Rapidshare bez cekanja

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nisam ja pravio.Gledao sam u tvom postu kako se doteruje JDownloader.Na LiveHeader/curl,pa na "izaberi ruter" moj ruter Pirelli DRG A226G nepostoji,tako da nemam skriptu za njega.Znaci rucno kada upisem,Korisnik:Telekom,Sifra:Telekom.IP adresa:192.168.1.1,fali mi skripta u onom velikom belom polju gde stoji sktipta.Znaci,JDownloader nisam mogao da doteram iz gore navedenih razloga.E,kada sam instalirao CryptLoad,ON mi je sam u fascikli "router" napravio onu clr. datoteku-"Telekomsrbija Huawei EchoLife HG510.clr.Cryptload mi se sam rekonektuje,bez ijedne sekunde cekanja izmedju partova.Tu istu clr. datoteku iz Cryptloada sam prebacio u JDownloader,na spoljni,pa na izaberi,stavio sam tu clr. datoteku i nista dalje nisam podesavao.Znaci "Korisnik","sifra"...nista,samo sam ovo ubacio i JDownloader NECE da se rekonektuje!!!!Ja mislim da sam ti sada sve objasnio,ako mozes i ako hoces POMOZI mi jer se covece ubih od doterivanja vec dva meseca!Hvala unapred.


Znaci u Cryptloadu radi .crl fajl i radi auto rekonekciju posle skinutog fajla.......Ajde tu skriptu otvori pomocu notepada i iskopiraj njen sadrzaj u JDownloader u prozoru za ubacivanje skripte i probaj uraditi ,testirati rekonekciju i javi rezultat...dali menja ip....
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
"Ponovno uspostavljanje veze nije uspelo,probajte rucno da doterate podesavanja. Automatsko ponavljanje veze se cesto desava,proverite vasa podesavanja.".Covece izlude vise od ovoga,pomagaj...
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Objasni mi sve po redu kako da otkljucam taj jebani ruter,onako ides tu,pa tu,pa tu...mozda je u tome problem.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
USPEO SAM BRATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ubacio sam onaj Router Reconect 1.3 i promenio mi je IP adresu!Mada mi nije jasno i pre sam to radio i nije hteo,jel to sada za stalno,nemoram vise nista da menjam,dali ce stalno sam da menja adresu??
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
USPEO SAM BRATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ubacio sam onaj Router Reconect 1.3 i promenio mi je IP adresu!Mada mi nije jasno i pre sam to radio i nije hteo,jel to sada za stalno,nemoram vise nista da menjam,dali ce stalno sam da menja adresu??
ubaci ga u JDownloader i napravi precicu ka njemu i ubaci 2-3 linka i proveri....usput vidi dali ti se smeje onaj smajli u Jdownloaderu....:)
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Samo sam ubacio Ruter Reconnect1.3 u JDownloader bez ikakovog daljeg podesavanja,i evo on menja IP adresu.Kada idem na promeni IP on mi napise da je veza uspesno uspostavljena i onaj smajli mi se osmehne i razliciti su brojevi ono IP pre uspostavljanja veze i posle uspostavljnja veze.Jel to to?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Lepo se rekonektuje ali samo prva dva-tri parta,a posle mi napise ono "automatsko ponavljanje veze nije uspelo,proverite podesavanja".Ja idem na gumb "promeni IP" on promeni uspesno i onda nastavlja dalje.E,zasto recimo ako mu stavim nesto od 10 parta nece sve sam da se rekonektuje nego ovako kao sto sam ti napisao?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Lepo se rekonektuje ali samo prva dva-tri parta,a posle mi napise ono "automatsko ponavljanje veze nije uspelo,proverite podesavanja".Ja idem na gumb "promeni IP" on promeni uspesno i onda nastavlja dalje.E,zasto recimo ako mu stavim nesto od 10 parta nece sve sam da se rekonektuje nego ovako kao sto sam ti napisao?

Pokusaj postaviti Setting programa kao u postu broj 6 u ovoj temi i vidi jeli ti cekirana Automatska rekonekcija......

mt77o1.jpg
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Jeste,tako mi je postavljeno.Dobro brate,bitno je da radi,nego te ovo pitam cisto ono ako ga nekada ostavim preko noci nesto da mi skida da znam da ce da mi skine.Jednom mi se desilo kada sam preuzimao Win7 da je skinuo samo prvi part i celu noc je vrteo "sacekajte 15 minuta.Dobro,tada nije bio podesen za rekonektovanje.U svakom slucaju ti puno hvala,ako mi bude jos nesto nejasno,pisacu ti.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Jeste,tako mi je postavljeno.Dobro brate,bitno je da radi,nego te ovo pitam cisto ono ako ga nekada ostavim preko noci nesto da mi skida da znam da ce da mi skine.Jednom mi se desilo kada sam preuzimao Win7 da je skinuo samo prvi part i celu noc je vrteo "sacekajte 15 minuta.Dobro,tada nije bio podesen za rekonektovanje.U svakom slucaju ti puno hvala,ako mi bude jos nesto nejasno,pisacu ti.

Sacekaj..........jeli ti imas Windows 7,ako njega imas onda naravno da ti nece raditi jer u njemu je talnet po defaultu ugasen i moras da ga aktiviras......;)
 
Natrag
Top