Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pobjegli su sa svih biblijskih tema, a ove su otvorili da mogu nas napadati.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Trazili ste rat, sad ga imate i uzivahte u njemu!

Marko, nismo mi tražili ništa. Tripo je prvi počeo, a vi se na to nadovezali. Da ste samo malo više pazili na to šta on u svojoj aroganciji radi i da niste besomučno "evangelizirali", rata, u kome niko od nas ne uživa ne bi ni bilo.

Nije zadatak Hrišćana da ispravljaju druge nego da šire evanđelje onima koji ga još ne primiše. Ali, adventizam ne može bez razdiranja zajednica, tako je činio i onda kada je Miler datumario, tako i kada je pokret preuzela EGW, tako čini i sada.

Časna ili nečasna, nebitno. :) Najvažnije je da si ti pokazao svoju alergiju na argumente i istinu.

Nije problem u blokiranju, tj stavljanju na ignore, nego u zaveri da se neko otera sa foruma i želji da njegova bude zadnja. Alergični ili ne, adventisti, posebno on, nikada nisu ni imali argumente. Čist wishful thinking i propaganda u korist nečega što se ne može nazvati drugim imenom nego izokrenuto evanđelje. U svojoj opsednutosti da drugim hrišćanima razdiru zajednice i love vernike, u svojoj mržnji prema Crkvi, oni za sve loše što se na svetu dešava krive Crkvu. Ako pada sneg, kriva je Crkva, ako se deca ubijaju u abortusima, ako caruje nemoral, ako je evidentna sekularizacija i neopaganizacija kriva je Crkva, i ona to radi. Za sve je kriva Crkva, i ne poštovanje shabata, uz ostale umotvorine Ellen Gould White. Da li je to argument? Ne, to je bulažnjenje paranoičnog uma koji boluje od kompleksa boga. Evanđelje je radosna vest, a oni umesto toga nude paranoju, robotizaciju, i iščekivanje nečega što ne postoji, niti je u Bibliji na koju se u svom bezumlju pozivaju. Nema nikakvog istražnog postupka, vrata spasenja nisu odškrinuta, još manje zatvorena, Isus je još od Uzašašća na prestolju, ne koregentskom, nego vladarskom. OTAC-SIN-DUH SVETI JEDAN SU. Moleći se Duhu Svetom molimo se i OCU I SINU, Bog je nedeljiv. Spasenje nije u zakonu, nego u Isusu, koji nije anđeo nego Onaj Koji Jeste. Alfa i Omega, tačnije Alef i Tau, Prvi i Poslednji, Onaj koji je Bio, Koji Jeste i Koji će Biti. Adonai Elohim.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Nije zadatak Hrišćana da ispravljaju druge nego da šire evanđelje onima koji ga još ne primiše.

Naravno da jeste u svojoj oholosti i drskosti vi to nikada niste radili na sebi kao i fariseji, vaša djela pokazuju da treba neko da vas ispravlja.

Moleći se Duhu Svetom

Ne postoji molitva Duhu Sv. jer Duh Sveti navodi ljude da se mole i preko njega idu molitve BOgu Ocu i Isusu, koja besmislica da se molimo Duhu, pa da Duh molitve uputi samom sebi.

I ne znaš šta je dužnost Duha.

Tripo je prvi počeo, a vi se na to nadovezali.

Kao klinac vrati mi igračku, ti si prvi uzeo igračku.

nego u zaveri da se neko otera sa foruma i želji da njegova bude zadnja.

Vi ste imali zavjeru, a ne mi. Moje nagovaranje članova AC je sasvim razumno na ono što ste vi htjeli, a to je da ja odem sa foruma.

Mi ne želimo da vi odete, ja čak veoma rado uzimam i kopiram vaše komentare i širim ih dalje.

Alergični ili ne, adventisti, posebno on, nikada nisu ni imali argumente.

Zato ste pobjegli sa biblijskih tema, ja sam dao koment. na svim doktrinarnim temama, a vi pobjegli.

Dao sam i za Isus-Mihailo odg. a ti u mišiju rupu.

Čist wishful thinking i propaganda u korist nečega što se ne može nazvati drugim imenom nego izokrenuto evanđelje.

Tebi je izokrenuto Jevanđ. ono što Biblija govori.


