Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301

Ovdje nismo obuhvaćeni u istraživanju. Vi ste zanimljivi za to.

Samo je jedan bio i osta svima uvlakač.

Pa to ste vi najviše, kada je pao ateistički sistem postali ste veliki vjernici.

Lepo te je Mire nazvao sotonom.

Drago mi je to čuti od današnjeg sljdbenika farisejstva. Tako su i apostole i Isusa zvali fariseji.


Ćeraćemo se još filozofe.
:warning::roll::beee:pazi da ne išćeraš međeda.

Do te mjere dok štono reče moj pokojni ćaća ne pokažeš ko si i ne podviješ repinu. Na ovaj ili onaj način.:smisi:

:roll::roll::roll::beee::beee::beee::beee::warning::warning::warning:

Svaka druga reč ti je formalizam,

Pa kada vi tako BIbliju shvatate.

ponašaš se kao da si samo ti Pavle Simoviću, shvatio bibliju na pravi način.

Nisam ja kriv što vi niste.

. A shvatio je nisi, nego si pun sebe i baba Jelinog bulažnjenja.

Puno dokaza imaš. Opet vaše divno hrišćansko izražavanje.

Da, što je meni u srcu, a ti kao znaš šta je meni u srcu.

Pa riječi govore ono što je srce puno.

Bog mi je u srcu, ali to nije onaj što ti ga je baba Jela unela.

To su i fariseji govorili.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ovo je puko naklapanje. Nisi odgovorio na glavnu dilemu u prethodnom mom postu: uključuje li i razum sintagma da je čovjek Božija slika i prilika?

Za odgovore ti je zadužen dežurni trol, a ne onaj kome si pitanje postavio.

Možda ti je interesantno da posmatraš kako jedan samohzaljubljeni stvor izaziva reakcije ostalih svojim kratkim odgovorima i ruganjem, ne znam, ali ja na svom forumu, ili mestu koje moderiram, ne bih ni dana trpeo takvo ponašanje.

Ovo je forum, a ne "Institut za proučavanje religije" u koji su na predavanje došli pačići, pa im "učitelj" deli lekcije i pomalo leči svoju narcisoidnost.

Ne sumnjam u tvoje sposobnosti moderatora, ali bih malo bolje pripazio na to šta ovaj radi. Iz tog razloga je i otvorena ova tema, pre nje je i Adrijan otvorio sličnu, da bi bila zatvorena samo zato što je trol u vdu "profesora" ubacio kosku nacionalizama i politike, one najbednije, dnevne.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Za odgovore ti je zadužen dežurni trol, a ne onaj kome si pitanje postavio.

Jel ti sada lakše?

Mire je otvorio temu u želji da okrene advent. protiv mene, pošto mu je to duhovna hrana da oni mene kritikuju i da me na kraju isključe iz HAC.

To mi je sva duhovna hrana.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Ali nije za čudo, vama je i Adam bio subotar i nije jeo "pig"....

Upravu si Darth. Adam JESTE BIO SUBOTAR i zaista nije jeo nista sto je necisto!

"I svrsi Bog do SEDMOGSA DANA deloa svoja, koja ucini i POCINU U SEDMI DAN od svijeh djela svojih koja ucini.
I balagoslovi Boga SEDMI DAN, i posveti ga, jer u taj dan
pocinu od svijeh djela svojih." 1. Mojsijeva 2,2.3.

Jesili zapazio Darth, ko je na ovoj zemlji prvi PRAZNOVAO SUBOTU? GOSPIOD BOG SVEDRZITELJ.
A zar miskis da Svemoguci Bog nije uputio Adama koji dan u sedmici da praznuje?

Koji je SEDMI DAN?
Necu ja da pokusam da ti odgovorim, jer mogu da pogresim, zato neka ti odgovori Svemoguci BOG!

Bog je rekao i napisao: "Sjeti se da svetkujes dan SUBOTNI. Sest dana rdi i obavljaj sav svoj posao.
A SEDMI JE DANA SUBOTA, pocinsak posvecen Jahvi Bogu tvojemu. Tada nikakva posla nemoj raditi:...
Ta i Jahve je SEST DANA STVARAO, nebo, zemlju, more i sve sto je u njima, A SEDMOG JE DANA POCINUO.
Stoga je Jahve BLAGOLOVIO I POSVETIO DAN SUIBOTNI."
Izlazak, 20,8-11, prevod Stvarnost

Darth, mislim da posle ovako jasnih izjava Boga Stvoritelja, nije potrebno nikakvo objasnjenje.

Zelim ti sve najbolje
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.389
Mire je otvorio temu u želji da okrene advent. protiv mene, pošto mu je to duhovna hrana da oni mene kritikuju i da me na kraju isključe iz HAC.

Zašto bi te isključili iz crkve Adventista sedmog dana? Pa nisi ti osporavao autoritet Ellen White i njenih spisa. Ti si se samo izrugivao Trojstvu, tvrdeći da je pogansko i da je slavljenje Duha Svetog slavljenje Lucifera.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Zašto bi te isključili iz crkve Adventista sedmog dana? Pa nisi ti osporavao autoritet Ellen White i njenih spisa. Ti si se samo izrugivao Trojstvu, tvrdeći da je pogansko i da je slavljenje Duha Svetog slavljenje Lucifera.

Opet on sa njegovim pričama o tome da mi želimo da ga isključe iz "crkve", Neće ga isključiti jer nije jedini, ima ih još koji kao i on veruju. Njima Trojstvo i Duh Sveti nisu važni. Isključuju samo one koji ne drže Ellen Gould White. No pusti ga, hoće da se prikaže mučenikom kome "zli katolici" smeštaju.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Nisu to nikakva nečasna sredstva kada postoji opcija da se neko blokira. Sada ću pozvati i Laodikeju da blokira Slapa, kao što sam i Marka.

Pa neka Laodik. sam odluči da li će. A mireta i darta ćemo ostaviti da im osporimo arg. mada smo i slapu to radili.

Kopirao sam od svih vas vaše arg. i dao ih na FB.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A najveći mučenik i najpravovjerniji sljedbenik Ellen White bio bi kad bi ga Adventisti izbacili iz svoje zajednice. To bi potvrdilo njegove teze - Trojstvo je omega otpad, baš po proroštvu Ellen White.

Da, ali on nije siguran u ishod istražnog postupka. Nije siguran da li je dovoljno dobar EGWista. Ujedno, zar misliš da se već ne vode tihe, i ne tako tihe borbe za adventističkog kalifa? Lukrativno je to mesto, i mnogi bi jedva dočekali da ga se dokopaju. To je možda i najveći razlog zašto izmišlja da mi radimo na tome da ga izbace iz "crkve". Boji se da se ne osrmoti jer je navodno otkrio najstrože čuvanu tajnu adventističkog kulta - Ne verovanje u Trojstvo i rušenje zida laži 28 Fundamental beliefs. A ne zna jadnik, da se o tome već uveliko priča još od kako je već pomenuta Ellen Gould White nasledila "oca" Milera. Svi Evangelici (Američki Luterani) to znaju, barem oni obavešteniji, svako ko je iole pratio šta su pioneers pisali i govorili, takođe.
 
Natrag
Top