Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Pa onda moram jedno po jedno da skidam,jer uvek dodje do 90-95MB i kraj.Evo juce na Hotfile sam preuzimao XP SP3 od 650MB, doslo je do samog kraja,par Mb do kraja i puce. Stvarno da popizdis,cekas 2 sata i 15 minuta i nakraju nista!!!Onda cu morati jedno po jedno,95 pa 95 i tako.

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Jos mi reci kada preuzmem tako iz delova i raspakujem ih sa WinRarom kako to posle da se ujedini,da bude sve iscela,recimo taj servis pak3 kako da mi bude sve izjedna?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.09.2009
Poruka
17
Pa JD je najbolji.koliko znam nastavi bas tamo gde je stao.Nego ti nekim uninstalerom ga detaljno izbrisi pa ga ponovo instaliraj ali mu nedozvoli da uradi update,to ume da ga zezne i radice extra sto i jeste.pozz
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nastavi tamo gdje si stao samo ako imas premium. i jos kad skines i raspakujes trebao bi da dobijes iso fajl (u kojem je sve sastavljeno) koji kad isprzis u neri daje komplet windows sa sp 3.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Nemam premium.Ja idalje neznam kako vi skidate,ja sam gore objasnio kako ja to radim, neidem na download pa da mi se pojavi onaj prozor Free user-Premium user,ja link obelezim levim klikom,idem sa desnim klikom na Copy, JDownloader proverava dostupnost,ako je sve OK,krece skidanje.

Dodato posle 1 1:
--------------------------------------------------------------------------

Jos nesto mi kazi:Isao sa na SP3 gde ima 4 stavke(part4) od 95MB.Isao sam na ono jedno po jedno,nisam selektovao sve odjedanput,part1 mi je skinuo bez problema 95MB,kada sam obelezio part2,prvo je izbacio "stanje aktivno",posle je to "aktivno" ugasio i dalje se nista nedesava,niti skida niti izbacuje.E,interesujeme dali u takvoj situaciji trebe da se ceka da ponovo pocne preuzimanje ili ce to tako stalno da stoji? Odnosno,dali je to ono sto pisete da mora da se ceka izmedju skidanja.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
Nemam premium.Ja idalje neznam kako vi skidate,ja sam gore objasnio kako ja to radim, neidem na download pa da mi se pojavi onaj prozor Free user-Premium user,ja link obelezim levim klikom,idem sa desnim klikom na Copy, JDownloader proverava dostupnost,ako je sve OK,krece skidanje.

Dodato posle 1 1:
--------------------------------------------------------------------------

Jos nesto mi kazi:Isao sa na SP3 gde ima 4 stavke(part4) od 95MB.Isao sam na ono jedno po jedno,nisam selektovao sve odjedanput,part1 mi je skinuo bez problema 95MB,kada sam obelezio part2,prvo je izbacio "stanje aktivno",posle je to "aktivno" ugasio i dalje se nista nedesava,niti skida niti izbacuje.E,interesujeme dali u takvoj situaciji trebe da se ceka da ponovo pocne preuzimanje ili ce to tako stalno da stoji? Odnosno,dali je to ono sto pisete da mora da se ceka izmedju skidanja.
Sinoc sam skidao film od 400mb sa JDownloaderom i nema nikakvih problema, tj.izmedju skidanja partova nema nikakvih obavestenja o neaktivnosti ili necem drugom,imam promenljivu IP adresu i koristim skriptu svog rutera za menjanje IP-a jer sam free users kao i ti.Klasicno obelezim fajlove za downloadovanje sa copy i pustim da JD proveri dostupnost i ako je sve dostupno pustim da skida sve u kompletu.Ako nije postavljena sifra za raspakivanje JD ce ti sve to i raspakovati po zavrsetku skidanja a ako jeste uradis sam sa winrar-om.Ako ti neradi tako pokusaj deinstalirati JD i Javu pa instaliraj ponovo,koristim JD vec duze vreme bez ikakvih problema i dopustam mu da se updat-uje.Pozzz...
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Ma za moj Telekomov ruter Pirelli DRG A226G ne postoji u JDownloaderu skripta,na postavke pa da izaberes ruter jednostavno ga nema,tako da to nisam mogao ni da doteram.Probao sam i rucno da mu ubacim ono Username;Telekom,Pasword:Telekom IP: 192.168.1.1 ali nista,na promeni IP stoji Ponovno uspostavljanje veze nije uspelo,tako da meni tu stoji nedoterano.Skida mi ovako jedno po jedno,juce sam skinuo nesto od 500 MB alitako,prvo part1,pa part2 i tako redom.Samo sto mnogo vremena treba,dzaba ga bilo!Za svaki deo od 100MB mu treba 15 minuta,plus izmedju svakog dela ceka 10-15 minuta,celo prepodne skidas jedan program.Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
Ma za moj Telekomov ruter Pirelli DRG A226G ne postoji u JDownloaderu skripta,na postavke pa da izaberes ruter jednostavno ga nema,tako da to nisam mogao ni da doteram.Probao sam i rucno da mu ubacim ono Username;Telekom,Pasword:Telekom IP: 192.168.1.1 ali nista,na promeni IP stoji Ponovno uspostavljanje veze nije uspelo,tako da meni tu stoji nedoterano.Skida mi ovako jedno po jedno,juce sam skinuo nesto od 500 MB alitako,prvo part1,pa part2 i tako redom.Samo sto mnogo vremena treba,dzaba ga bilo!Za svaki deo od 100MB mu treba 15 minuta,plus izmedju svakog dela ceka 10-15 minuta,celo prepodne skidas jedan program.Pozz
Pokusaj sa zahtevom za taj ruter,siguran sam da ce neko pronaci i postaviti skriptu.pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
7
Ja sam koristio JD i nisam bio zadovoljan,sada koristim Internet Download Manager 5.18 i mogu da ti kazem da je extra.Skinuo sam gomilu filmova.Nastavi download sa Megaupload bez problema.Ako mi pukne veza,sutra dan nastavim da skidam sa megauploada tamo gde je stao.Ja sam prezadovoljan,hoce da nastavi download i sam RAPIDA. Moja preporuka za IDM5.Stavi sam na megaupload imas i patch.Uzivaj.

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Ja gledam,posto sam "free user" da izbegnem tih famoznih 15. minuta cekanja izmedju svakoga rar.-a,a ponekada i nekoliko puta po 15. min. izmedju svakoga rar-a! Zato pitam za skriptu,jer koliko sam ja skapirao,ako imas u JDownloaderu skriptu za ruter izbegavas cekanje.Racunaj kada skidas nesto od 14-15 rar-a,za svaki,zavisi,ti je potrebno po petnestak minuta,plus u najboljem slucaju cekas 15 minuta izmedju svakoga... za jedan program ti je potreban citav dan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top