Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Zasto uvek kada skidam nesto preko JDownloadera a sa Rapidshare dodje do 90-95MB i tu izbaci,a preuzimam nesto od recimo 300MB.Znaci,krene sve normalno i kada dodje do otprilike 90MB prekine.Kada skidam sa Megaupload ili Hotfile,tu i tamo,obicno zavrsi,a sa Rapidshare UVEK me izbaci.Zbog cega to??
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
103
kako ja zna na rapidu su svi fajlovi do 100 mb.
A kako sam te skonto tebi dodje do 95 % i prekine .
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
Neznam da li si dobro razumeo,mozes ti sa rapida da downladas koliko hoces uz vremenska ogranicenja ako si free users,to za ogranicenje servera od 200 MB kod "uploada" a ne kod "downloada" se odnosi na one koji postavljaju raznorazne datoteke a ne na tebe kao korisnika koji bi da skine te datoteke.Nadam se da nisam zapetljao odgovor a evo imas ovde na forumu Kako skinuti nešto sa SerbianForum-a?,Kako skinuti fajl sa rapidshare.com
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Cekaj,cekaj ja nesto nerazumem.Ja,bilo sa ovog foruma ili direktno sa Rapidshare preuzimam ovako:pokrenem JDownloader i spustim ga dole u traku,selektujem sta hocu da skinem i dem desnim klikom na Copy,automatski se dize iz trake JDownloader, proverava dostupnost te adrese i ako je dostupna na Nastavi pocinje preuzimanje! Znaci nema ono Free user ili bilo sta drugo nego ovako.E kada dodje do 90MB tu uvek stane. Evo,recimo juce sam hteo odavde da skinem windows XP SP3 koji je 650MB, uradio sam kako sam gore naveo,poceo je preuzimanje i kada je doslo do tih 90Mb on je izbacio(stanje neaktivno).E sada,kako ja npr. to da skinem??
 
Član
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruka
40
JDownloader prestaje da skida film samo onda kad veza sa netom bude u prekidu (vidi: Settings/Timeout&Connection loss)
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
A-ha,pa meni nesto izbaci kao "ponavljanje veze se cesto dogadja,proveri podesavanje". Ajde mi samo prevedi posto je meni na srpskom JDownloader,ovo sto si gore napisao da bih znao gde da idem.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
meni se to dogadja evo dva dana na premiumu,sto kazes dodje skoro do kraja i pukne veza. sva sreca pa mogu nastaviti skidanje, nemoram ispocetka. a linkovi na rapidu mogu biti onoliki koliko ti postavis da se uploada. maximum je 200mb za premium i 100mb za free.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top