U svojoj opsednutosti da drugim hrišćanima razdiru zajednice i love vernike, u svojoj mržnji prema Crkvi,

Opet projektuješ sebe.

Za sve je kriva Crkva, i ne poštovanje shabata, uz ostale umotvorine Ellen Gould White.

Pa jel EGV pisala u BIbliji da se drži subota?

Evanđelje je radosna vest, a oni umesto toga nude paranoju, robotizaciju,

To se kod vas dešava.

Kako vas nije sramota u raspadu ste, ovdje nam pričate o vjeri i Jevanđelju i Isusu.

U haosu ste svaki dan sve više i u svakom segmentu.

Sram da vas bude, niste u stanju sami sa sobom da normalno živite a ovdje nama pričate o svojoj divnoj i apostolskoj vjeri.

Selo vam gori, a vi se ovdje češljate po forumu.

Truli ste kao bundeva, a ovdje nam kukate kako vam napadamo crkvu, a vi je sami razarate iznutra, nama i nije cilj to.

Vi ste sami sebi kazna.

Da se kod nas dešava ono što je kod vas, ja bih se pokrio po ušima i ne bi riječ rekao za reformaciju.

I kome vi da date vjeru?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Pobjegli su sa svih biblijskih tema, a ove su otvorili da mogu nas napadati.

Kojih biblijskih tema? Stvarno želite biblijske teme i biblijske rasprave? Aha, ok.

1. Gde u Bibliji piše da je molitva Duhu Svetom u stvari molitva Luciferu?

2. Gde u Bibliji piše da je Isus 1844 po našem računanju vremena šetao od Svetinje do Sancta Sanctorum?

3. Gde u Bibliji piše da je je verovanje u Trojstvo omega otpad?

4. Gde u Bibliji piše da su vrata spasenja prvo zatvorena, a onda odškrinuta 1848?

5. Gde u Bibliji piše da ljudske grehe otkupljuje i na sebi nosi sotona?

7. Gde u Bibliji piše da su Isus i Mihael jedna te ista osoba?

8. Gde u Bibliji piše da je Adam slavio shabat?

9. Gde se u Bibliji pominje kafa, duvan, i vegetarijanska ishrana?

10. Gde u bibliji piše da su jutra i večeri u stvari godine?

11. Gde se u Bibliji pominje tipologija pisma?

12. Gde se u Bibliji iz zakona uklanja obrezanje, a ostavlja Shabat?

13. Gde se u Bibliji pominje da je 4 (iako one nisu date po nikakvom brojčanom redu) najvažnija zapovest?

14. Gde se u Bibliji kaže da je njen doslovni autor Bog?

15. Gde se u Bibliji kaže da je Enoh na Saturnu?

16. Gde u Bibliji stoji da je spasenje u dekalogu?

Naravno, sada sledi, trabunjanje o tome da su odgovori već dati, i da mi formalno čitamo Bibliju. Dakle, sa vama nema Biblijskih tema, a napadi koji i nisu napadi nego dekonstrukcija idu ka onome u šta stvarno verujete, ka anti evanđelju i anti Bibliji Ellen Gould White, Williama Milera i svih ostalih koji su nakačeni na taj voz.
Što se naravno da i videti iz izdrkotina Pavla Simovića;

"To se kod vas dešava.

Kako vas nije sramota u raspadu ste, ovdje nam pričate o vjeri i Jevanđelju i Isusu.

U haosu ste svaki dan sve više i u svakom segmentu.

Sram da vas bude, niste u stanju sami sa sobom da normalno živite a ovdje nama pričate o svojoj divnoj i apostolskoj vjeri.

Selo vam gori, a vi se ovdje češljate po forumu.

Truli ste kao bundeva, a ovdje nam kukate kako vam napadamo crkvu, a vi je sami razarate iznutra, nama i nije cilj to.

Vi ste sami sebi kazna.

Da se kod nas dešava ono što je kod vas, ja bih se pokrio po ušima i ne bi riječ rekao za reformaciju.

