REHABILITACIJA Isusa Hrista u Izraelu da li je moguca?

Da li je moguca Rehabilitacija Isusa Hrista u izraelu?

  • Nije moguce,nisu ga ubili,on je ozenio Mariju Magdalenu i otisao u Indiju.

    Votes: 0 0,0%
  • Nije moguce,ako se ponovo vrati,ceka ga gomila kamenja da ga kamenuju

    Votes: 0 0,0%
  • Nije moguce,pa njega su ubili Rimljani i oni treba da ga rehabilituju.

    Votes: 1 25,0%
  • Nije moguce,Bas me briga,za mene je on nebitan

    Votes: 0 0,0%
  • Nije moguce ,On nikada nije ni postojao

    Votes: 1 25,0%
  • Moguce je ,ima ljudi koji shvataju da je ubijen kao nevina osoba koja ne zasluzuje smrt.

    Votes: 2 50,0%
  • Nije moguce jer se on izjasnio kao Sin Bozji,a to je bogohulno !

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    4
Učlanjen(a)
22.10.2016
Poruka
122
Da ih imaš, pružio bi ih. Ja ih imam, ali ću ih na drugoj temi dati.
Na mnogim drugim temama sam ih ja odavno pružio a ti ih nikada niti na jednoj nećeš dati kao što ih niti ni do sada nisi dao unatoč stalnim svojim lažnim obećanjima. Začmrli više jednom, krivovjerniče, poklopi se po ušima i ućuti jer dok ćutiš svi mislimo da si glup a čim progovoriš svi se uistinu uvjerimo u tvoju glupost ...
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Na mnogim drugim temama sam ih ja odavno pružio a ti ih nikada niti na jednoj nećeš dati kao što ih niti ni do sada nisi dao unatoč stalnim svojim lažnim obećanjima.

Ja ću d aih dam. A vidim da ih ti daješ.

Začmrli više jednom, krivovjerniče, poklopi se po ušima i ućuti jer dok ćutiš svi mislimo da si glup a čim progovoriš svi se uistinu uvjerimo u tvoju glupost ...

Ima za to stih, da je ludost pred svijetom, mudrost pred Bogom. Pa ja kada bi vidio da me smatrate mudrim ozbiljno bi se zabrinuo na kakvom sam putu.

Kaže Biblija i ovo. Teško vam kada budu govorili dobro o vama jer su tako činili lažnim prorocima.

Upravo si ispunio ove stihove svojim komentarom.Dakle ti imaš mudrost pred svijetom. A ja ludost.

1. Korincanima 1,27

Nego što je ludo pred svijetom ono izabra Bog da posrami premudre; i što je slabo pred svijetom ono izabra Bog da posrami jako;
1. Korincanima 3,19 Jer je premudrost ovoga svijeta ludost pred Bogom, jer je pisano: hvata premudre u njihovu lukavstvu.

Luka 6,26Teško vama, kad vam laska sav svijet, jer su isto tako činili lažnim prorocima oci njihovi.

Da se vratim temi.

NIje moguća rehabilitacija ni u pravnom smislu, ni u ličnom. POjedinci će prihvatiti Isusa.

Zato Nostruomo Bog je izabrao lude, da posrami vas mudre.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.08.2016
Poruka
18
I nema kada nemaš dokaza.

Nema ni potrebe tražiti bilo kakve dokaze. Svaka država koja postoji, stvorena je nauštrb neke druge države. Svaka nezavisna teritorija je kad tad morala doći u sukob sa drugim državama koje su htele tu teritoriju. Nijedna država na ovoj planeti nije nikad postojala u miru, bez ikakvog sukoba, i bez potrebe da nasiljem i krvlju odbrani svoje postojanje. Mnoge su is stvorene nasiljem, koje mi zovemo "revolucija" i "borba za slobodu" i drugim apologetičkim nazivima. Kako god da okreneš, jasno je: svaka nazavisna teriorija stvorena je iz sukoba, rata, i nasilja, i njeno postojanje i opstajanje se zasniva na istom.
Ti probaj dokazati suprotno.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Nema ni potrebe tražiti bilo kakve dokaze. Svaka država koja postoji, stvorena je nauštrb neke druge države.

To Bog dozvoljava.

Svaka nezavisna teritorija je kad tad morala doći u sukob sa drugim državama koje su htele tu teritoriju. Nijedna država na ovoj planeti nije nikad postojala u miru, bez ikakvog sukoba, i bez potrebe da nasiljem i krvlju odbrani svoje postojanje. Mnoge su is stvorene nasiljem, koje mi zovemo "revolucija" i "borba za slobodu" i drugim apologetičkim nazivima. Kako god da okreneš, jasno je: svaka nazavisna teriorija stvorena je iz sukoba, rata, i nasilja, i njeno postojanje i opstajanje se zasniva na istom.
Ti probaj dokazati suprotno.

I kako ovo dokazuje tvoje. Student br. 2 ovdje je mjerilo Biblija.
 
Učlanjen(a)
22.10.2016
Poruka
122
Ja ću d aih dam. A vidim da ih ti daješ.



Ima za to stih, da je ludost pred svijetom, mudrost pred Bogom. Pa ja kada bi vidio da me smatrate mudrim ozbiljno bi se zabrinuo na kakvom sam putu.

Kaže Biblija i ovo. Teško vam kada budu govorili dobro o vama jer su tako činili lažnim prorocima.

Upravo si ispunio ove stihove svojim komentarom.Dakle ti imaš mudrost pred svijetom. A ja ludost.

1. Korincanima 1,27

Nego što je ludo pred svijetom ono izabra Bog da posrami premudre; i što je slabo pred svijetom ono izabra Bog da posrami jako;
1. Korincanima 3,19 Jer je premudrost ovoga svijeta ludost pred Bogom, jer je pisano: hvata premudre u njihovu lukavstvu.

Luka 6,26Teško vama, kad vam laska sav svijet, jer su isto tako činili lažnim prorocima oci njihovi.

Da se vratim temi.

NIje moguća rehabilitacija ni u pravnom smislu, ni u ličnom. POjedinci će prihvatiti Isusa.

Zato Nostruomo Bog je izabrao lude, da posrami vas mudre.

 
Natrag
Top