sve ovo što nam se dešava, ne sud Božiji, nego upravo suprotno, da je to produkt delovanja satane. Uostalom, setimo se šta je isti (nazvali su ga satan da mu ne bi ime pominjali) uradio u slučaju Job-a. Seti se šta mu je Svesilni rekao i kako mu je dozvolio da kuša Joba. Isto tako mu je dozvoljeno da kuša nas. Na nama je da izdržimo kao Job i da ne zahtevamo nagradu zbog "poštovanja zakona", nego da tražimo Svesilnog, koji je Sina svog, Reč svoju dao za otkup greha Adamovog.

Ali, uzalud je govoriti. Oni kojima je "bog" neko ko "karakter" poznaje, zaključanih su umova.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top