I kome vi da date vjeru? "

Svaki dalji komentar na bezumnost ove kreature je izlišan. Paranoik misli da neko želi da ga otera sa foruma, jada jadni, pa sam on pokazuje ko su i kakvi su subotari. Zašto bi neko želeo da odbaci najbolji primer anti evanđelja, to jest šta prokletinje rade od čoveka?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.296
Sada ću pozvati i Laodikeju da blokira Slapa, kao što sam i Marka.

A ti si blokirao Laodikeju! Pa vi se medjusobno blokirate, a onda se dogovarate da blokirate i ostale. Cista smejurija. Mozes ti da blokiras koga hoces, i mene slobodno, ali mi necemo zato prestati da pisemo..

Pa neka Laodik. sam odluči da li će. A mireta i darta ćemo ostaviti da im osporimo arg. mada smo i slapu to radili.

Vi ste "osporili" i vi cete da "osporavate"??? Pa i mala deca znaju da niste. A nama je jos bolje ako nas blokirate, necete videti nase postove, pa cemo moci da odgovorimo na sve vase gluposti bez vaseg tipicnog zatrpavanja i sakrivanja. Jer kad dokazemo da izmisljate to ce da stoji, a vi necete ni videti da stoji. Pa izvoli.. Rekoh ja da ti nisi bas narocito pametan :)

A Slapa nisi ni blokirao vec nemas odgovore na njegove postove, pa cutis! :)

Mire, hvala ti na tvom opisu kojim zelis da prikazes da mi nismo dobro. U pravu si, i nismo dobri, samo je Bog dobar i pravedam,a mi nismo.

Sta hoces sad da kazem, da to nije satanizam i masonizam? ... Pa lupetate zestoko ...
Vi propovedate LAZNO EVANDJELJE, VI NISTE NISTA DRUGO DO SATANSKI SINOVI!
Takva vam je citava teologija,

Vidis Mire, nas osudjujes i napadas, a o svojim ispadima CUTIS!

Pa ne cutim ja o svojim napadima, to i nije napad, vec reakcija na vas bezobrazluk!

Vi nas ovde neprestano napadate i nazivate sledecim imenima: PAGANIMA, OTPADOM, KURVOM, NACIONALISTIMA, PEDOFILIMA, FORMALISTIMA, FARISEJIMA, LEGALISTIMA, UMNO NESPOSOBNIMA, NERAZUMNIMA, BEZAKONICIMA, NARKOMANIMA, UBICAMA, MUCITELJIMA, PROGONITELJIMA, SPIRITISTIMA, SATANISTIMA I MASONIMA, UCITELJIMA REINKARNACIJE, MAGIJASIMA, KULTOM MRTVIH, ANTIHRISTIMA, PAPISTIMA, TRULIM BUNDEVAMA, KLINCIMA, JADNICIMA, POKVARENIMA, DEBILANOM...

Evo vidimo iznad da je Tripo upotrebio bar dva takva naziva!

Mogu nastaviti spisak do u nedogled, a ako nesto zasluzuje ban i upozorenje za takvo ponasanje to je ovo sto vi radite, to je vredjanje i krsenje pravilnika!

Mi to nismo prvi radili, ako smo nekog nazvali "sektom" to je sve i to je sluzbeni naziv..

Moj odgovor je bio i suvise blag u odnosu na to kako nas vi inace nazivate i sta nam sve radite na forumu, kakvim nas sve zlotvorima pravite!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Darth je izjavio:
Naravno, sada sledi, trabunjanje o tome da su odgovori već dati,.., a napadi koji i nisu napadi nego dekonstrukcija idu ka onome u šta stvarno verujete.

Darth, o onoj listi koju si gore izneo nema sta da diskutujem, jer vidim da si se zarekao, neznam kome, da o adventistima iznosis neistinu, i sao to i radis na forumu religije i nas krivis za rat koji sami vodite.

Reci mi kada sam ja napao tvoju crkvu? Nikad. Nikoga ne napadam!

Darth nastavlja: Naravno, sada sledi, trabunjanje o tome da su odgovori već dati, i da mi formalno čitamo Bibliju. Dakle, sa vama nema Biblijskih tema, a napadi koji i nisu napadi nego dekonstrukcija, idu ka onome u šta stvarno verujete.
Darth, hvala ti sto si javno priznao da nas vi ipak NAPADATE!
Drugo rekosi: Nije zadatak Hrišćana da ispravljaju druge !
A ti to jedino i radis na forumu religije. Mozes li nam objasniti zbog cega to radis?


