Rapidshare bez cekanja

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Evo sada preuzimam sa rapida JDownloader 0.7.569(kao najnoviji) pa da probam sa njim,mozda nesto do samog JDownladera nevalja.Javu sam u kontrol panelu aptdejtovao, pokazala mi je "no update now".I nju cu da izbrisem pa da probam sa ovom sto si mi ti dao. Mani vise da se maltertiras,ko ga j...ako radi radi ako ne,sta da radim.Krivo mi je,dva meseca pokusavam da ga doteram i sada kada sam maltene uspeo(uz tvoju pomoc) opet zeza.Pozz

Mala ispravka......najnovija je 0.9.579.....

2q0o87k.jpg
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Sta ja znam,oni na Rapidshare search pisu da je ova najnovija.Sada cu probati da potrazim tu.Eo sada kada sam hte da skinem ovu Javu sto si mi ti dao,proverio ga JDownloader,isao sam na "nastavi" i samo stoji onaj znak,one dve strelice u krug,kada sam stavio misa na to pise "mogucnost daljeg uspostavljnja veze" i tako stoji,niti preuzima niti izbacuje.Evo stoji vec 5 minuta.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
iskopiraj ovaj link u browser i lupi enter...zatim skini pa instaliraj......

Kod:
http://www.general-search.com/fileinfo/7744684
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Neznam ja kako da postavim sliku iz racunara ovde u post,gore na okviru tog crnog prozora,kao sto je traka sa alatkama na deskopu.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Neznam ja kako da postavim sliku iz racunara ovde u post,gore na okviru tog crnog prozora,kao sto je traka sa alatkama na deskopu.

ovde na forumu gde je reklama......

3sm60.jpg


Ako je tu crni prozor,to je upravo znak da nemas javu u racunaru i da nesto ti to nisi dobro instaliro......
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Skinuo sam Javu 6.0 i instalirao je,ima je u kontrol panelu i u add remove programs.Pa ni JDownloader nece da se pokrene ako nemas Javu instaliranu.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Radi,ali rekao sam ti kako.Skine 1,2 do 3 parta,posle moras na "spoljni" pa na "izaberi" pa da nadjes Router Reconnect1.3,obelezis ga pa na OK iako je to vec10000 puta uradjeno, vec stoji tu Router Reconnect1.3,ali moras posle svaka dva-tri parta ponovo da ga uvezes,kada ga ponovo izaberes ides na "promeni IP" ,on ga uspesno promeni.Nastavlja sa preuzimanjem 2-3 parta,a onda u krug,ajmo Jovo nanovo...Ako mu Java neradi,kako se onda sam rekonektuje prava dva tri puta.Ako mu nesto smeta,zasto onda kada izaberam ponovo Router Reconnect1.3 i promenim IP,ali UVEK se uspesno rekonektuje.Ako mu nesto smeta,pola radi-pola neradi...tu mi nesto nestima.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top