Razlike izmedu pravoslavne i katolicke crkve i šta smo to zaboravili?

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.296
odgovorio "da nije video dovoljno čvrstih dokaza" koji je obaraju.
Ma izmislja da nije video, nego nece priznati. Dovoljno je ono o alkoholu da je potpuno obori, jer biblija uci da Boga slavimo uz alkohol, ili kada tvrdi da je "zakon nepromenljiv" i da je "dekalog nebeski zakon" , biblijom dokazes da je lazni prorok, jer andjeli ne mogu drzati dekaloga, nemaju ni majku ni zenu a subota nije zbog njih data. I na kraju Pavle rece za zakon urezan u kamenu da je "prolazan"!

Ko to nece priznati sebi, sam sebi je kriv. Nije mu kriv ni Bog niti iko drugi. Takve Bog i ostavlja u onom sto su izabrali.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Objasnio sam ti brate, programirani su da tako misle.
A Mire i njegov brat Darth misle da nisu programirani. Nemojte im zameriti!!!

Svako ko im se suprotstavlja je ili prevaren pa ga treba pouciti istini, ili ako odbija pouku onda je "drznik" i "lazov"![/QUOTE]

Ma jok, gde bi to smelo da bude tako da je takav EGWajtista "nezabludibi". Jeli on kanoniziran za sveca????

Zato je on slep i gluv za argumente. On stvarno veruje da ti lazes. [/QUOTE]

Ma otkuda da tako veruje? Gde bi nas brat EGWajtista"nezabludivi" mogao da laze???? To nikako ne bi smelo da bude????

Hvala na humoru!!


Nogo, kada cete vi poceti da odgovarate ne te nepremostive razlike izmedju Katolika i Pravoslavaca?
Zar zbilj nemati ni reci da makar malo opravdate mracnu proslost??


Mire nastavlja sa humoprom:
Marko, da li je bitan broj? Dovoljno je reci da vas ima na hiljade, pa da dokazemo poentu.

Mire, ako nije bitan BROJ, ZBOG CEKA PONAVLJAS sLAPOVU LAZ DA POSTOJI 50 000 PROTESTANTKIH ZAJEDNICA?


Ond akazes: "Dovolno je reci da VAS ima na hiljade..."
Mire ja nikad nisam bio reformartor, a ni katolik. Otkuda i mene ubrajas u tu vasu bracu koja su se izlegli u vasoj crkvi. To su vasi sinovi, primili su vase vaspitanje, pa ne molgu ni da budu drugaciji od vas.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.296
A Mire i njegov brat Darth misle da nisu programirani. Nemojte im zameriti!!!
Uvek imas mogucnost da mi dokazes da sam programiran! Ja nisam ni sveznajuci, ni najpametniji. Ali ti se "ismejavas", uzeo si taktiku od Tripa i radis isto sto i on, zato ti lepo kazem - NEMOJ TP RADITI NE PRILICI TI! Ti si ozbiljan stariji covek ne cini to sebi.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.296
Zato je Jelena i pila alkoholna pića, a svoje sljedbenike je uplašila da će im se grlo prošupljiti ako budu pili što od alkoholnih pića. I tako ona od svojih napravi "đus drinkere".
Bas tako. Meso nije jela zbog povrede glave, pa de ces jesti meso, postoji opasnost da dobijes mozdani udar u takvom stanju. Dok alkohol je pila zbog zdravlja da joj "odcepi arterije", a drugima branila :)
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Bas tako. Meso nije jela zbog povrede glave, pa de ces jesti meso, postoji opasnost da dobijes mozdani udar u takvom stanju. Dok alkohol je pila zbog zdravlja da joj "odcepi arterije", a drugima branila :)
Licemerno kao i kod pojedinih produkata nemačke filozofije

Ali pila je, to je istina. Ocinkao je muž, James White. :)

Ja to mogu dokazati, imam "Džemin" citat.

slobodno, da vidim kako će onda da to opovrgnu
 
Natrag
Top