Darth: Truli ste kao bundeva,

Pa sta kazes to nije NAPAD?

Svaki dalji komentar na bezumnost ove kreature je izlišan.

Drago mi je Datrh da si priznao da ti ni ne zelis ikavu telosku diskusiju sa nama. Tvoj celj je pljuvanje, uvrede i podcenjivanje? Jesu li takvi svi katolicki svestenici????

Vi ste ovde osramotili svoju crkvu u kojoj ima dobrih, pravdnih i postenih vernika. Mnoge od njih sam sreo i licno se uverio. A ovo ovde????
------------


Mire je svecano izjavio:
Vi nas ovde neprestano napadate i nazivate sledecim imenima: PAGANIMA, OTPADOM, KURVOM, NACIONALISTIMA, PEDOFILIMA, FORMALISTIMA, FARISEJIMA, LEGALISTIMA, UMNO NESPOSOBNIMA, NERAZUMNIMA, BEZAKONICIMA, NARKOMANIMA, UBICAMA, MUCITELJIMA, PROGONITELJIMA, SPIRITISTIMA, SATANISTIMA I MASONIMA, UCITELJIMA REINKARNACIJE, MAGIJASIMA, KULTOM MRTVIH, ANTIHRISTIMA, PAPISTIMA, TRULIM BUNDEVAMA, KLINCIMA, JADNICIMA...

Mire, mozes li mi naci gde sam JA TO SVE VAMA REKAO!
Nadji ako znas gde!


Mire, izgleda da set mene za rat izgubili. Neka vam je srecna borba bez mene!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.296
Nije zadatak Hrišćana da ispravljaju druge !
A ti to jedino i radis na forumu religije. Mozes li nam objasniti zbog cega to radis?

Zasto to pitanje nisi postavio Tripu???
Nije li to licemerstvo da ti njega ni zasta ne optuzujes samo nas tuzakas???

Darth: Truli ste kao bundeva,

Pa sta kazes to nije NAPAD?

To je izjavio Tripo!

Zasto ga sad ne optuzis za VREDJANJE, nego umesto njega optuzujes nas???

Jasno se vidi ko vredja i ko neprestano NAPADA!

Mire, mozes li mi naci gde sam JA TO SVE VAMA REKAO!
Nadji ako znas gde!

Mogu naci itekako, jer vecinu stvari sa te liste si i ti ponavljao ili odobravao onima koji govore! A evo sada cak izokreces Tripove reci i pripisujes nama, svesno ili nesvesno (cak sta vise ne verujem ni da je slucajno)!

Ti njega neces ni za sta ukoritiz vec ces jedino optuzivati nas! To je dokaz tvoje pristrasnosti, a tako se ti udruzujes sa njim protiv nas i ovde na forumu a ne samo privatno!

I o cemu onda vise sa tobom da pricamo? O tvojoj "dobroj volji"???

Nisi je pokazao!

Da ti imas dobru volju, ti bi osudio Tripa! Ali ni jednom recju to nisi ucinio kao ni Laodikeja sto nije! Vec jedino optuzujes NAS!

Vas dvoje ste se time stavili na njegovu stranu, i on vam je miljenik koji zastupa adventizam!

Nek vam je sa srecom!!!

Ja sa vama necu nista vise da imam, samo cu da vas razotkrivam! Vi u sebi nemate ni H od Hriscanstva!!!

Veci Hriscanin od vas je Jurivaka - koji je ateista!
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Zasto to pitanje nisi postavio Tripu???
Nije li to licemerstvo da ti njega ni zasta ne optuzujes samo nas tuzakas???



To je izjavio Tripo!

ru volju, ti bi osudio Tripa!

Mire, nisam te pitao sta je Tripo izjavio, nego sam te pitao sta sam ja od te tvoje listi izjavio?
Nisam ni ja bvez greha, ali oko 85 odsto ja nikad nisma izjavio, tako nesta.
Istina ti si rekao VI! Ali si to prilozio kao odgovor na moj posti. Hoces li sada da sve to idem rec po reci i da trazim da to dokazes? Manite se ljudi gluposti, zar mi nemamo boljeg posla.[/QUOTE]
 
Natrag
Top