Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Mnogi bi voleli. Hoce da se ismejava, mozemo i mi jos vise sa njim!

Možemo, ali ja se ne bih ismejavao. Zato što to on upravo i očekuje pa da posle kmeči kako je to naš "duh". Čitam ih kao otvorenu knjigu, znam im nameru i znam im načine.


Ps. prati malo Davida Wood-a, i njegov kanal Acts17Apologetics, pa ćeš videti kao se razračunava sa kultovima, u njegovom slučaju sa islamom.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Mozes, al ostaje cinjenica da si besramno lagao, da si prevarant teski. I to ne mozes nicim promeniti. Posle svega niko ti vise nece verovati nista! A ako jos postavim video tvog priznanja da si Milos Bogdanovic na youtube, izgubices sledbenike i koje imas!

Ajd postavi :warning: :beee:

Bolje me nemoj izazivati!

Još sam poslao tvojih besmislica.
Uzgred, baš bih voleo da pogledam taj video, i da vidim reakcije u komentarima i da donesem kokice i koka kolu. Jer veoma dobro znam kakvi mogu da budu youtuberi. Mislim, ne bio u njegovoj koži kada mu dođu Evangelici i počnu da komentarišu.:smisi:
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Možemo, ali ja se ne bih ismejavao. Zato što to on upravo i očekuje pa da posle kmeči kako je to naš "duh". Čitam ih kao otvorenu knjigu, znam im nameru i znam im načine.
Ma moze da kmeci koliko hoce. To je kao da ti svaki dan strani vojnik upada u kucu i siluje ti zenu i decu, a kad mu sutra bacis bombu na kucu, onda te on okrivi za "humanitarnu katastrofu", kao pobio si mu decu! To moze da uradi, ali je providno!

A sad malo razmisli, da mu je Milos Bogdanovic samo prijatelj, zar bi se on krio iza njega i na taj nacin svog prijatelja dovodio u nezgodnu situaciju da mora da se brani on neistinitih optuzbi?

To nijedan razuman covek ne bi radio, i to ni on ne radi. On zaista jeste Milos Bogdanovic.

Samo da ne bude zabune kad postavim. Jesi li ti Milos Bogdanovic???
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978
Ma moze da kmeci koliko hoce. To je kao da ti svaki dan strani vojnik upada u kucu i siluje ti zenu i decu, a kad mu sutra bacis bombu na kucu, onda te on okrivi za "humanitarnu katastrofu", kao pobio si mu decu! To moze da uradi, ali je providno!

A sad malo razmisli, da mu je Milos Bogdanovic samo prijatelj, zar bi se on krio iza njega i na taj nacin svog prijatelja dovodio u nezgodnu situaciju da mora da se brani on neistinitih optuzbi?

To nijedan razuman covek ne bi radio, i to ni on ne radi. On zaista jeste Milos Bogdanovic.


Samo da ne bude zabune kad postavim. Jesi li ti Milos Bogdanovic???

Ne, tripo nije Milos Bogdanovic - grijesis mire000 - ne postavljaj video, isto slap citira Milosevu knjigu tripu, kao da je tripo pisac te knjige. Grijesite ljudi.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ne, tripo nije Milos Bogdanovic - grijesis mire000 - ne postavljaj video, isto slap citira Milosevu knjigu tripu, kao da je tripo pisac te knjige. Grijesite ljudi.

Kako ti znaš da ja nisam? Pa vidi se moj način razg. na FB, a bio sam i u Sarajevu jedno vreme zato znam i ijekavski.

Odnosno mogu da ga koristim, a držao sam i predavanja u Hrv. pa mogu i hrv.

Jadna je Miretova nauka, počeo je da se bavi sa mojom ličnošću.

I to mu je jedina preokupacija.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ne, tripo nije Milos Bogdanovic - grijesis mire000 - ne postavljaj video, isto slap citira Milosevu knjigu tripu, kao da je tripo pisac te knjige. Grijesite ljudi.

Ja Miloševu knjigu citiram pokušavajući tripi pomoći. Jedini mu je spas da se suoči s vlastitom projekcijom u liku i djelu "mutavog knjigopisca Bogdanovića".
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ma moze da kmeci koliko hoce. To je kao da ti svaki dan strani vojnik upada u kucu i siluje ti zenu i decu, a kad mu sutra bacis bombu na kucu, onda te on okrivi za "humanitarnu katastrofu", kao pobio si mu decu! To moze da uradi, ali je providno!

A sad malo razmisli, da mu je Milos Bogdanovic samo prijatelj, zar bi se on krio iza njega i na taj nacin svog prijatelja dovodio u nezgodnu situaciju da mora da se brani on neistinitih optuzbi?

To nijedan razuman covek ne bi radio, i to ni on ne radi. On zaista jeste Milos Bogdanovic.

Ne samo da je providno nego i od adventističkih akolita očekivano.

Što se tiče njegovog "identiteta", on može da tvrdi šta god hoće, pa čak i to da mu je Bogdanović prijatelj, kao što mu je i Simović sasvim sigurno prijatelj, ali kao što si lepo napisao, a Slap i obrazložio, veoma je nerazumno očekivati da neko preuzme u toj meri identitet svojih "prijatelja". Prijatelji mogu deliti ista interesovanja, čak voleti iste stvari, ali nikada i doslovno nikada razmenjivati identitete.

Već sam ranije napisao da u vezi njega postoje samo tri mogućnosti, od kojih je jedna i ta da se radi o osobi koja je toliko projektovana na ovu trojicu, da se čak ne može razlikovati ko stoji iza izjava te osobe. (trojicu pominjem jer tu je i nadri lekar, sektaš nad sektašima Miroljub Petrović).

Dakle, bolje je da se iza identiteta onoga koga je Slap ispravno nazvao "krivotvoriteljem identiteta" zaista nalazi Miloš Bogdanović, jer u protivnom druge dve alternative su eksplicitniji dokaz dokle sektaška oholost i bezobraština mogu da idu.

Naime, i pored toga što ovaj Bogdanovića citira, i koristi njegove "umotvorine", Bogdanović u javnom diskursu glumata akademskog građanina i način izražavanja mu je u skladu sa time, naravno izuzev kada ga razotkrivaju na Facebook-u. Tada pljuje, proziva i ismeva. Simović takođe glumata nekakvog profesora, koristi jekavicu, način izražavanja na forumima mu je potcenjivački, arogantan, ali ne i ovakav ismevački, Ovakav način komunikacije je svojstven Miroljubu Petroviću, koji pored glumatanja nekakvog stručnjaka, prepun pljhuvanja, ismevanja i izazivanja sagovornika.


Ja Miloševu knjigu citiram pokušavajući tripi pomoći. Jedini mu je spas da se suoči s vlastitom projekcijom u liku i djelu "mutavog knjigopisca Bogdanovića".

Citiraj mu i Simovića, i Petrovića. Posebno ovog poslednjeg. Taj mu je osnova za pljuvačine.
 
Natrag
Top