Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
jel to ovo

Reconnect za PIRELLI DRG A226G

pirelli-drg-a226g.gif


Da bi reconnect radio na PIRELLI DRG A226G potrebno je sledeće (za Jdownloader ) :

1. Sa adrese

RPworld.de [ Home - News ]
skinuti Universal UPNP reconnect. Raspakovati ga u željeni direktorijum.

2. U jDownloaderu otići u Settings - > Modules - > Reconnect - > External. U delu Command (use absolute directory paths) uneti putanju do RouterReconnect.exe fajla. Čekirati Use special executer for Windows.

3.U Web Browser kucas 192.168.1.1. Ukoliko nisi ništa menjao username je admin password je tzlkisonpk. Otići u Advanced podesavanja i tamo naći opciju (ikonu) Universal Plug and Play. U okviru nje čekirati opciju Allow Other Network Users to Control Discus's Network Features. Nakon toga će ti reconnect raditi (naravno potrebno je u jDownloaderu čekirati opciju za reconnect ). Ako koristiš windows firewall u exceptions stavki, je potrebno čekirati( UPnP Framework za XP) (Network Discovery za Vistu)

pogledaj i pass -ove.

Default Password List

AOH :: Default Passwords for Pirelli
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
E taj,taj ko sto je na slici modem imam.Cekaj da skapiram sta si napisao pa da probam.A,nece meni na kada ukucam u Web browser 192.168.1.1 na taj pasos i korisnicko ime da udje kao sto si ti napisao,moras da ukucas pasos:Telekom Username:Telekom,pa ide dalje.Inace Wrong password.

Dodato posle 11 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

A,probao sam ja sa tim Router Recconect 1.3,ma nista,nereaguje.Nego,SryptLoad mi je napravio IPChanger,to je Telekomsrbija Huawei EchoLife HG510.clr.Sada cu da probam da taj IPchanger ubacim u JDownloader pa da vidim onda.To mi je poslednja sansa.Jel treba jos nesto da se podesava ili samo da se ubaci taj IPChanger?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
to ti nemogu reci jer nemam takav ruter i nemogu isprobati ,ovo sam iscackao pa se sad ti igraj ili ako neko ima isti ruter nek' ti pokaze kako ide do u detalje. po meni probaj preko pp kontaktirati bokija, on ti je doktor za ove stvari.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
to ti nemogu reci jer nemam takav ruter i nemogu isprobati ,ovo sam iscackao pa se sad ti igraj ili ako neko ima isti ruter nek' ti pokaze kako ide do u detalje. po meni probaj preko pp kontaktirati bokija, on ti je doktor za ove stvari.

Samo da ti javim da sam uspeo uz pomoc Bokija,kako si mi preporucio.Fora je bila da u polje za skriptu u JDownloaderu,ubacis skriptu koju je napravio CryptLoad,onda na spoljni,pa na extras stavis ovaj Router Reconnect1.3 koji si mi ti dao.Sada napokon JDownloader se rekonektuje i nema vise cekanja.Hvala i tebi i Bokiju,od pocetka februara se mucim sa time.Sada nesmem nista vise da pipnem,samo pssssst...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top