Razlika izmedju Boga i Bogova-psalam 82

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ti ne razmisljas kad nesto pises, jer konstantno nesvesno lazno optuzujes Boga za njegovo postupanje, a onda to pripises meni, jer ocigledno ista ne razumes, vec sve rezonujes telesno.
Zato i zaplices sebe u konce svog nerazumevanja.
Bog ima zacrtana vremena u kojima ce se okoncati zemaljski plan spasenja, a ti kao da optuzujes mene zbog toga, a Boga nesvesno u svakom slucaju.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Ti ne razmisljas kad nesto pises, jer konstantno nesvesno lazno optuzujes Boga za njegovo postupanje, a onda to pripises meni, jer ocigledno ista ne razumes, vec sve rezonujes telesno.
Zato i zaplices sebe u konce svog nerazumevanja.
Bog ima zacrtana vremena u kojima ce se okoncati zemaljski plan spasenja, a ti kao da optuzujes mene zbog toga, a Boga nesvesno u svakom slucaju.
Pa tvoja nauka da Bog ima 3 glave ,6 ruku i 6 nogu te sama optuzuje.
Bog je samo JEDAN.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
iznosis neistine protiv mene vadeci moje reci iz konteksta, jer ja nigde nisam napisao da je Bog hemofrodit, i da ima jedno telo sa tri glave i sest ruku i nogu, vec sam upravo time demantovao one koji to uce - da Bog ima tri glave na jednom telu, i pisao sam da izraz "Bog" oznscava tri fizicki odvojena samosvesna bica ili osobe.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
iznosis neistine protiv mene vadeci moje reci iz konteksta, jer ja nigde nisam napisao da je Bog hemofrodit, i da ima jedno telo sa tri glave i sest ruku i nogu, vec sam upravo time demantovao one koji to uce - da Bog ima tri glave na jednom telu, i pisao sam da izraz "Bog" oznscava tri fizicki odvojena samosvesna bica ili osobe.
Hajde neka ti bude.
A koji ti se Bog obratio sva 3 fizicki odvojena ,ili samo jedan od ta 3 boga???
Dakle ti sada verujes u 3 potpuno fizicki odvojena Boga???
pa dal znas kako se takvo verovanje naziva?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne tri Boga, vec tri Bozanske licnosti jednake u svakom pogledu kao telo jednog tela u supstancionom smislu.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Ne tri Boga, vec tri Bozanske licnosti jednake u svakom pogledu kao telo jednog tela u supstancionom smislu.
Covece odluci se vec jednom.
jesu li to 3 fizicki odvojene osobe kao sto napisa u prethodnom postu ,
ili 3 fizicki odvojene licnosti???
Ti si spomenuo da su to 3 osobe fizicki odvojene
odluci se vec jednom,nemam celu noc na pisanje.,gledaj sta pises.
Tvoje reci su " i pisao sam da izraz "Bog" oznscava tri fizicki odvojena samosvesna bica ili osobe. "
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tri samosvesna bica ili osobe koje imaju svoju zasebnu licnost, a koja su identicna po sastavu.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Bog je jedan u tri licnosti, OTAC, SIN, I SVETI DUH.
Oni cine jednog Boga.

Mnogobostvo je sistem obozavanja mnogo izmisljenih Bogova.
Zivi Bog nije izmisljen, i on je jedan u kome su tri licnosti.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Bog je jedan u tri licnosti, OTAC, SIN, I SVETI DUH.
Oni cine jednog Boga.

Mnogobostvo je sistem obozavanja mnogo izmisljenih Bogova.
Zivi Bog nije izmisljen, i on je jedan u kome su tri licnosti.
To sto ti pricas jeste samo opovrgavanje Biblije bas kako radi i antihrist.
Efesanima 4:6
6 Jedan Bog i Otac svih, koji je nad svima, i kroza sve, i u svima nama.
Da li tu pise da su i sin i sv.duh takodje jedan Bog???
5.Moj 6:Čuj, Izraele! Jahve je Bog naš, Jahve je jedan!
Marko 12:29 A Isus odgovori mu: Prva je zapovest od svih: Čuj Izrailju, Gospod je Bog naš Gospod jedini;
CRO Mark 12:29 Isus odgovori: »Prva je: Slušaj, Izraele! Gospodin Bog naš Gospodin je jedini. (Mk. 12:29 CRO)
kako ti razumes Isusove reci
Gospod je Bog nas Gospod jedini??? Jel to on mislio za samoga sebe???,ili na svoga Boga i Oca???
NW:Исус је одговорио: „Прва је: ’Чуј, Израеле, Јехова*, наш Бог, један је Јехова*, 30 и воли Јехову*, свог Бога, свим својим срцем, свом својом душом*, свим својим умом и свом својом снагом.‘ 31 А друга је: ’Воли свог ближњег као самог себе.‘+ Нема веће заповести од ових.“
 
Natrag
Top